Souvislosti, které všude nenajdete

Archontské elity nám zamlčují pravdu, od úspěšné léčby rakoviny, až po užívání volné energie (12. díl)

(12. díl)

MUDr. Kamil Jurkovič:
Doktor Jurkovič se v Trenčíně odvážil pomoci pacientovi podle svého nejlepšího svědomí, svých výzkumů a předepsal mu svoji léčbu. Jednalo se o pacienta s rakovinou, který byl jako nevyléčitelný odeslán z nemocnice domů, aby tam umřel. Stav pacienta se začal ale zlepšovat, až se uzdravil úplně (žil potom ještě 13 let).
Dr. Jurkovič ve svém výzkumu zjistil, že zhoubné nádory produkují látky, prostřednictvím kterých začnou ovlivňovat činnost štítné žlázy tak, aby si zabezpečily přednostní dodávku živin ke svému patologickému enormnímu růstu. Tímto si zajišťují dominantní postavení v koloběhu zásobování živinami – na úkor ostatních orgánů. "Parazitický nádor" se v podstatě pasuje na nejdůležitější orgán v těle a zároveň stimuluje štítnou žlázu ke zvýšené činnosti, což zrychluje metabolismus. Dr. Jurkovič z toho logicky odvodil, že je třeba omezit metabolismus nádoru tak, že se utlumí činnosti štítné žlázy. Pro tento účel použil lék "tyreostatikum". Utlumení štítné žlázy mělo za následek omezení přísunu živin do nádoru a nakonec i začátek jeho usychání, vstřebávání a nakonec celkové vymizení.
Logiku a správnost jeho objevu dokazuje to, že pokud budete blokovat zdravou štítnou žlázu, bude reagovat zvětšením svého objemu (a vznikne tzv. vole). Toto se však u pacientů s rakovinou neděje. Štítná žláza se začne zvětšovat až po vymizení nádoru, což je signál pro pacienty, že se již uzdravili. Pak je potřeba ukončit podávání tyreostatik a velikost štítné žlázy se opět upraví zpět na normál.
Dr. Jurkovič dále zjistil, že nádor, aby získal své dominantní postavení, začne narušovat funkci dalších orgánů v těle (například tvorbu kostní dřeně a krvetvorbu) a oslabuje celkovou obranyschopnost organizmu – imunitu. Součástí jeho léčebného postupu tedy bylo zároveň i maximální zvýšení obranyschopnosti těla.
V roce 1975 měl již pohromadě tolik výsledků a tolik uzdravených pacientů, že se obrátil na Onkologický ústav v Bratislavě s prosbou o pomoc a spolupráci při dalším výzkumu. Místo uznání a ocenění jeho práce však dostal ihned zákaz pokračovat ve své činnosti. Protože ale neuposlechl, byl v roce 1978 předvolán před komisi, kde ho odsoudili jako šarlatána, přestože jim ukázal pečlivě vedenou dokumentaci, vyléčené pacienty, které oni poslali domů zemřít a předložil jim kompletní výsledky své práce.
Dostal příkaz okamžitě přerušit léčbu svého nynějšího pacienta. Upozornil komisi, že takový postup bezprostředně ohrozí život tohoto pacienta. Přesto byl direktivně donucen přerušit léčbu. Nepomohly ani protesty zoufalého pacienta. Vyšokovanému pacientovi se vrátily bolesti a do dvou měsíců zemřel.
Po pádu komunismu se vrátil opět ke své práci. Od roku 1992 do roku 2003 ve svém volném čase přeléčil 550 pacientů, poslaných domů zemřít. Výsledky podrobně zpracoval a v souladu se zákonem podal přihlášku nové metody léčení na Ministerstvo zdravotnictví Slovenské republiky k oficiální verifikaci.
A jaký je výsledek? MUDr. Kamil Jurkovič má zakázanou činnost lékaře. Archontský protilidský systém prostě stejně jako rakovina prorůstá všemi společnostmi a je jedno, jestli je katolická, feudální, kapitalistická, komunistická či "demokratická" nebo to je diktatura.

Archontské elity nám zamlčují pravdu, od úspěšné léčby rakoviny, až po užívání volné energie (12. díl)

06.06.2022

Rychlá navigace: