Souvislosti, které všude nenajdete

Archontské elity nám zamlčují pravdu, od úspěšné léčby rakoviny, až po užívání volné energie (1. díl)

(1. díl)

Zabíjení na zakázku Archontů, jak jinak než takhle musíme nazvat to, co se odehrávalo v anglické admiralitě. Nebyl totiž jediný důvod pro to, aby námořníkům nebyly podávány na moři citróny, o kterých se už dávno dobře vědělo, že velmi dobře léčí smrtelný skorbut námořníkům dlouhodobě sloužícím na moři.
Francis Drake roku 1577 zjistil a nahlásil, že se skorbut dá velmi dobře vyléčit citróny. Roku 1593 admirál sir Richard Hawkins dokázal ochránit svoji posádku tímto způsobem a také kapitán Lancaster roku 1600 dokázal, že lze skorbut citróny lehce porazit. A lze jen těžko uvěřit, že po smrti admirála Hawkinse roku 1622 byla citronová prevence v královském loďstvu jen tak zakázaná. Proč asi? Proč byla najednou úmrtnost na skorbut započítávána do nákladů plavby. Kapitáni nepochopitelně verbovali o 50 až 100% posádky navíc aby pokryli přepokládané ztráty. Hloupost, arogance, povýšenost a servilita vůči archontské agendě opět zafungovala. Někteří lidé prostě nedovolí vyléčit ostatní lidi kolem sebe jednoduchými způsoby a postupy. Ze zištných důvodů či ze strachu z arogantních elit pokorně přispívají k mašinérii utrpení a umírání.
Jako velká obžaloba této děsivé události a obludné hloupé byrokratické zvrácenosti se jeví statistika sedmileté války mezi Británií a Francií v letech 1756-1763, kdy se do bojů zapojilo 184 899 námořníků a z toho zemřelo na choroby – zejména skorbut 133 708 mužů a v boji padlo 1512 vojáků. Když v roce 1795 královské námořnictvo konečně zavedlo prevenci skorbutu – 30ml citronové šťávy denně na osobu, zvýšilo toto jednoduché opatření dvojnásobně bojeschopnost královského loďstva. Odhaduje se, že toto obludné "pochybení" a pozastavení tohoto nařízení, stálo zbytečně život 100 000 námořníků, kteří nesmyslně umírali ještě skoro 120 roků, protože oficiální rozkaz o podávání námořníkům citronovou šťávu admirály byl vydán až v roce 1884!
Jedním z neuvěřitelných příkladů za stovky zamlčených geniálních objevů, které byly lidstvu odejmuty je celoživotní práce a výzkum, který provedl Royal Raymond Rife. Tento vynikající vědec, lékař, fyzik a optik patří jednoznačně k největším a nejdůležitějším lidem v celé lidské historii, ale přitom o jeho práci a osobě dnes ví jen málokdo. Jeho převratný objev byl systematicky potlačen, skryt a jeho osoba byla umístěna dlouhou dobu na informační "index". Rife vyvinul frekvenční způsob léčby širokého spektra nemocí virového a bakteriálního původu, včetně rakoviny. Pod dohledem odborné komise složené z nejprestižnějších lékařů a odborníků prokázal 100% účinnost této převratné a naprosto bezpečné metody bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Do 2 měsíců vyléčil všech 16 pacientů v koncovém stádiu rakoviny, kteří mu byli přiděleni touto komisí, aby se je pokusil vyléčit. Už je to skoro 100 let co lidstvo zná způsob jak léčit rakovinu a většinu nemocí virového a bakteriálního původu, ale nesmí ho používat, mluvit o něm na odborném fóru a seznamovat s ním veřejnost, natož učit o této metodě na fakultě nastávající mediky. Stovky miliónů lidí zbytečně trpěli, trpí a předčasně umírají pro vyšší zájmy špinavého onkologického businessu a farmaceutického průmyslu. Rockefelerova rakovinová lobi a samotní Archonti stojící za nimi v pozadí společně participují na smrti a na zbytečně předčasně umírajících lidech, prostřednictvím nízkofrekvenčních energií utrpení, strachu a smrti jimi vytvořených a na generování obrovských finančních částek. Jak dlouho si toto lidstvo ještě nechá líbit, než přivede k zodpovědnosti všechny zúčastněné na tomto nechutném genocidním projektu a obrovském spiknutí proti lidstvu?

Archontské elity nám zamlčují pravdu, od úspěšné léčby rakoviny, až po užívání volné energie (1. díl)

26.05.2022

Rychlá navigace: