Souvislosti, které všude nenajdete

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka z prosince 2018 – 1. díl

(Článek 201)

Nastal historický posun v dějinách Země. Zednářská lóže P2 (uctívači Černého Slunce) a tvůrce jak fašismu, tak i komunismu, žádá o mír. Se smrtí führera Bushe st. totiž padla další ochrana chazarské mafie, říkají zdroje Společnosti Bílého Draka. To, co přichází s odstraněním rodiny Rothschildů z pozice kontroly centrálních bank, znamená, že světové společenství se chystá vstoupit do nových, nezmapovaných historických vod.

Zednářská lóže P2 navrhuje, aby svět "byl veden triumvirátem synů Černého Slunce, synů Velkého Hora a synů Draka", podle návrhu Vincenza Mazzary, rytíře Německých rytířů a nejvyššího člena lóže P2.

"Synové Černého Slunce" označující se jako lóže P2, dávají příkazy papeži a opírají se o 1,5 milionu tzv. katolíků. "Synové velkého Hora" odkazují na oko v horní části pyramidy na americké jednodolarové bankovce, pravděpodobně odkazující na nečleny lóže P2, to znamená na členy skotského ritu a zednářské velkolóže Grand Orient, kteří ovládají většinu anglicky a francouzsky hovořícího světa. "Synové draka" zase reprezentují Asijské tajné společnosti, které ovládají většinu východní Asie.

Pokrokové síly jsou znechuceny myšlenkou, že by se tyto tři tajné společnosti spolčily, aby nadále tajně vládly. Světová pokroková frakce samozřejmě chce, aby vše bylo transparentní a vše probíhalo za plné účasti veřejnosti. Nicméně lóže P2 je mocná. Předem řekla, že se chystá vyhodit papeže "Maledikta" (Benedikt XVI.) a učinila tak. P2 se také pochlubila, že je zodpovědná za útok na Fukushimu 11. března 2011 prostřednictvím tsunami. Takže skutečnost, že nyní žádají o mír znamená, že ví, že síť kolem nich se stále více stahuje.

Tento krok je také spojen s oznámením, že vůdce nacistické čtvrté říše Führer George H. W. Scherff (Bush) je mrtvý. Jak uvedly určité zdroje Pentagonu, zatímco skupina G20 připravovala svět na globální měnový reset (GCR), zemřel 41. prezident George Bush. Bylo stanoveno datum jeho úmrtí na 30. 11. - protože 30+11 = 41, přestože ve skutečnosti zemřel již v červnu. Oznámení bylo odloženo, dokud nebyly provedeny všechny přípravy na zatčení výše postavených nacistů chazarské mafie, jako jsou Hillary Clintonová a Barack Obama.

Prezident Donald Trump 27. listopadu na svém twittrovém účtu uveřejnil: "Teď, když je zasahování Ruska dokázanou lží, kdy začnou trestní řízení za vlastizradu?". Odpověď na tuto otázku, podle zdrojů Pentagonu, je taková, že Trump už může zahájit vojenské tribunály a "hromadné zatýkání by mohlo nastat někdy po pohřbu Bushe, protože věznice na Guantanamu má dost velký nadstav personálu".

Oficiální oznámení smrti Bush Sr. je velmi důležité, protože na rozdíl od ostatních členů jeho skupiny, jako je Hillary Clintonová nebo Bush Jr., měl Bush Sr. hodně vlivu a úcty na vrcholných místech amerického vojensko-průmyslového komplexu. S jeho odchodem řada vysoce postavených zločinců ztratila poslední ochranu.

Čtenáři si mohou sami zjistit o jeho angažovanosti ve věcech, jako je atentát na Kennedyho, a já zde zmíním jen pár informací, které mám z vlastního zdroje o tomto muži.

První je z MI6, že když odjel rybařit do státu Maine (severovýchod USA) v červenci 2007 s ruským prezidentem Vladimírem Putinem, Bush mu navrhl, aby zahájili novou studenou válku, kdy Rusko bude předstírat, že je čínským spojencem. S využitím této studené války jako maskování by země G7, Rusko a Japonsko zvýšily své vojenské rozpočty, a pak by zaútočili na Čínu a rozdělili ji na šest zemí. Samozřejmě, až do nedávné doby, to bylo jen spiknutí, následováno vehementní falešnou protiruskou hysterii v korporátních médiích.

Dále, v roce 2009 jeden člen zednářské lóže P2 řekl, že Bush byl vůdcem frakce, která chtěla zabít 90% lidstva (tzv. zbytečných jedlíků), zbytek zotročit a vytvořit nacistický "ekologický ráj".

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka z prosince 2018 – 1. díl

01.02.2019

Rychlá navigace: