Souvislosti, které všude nenajdete

Alternativní "fantomové Já"

Ve velkém množství se duchovní "fantomová Já" vyskytují v alternativních mediích, která se v důsledku světových událostí velmi rozšířila. Zpočátku se malá skupina průkopníků snažila sdělit lidem informace, které v té době chtěl slyšet jen málokdo. Ale dnes výraz "alternativní média" pokrývá rozsáhlé spektrum lidí, názorů a přesvědčení, která zpochybňují celý mainstream a snaží se dostat až k samému jádru pravdy a vytváří propast mezi nimi a těmi, jejichž názory se vůbec mainstreamu nevymykají. Samozřejmě, že celá alternativní scéna je tvrdě atakovaná archontskými programy a je širokospektrálně rozčleněná, aniž by to často postřehli i oduševnělí jedinci, natož ti, kteří jsou ovládáni Archonty. Toto obrovské spektrum názorů a vnímání znamená, že většina alternativních médií jedná z pozice nějakého fantomového programu, připojí se k nějaké názorové skupině, a tak se vyčlení z celku lidstva a vlastně se tím přidá k "Systému". "Alternativní média" tak zahrnují starozákonní extrémisty zcela urvané ze řetězu, propagátory sebe sama a pak i ty nejslušnější lidi, které si umíte představit, kteří upřímně touží po ukončení toho neustálého šíleného rozdělování a prahnou po sjednocení lidí všech barev pleti, vyznání a kultur, ve vzájemném respektu a podpoře. Téma, které ale všechny spojuje je, že nějakým způsobem zpochybňují propagandu a podvody mainstreamových médií.

Jednotliví jedinci a skupiny, které spolu neustále bojují, odvádí práci pro sílu, které údajně oponují. Veškeré osvícení musí vždy začít tím, že si zameteme před vlastním prahem. Nakonec jediné důležité je být k sobě pravdivý, čestný a bedlivě sledovat své konání, chování a odhalovat v nich fantomové programy, které nám berou základní svobodnou vůli. Musíme stále umenšovat jejich vliv.

Každopádně ale alternativní média odvedla a stále odvádí velmi důležitou práci a já smekám před každým, kdo se snaží mírumilovným způsobem prolomit zdrcující sevření mainstreamu. Přesto v alternativní scéně zůstává plno lidí, kteří chodí kolem hluboké králičí nory a nehodlají vstoupit dovnitř. Pokud zavrhují jiné informace a fakta bez ptaní a zkoumání, tak je to z jejich strany veliká arogance a hluboký sebeklam.

Alternativní 'fantomové Já'

28.09.2022

Rychlá navigace: