Souvislosti, které všude nenajdete

Bob Lazar: Area 51 and flying saucers – další úžasný dokument

(Článek 205)

Věci nejsou tím, čím se zdají být. Všechno kolem nás je mentální konstrukce a my si tvoříme vlastní realitu. Je těžké to prohlédnout a pochopit to. Když se vám to stane, už nelze jít zpět. Nepopsatelná tajemná moc prostupuje vším. Přesvědčení, která máme, řídí náš život a naše rozhodování v každém okamžiku.

V roce 1989 – Bob Lazar poprvé vypovídá do médií o tom, že pracuje v utajené oblasti Area 51 a že se zde testují mimozemské technologie včetně devíti mimozemských létajících objektů. Některé z nich jsou v dokonalém stavu a velmi dobře fungují, jiné jsou rozebrané.

"Já jsem měl za úkol zkoumat jejich zdroj energie a pohon. Jak vláda k nim přišla nevím, protože všechny informace tam jsou vysoce rozčleňované. Každý pracovník má přístup jen k malé části z úplné informace. Tyto stroje jsou jednoznačně mimozemského původu a zdrojem jejich pohonu a energie je reaktor antihmoty. Tato technologie na naší planetě neexistuje. Věda vůbec neví co je to gravitace a tady je najednou zařízení, který ji používá jako pohon. Zatím všem vynalezeným pohonům, ať už vrtulník, tryskáč či raketa, odchází zplodiny nebo obrovské množství vzduchu vzadu ven. Je to akce a reakce. Ale tento pohon je bez reakce. Pohání ho silové pole. Funguje to tak, že vytváří zakřivení v prostoru i času před ním. Vlastně ohne časoprostor. Je to podobné jako když dáte kouli doprostřed postele a pak kousek před ní tlačíte pěstí do matrace a koule se přesune za pěstí. A tak přesně funguje toto plavidlo. Vytváří před sebou zakřivení a tím se posouvá dopředu. Tyto informace vynáším, protože utajování těchto technologií je zločinem vůči Američanům a celé vědecké komunitě, které jsem součástí. Už mně bylo vyhrožováno, že mě obviní ze špionáže nebo mě zabijí nebo mou ženu. Myslím, že dál už se jít nedá."

Lidé mají před sebou těžkou cestu, když se mají prodrat přes všechny tyto lži, kterým jsme vystaveni. Myšlenky jsou nejnebezpečnější zbraně, jsou skryté, těkavé, výbušné. Dotýkají se našeho kolektivního vědomí. Jednoho dne probublají na povrch, aby se prosadily. A až vybuchnou, život na planetě už nebude stejný.

Existují civilizace, které nám předaly vyspělé technologie a neříci to světu a utajit to je podle mne zločin. Proto jsem se rozhodl vše veřejně říci. Ve vědeckém světě je plno věcí jinak a "oni" nechtějí, aby to lidstvo vědělo. To je moje veřejné prohlášení. Ano to poctivě prohlašuji. Přece ty znalosti a technologie mohou výrazně změnit celý svět, a to jak funguje. To je pro lidstvo zásadně důležité.

Bob Lazar podstoupil hypnózu a čtyřikrát vyšetření na detektoru lži, aby prokázal, že mluví pravdu. Nikdy nebylo zjištěno, že jakékoliv tvrzení Boba je nepravdivé. "Ten, kdo to tady řídí, dělá zločin proti lidstvu. 30 let vám říkám pravdu", říká Bob Lazar. "Na to si vsaďte!"

Film "Bob Lazar – Area 51 and flying saucers" najdete na YouTube.

06.02.2019

Rychlá navigace: