Souvislosti, které všude nenajdete

Skrytá duchovní fantomová Já

Existují skrytá "fantomová Já", taková, která se skrývají sama před sebou a zároveň se snaží skrýt i před světem. Esoterická scéna je plná duchovních fantomů, kteří sice stále hovoří o lásce, jak jsme "všichni Jedno", a přitom se chovají jako vzorový fantom se vším všudy. Skrytě bojkotují některé informace, které přináší skutečné odhalení, protože se bojí, že přijdou o svoji "výjimečnost" a "důvěryhodnost". Vedou krásné sebeklamné řeči o Světle, boji za pravdu, ale když se lidé dostanou do vážného sporu se "Systémem", snaží se co nejrychleji zmizet. Mnozí z nich říkají lidem, aby se "zbavili strachu" a přitom sami nemají žádnou odvahu. Skrytě lžou, zneužívají svou "popularitu" a přitom celou dobu tvrdí, že by se lidé měli vzájemně milovat a být k sobě upřímní. Samozřejmě ale, že všichni takoví nejsou.

Duchovní fantomové jsou tak pohlcení tímto archontským programem a svým sebeklamem, že dokážou ukrýt jednu svou část, která koná, před tou, která mluví. S bohorovným klidem vám oznámí, že je velká škoda, že jste sešli z duchovní cesty a mají samozřejmě na mysli svoji verzi duchovní cesty, nedělat nic co by se jim nehodilo a vyhnout se všemu kontroverznímu a tomu, čím by si "zašpinili" ruce. Tedy vyhnout se přímé konfrontaci s realitou zmanipulovanou Archonty. Tito lidé velmi často trpí nedostatkem pokory a sebereflexe. Duchovní fantomová Já patří k těm nejvíce naprogramovaným ze všech, protože jedna jejich část brojí proti archontskému programu a ta druhá podle něho žije a slouží mu. Trpí kognitivní disonancí, což znamená, že současně vyznávají vzájemně si odporující a jinak neslučitelné názory a přesvědčení. Jejich "duchovnost" se navenek projevuje slovy, ale nevychází z jejich spojení s Nekonečným vědomím. Jejich existence je varováním, jak nás mohou ovládat fantomové programy a že sebeklam je základním prvkem fantomového programování. Hlásají, že se lidé musí "probudit", ale skutečně by velmi pomohlo, kdyby začali sami u sebe. Duchovní fantomové hovoří z pozice pravé hemisféry, ale konají z pozice hemisféry levé.

Násilí se vyskytuje v mnoha podobách, není to jenom surové chování a fyzické útoky, ale existuje i na duchovní úrovni. Musíme si uvědomit, že násilí v sobě zahrnuje také napodobování, přizpůsobování a poslušnost. Vyskytuje se hlavně u těch, kteří předstírají, že jsou někým, kým nejsou. Duchovního fantoma poznáte podle toho, že je posedlý sám sebou. "Já, já, já", to je jeho vizitka.

Dalším typem duchovního fantoma jsou ti, kteří vyžadují svobodu slova, ale když druzí říkají něco, co se jim nelíbí, okamžitě volají po jejich umlčení. Tento protimluv je zcela zřejmý všem, kteří mají alespoň minimální napojení na rozšířené vědomí. Fantomový software je právě naprogramovaný tak, aby toto jejich pochopení vyblokoval. Toto je další verze archontského programu "já, já, já", do nás vloženého. Svoboda projevu je pro mě, protože to co říkám je přece správné a pravdivé, ale pro tebe ne, protože ty se naprosto evidentně mýlíš, protože totiž říkáš něco jiného, nežli já.

U fantomových kolektivních programů ještě existují různé podprogramy jak polapit lidská vědomí. Vnucují lidem roli levičáka, pravičáka, křesťana, muslima, liberála, ad. Chování a reakce takto zmanipulovaných a ovládnutých jedinců je ale pořád stejné. Taková "fantomová Já", radikálně vybuzená, si myslí, že protestují proti "Systému", ale on jejich činnost přitom skrytě podporuje, protože jsou pro něj zcela nezbytná. "Systém" potřebuje lidstvo rozdělit a při své manipulaci s lidmi skrývá svou centralizovanou moc za iluzi rozmanitosti, aby mohl celé lidstvo nakonec zcela zotročit a pak mu despoticky vládl.

Skrytá duchovní fantomová Já

27.09.2022

Rychlá navigace: