Souvislosti, které všude nenajdete

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka z prosince 2018 – 2. díl

(Článek 202)

Další věcí, kterou uvedl zdroj z lóže P2, bylo, že "světový finanční systém dokázal vytvořit finanční dluhy ve výši 1,4 trilionu dolarů oproti světovému HDP, které je nižší než 100 bilionů dolarů. Toto jsou tak monstrózní finanční operace, že je nemůže ovládat žádný algoritmus žádné centrální banky. Oni to moc dobře vědí – jak americký FED, tak i Evropská centrální banka, ale i Číňané. Tato vzniklá finanční situace je přímým důsledkem zničující finanční války mezi Asií a Západem, což vede k neustálému vytváření nových peněz způsobem, který povede pouze k explodování finančního systému." Jako nabídku míru nabízí lóže P2 dluhopis, který je podložen 46 000 tunami zlata. Navzdory této mírové nabídce je faktem, že lóže P2 a její členové jsou velmi nekompetentní k vládnutí na této planetě a tito "lidé" řídili lidskou bídu, nekonečné války a ničení velkého kusu přírody. Proto je třeba, aby lidstvo nabídku v žádném případě jejich "triumvirátu" nepřijalo, a bojovalo, dokud nedojde k jejich absolutní a bezpodmínečné kapitulaci.

Chazarská mafie se opět pokusila zahájit třetí světovou válku. "Izraelský útok pod falešnou vlajkou proti americkému námořnictvu, ze kterého měl být obviněn Írán, byl zastaven", říkají zdroje Pentagonu. To pravděpodobně má něco společného se zprávou, že více-admirál Scott Stearney, který dohlížel na americké námořní síly na Blízkém východě, byl nalezen v sobotu mrtvý a mělo to vypadat jako sebevražda. Tento incident připravil půdu pro postup Trumpa, který nyní může být připraven odtajnit nejen dokumenty FISA, ale také spisy o J. F. Kennedym a o 11. září a ukončit obrovský vliv Izraele a Bushovy Kabaly, říkají zdroje.

Změna režimu se očekává jak v Izraeli, tak v jeho poslušném státě, Saudské Arábii, protože vlastenci v obou zemích hledají pomoc ve světě, aby odstranili Benjamina Netanjahua a jeho mazlíčka - Mohammeda bin Salmana. Znamením toho je, že se Trump odmítl setkat se Salmanem na právě skončeném summitu zemí G20. Také izraelská policie doporučila obvinit Netanjahua z několika zločinů a jeho pád je už jen otázkou času. Podle zdrojů Pentagonu se Mezinárodní trestní tribunál (ICC) připojuje k argentinským prokurátorům, protože "se zabývají obviněními z válečných zločinů proti Salmanovi, EU a OSN, což může také přinést obvinění Izraele, který odstřeloval Jemen jadernými zbraněmi."

Dalším chazarským mafiánem, který bude zřejmě brzy odstraněn, je francouzský prezident a otrok Rothschilda – Emmanuel Macron. Masové demonstrace ve Francii proti Macronovi se nadále stupňují, přičemž 84 % veřejnosti podporuje tyto demonstrace. Zločinci Macronova režimu používají agenty provokatéry k vytváření násilných incidentů jako záminku k vyhlášení stanného práva. Francouzští protestující aktivisti zveřejnili videa, která dokazují, že násilní protestující skutečně pracují pro policii. "Pokud Macron vyhlásí stanné právo, francouzská armáda se může postavit vedle žlutých vest (demonstrantů), aby tato loutka Rothschilda mohla být odstraněna", říkají zdroje Pentagonu. Francouzské opoziční zdroje zase varují a říkají, že Macron najal více než 10 000 zahraničních žoldnéřů, aby jej ochránili. Francouzská armáda zřejmě použije tuto zahraniční invazi jako záminku k tomu, aby se Macronovi postavila.

Další kriminální loutka Rothschilda, která bude brzy odstraněna, je japonský ministr financí Taro Aso, říká zdroj z japonského pravicového křídla. Aso rozzlobil pravicové křídlo, když prodal všechny japonské vodní zdroje, aby prospěl svému zeti Alexandru de Rothschildovi. "Asoova smrt již byla nařízena, a pokud už není mrtvý, brzy bude", řekl zdroj blízký císařské rodině.

Začíná být čím dál tím větší horko, protože bitva o osvobození lidstva z Babylonského dluhového otroctví tvrdě postupuje k vítězství a ke svobodě. Očekávejme s důvěrou zlatý nový věk.

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka z prosince 2018 – 2. díl

03.02.2019

Rychlá navigace: