Souvislosti, které všude nenajdete

Archontské elity nám zamlčují pravdu, od úspěšné léčby rakoviny, až po užívání volné energie (13. díl)

(13. díl)

Rex Newnham:
Rex Newnham zjistil velmi zajímavou věc. Uvědomil si, že existují oblasti, kde je vysoký výskyt revmatismu a pak jsou oblasti, kde je zase naopak jeho výskyt velmi nízký.
K těmto informacím se dostal prostřednictvím své práce. Rex pracoval v šedesátých letech ve výzkumu v Perthu, v západní Austrálii, kde se zkoumalo složení půdy ve vztahu k rostlinám. Díky své práci a inteligenci zjistil, že metabolismus vápníku v rostlinách podporuje bór. A protože v té době začal sám trpět artritidou, začal uvažovat: "Když bór pomáhá zpracovat vápník rostlinám – možná by mohl pomoci i mně?" Rozhodl se, že to vyzkouší. Začal brát 30mg boraxu denně a do tří týdnů byly všechny otoky, ztuhlost a bolesti pryč.
Oznámil svůj objev zdravotním autoritám, avšak ty na jeho podněty a zkušenost nereagovaly. Hluchoněmá klasická "lékařská věda" dodnes tvrdí, že neznají (nechtějí znát) příčinu vzniku osteoporózy, revmatizmu a artritidy. Nicméně, někteří lidé byli tak nadšeni jeho zkušeností a jeho zlepšeným zdravotním stavem, že chtěli po Rexovi recept, který způsobil jeho vyléčení. Rex začal lidem pomáhat. Začal vyrábět pilulky s přesně, účinně a bezpečně dávkovaným boraxem. Výsledky byly úžasné a zprávy se šířily od úst k ústům takovou rychlostí, že do pěti let prodával 10 000 balení pilulek měsíčně. To už přestal zvládat podomácku, a proto se spojil s jednou farmaceutickou firmou, aby výrobu převzala a uvedla na trh ona. Odpověděli mu, že nemají zájem, protože by borax konkuroval jejich podstatně dražším přípravkům a omezoval jejich příjem a hlavně jejich zisky. Rex tedy musel pokračovat dál sám. Nicméně velmi brzy po jeho odmítnutí farmaceutickou firmou se v Austrálii "náhle" objevil nový zákon, který vyhlásil bór a jeho sloučeninu za jed, a to v jakékoliv koncentraci. Vládní zdravotní komise pak udělila Rexovi pokutu za prodej jedu, což efektivně zastavilo šíření jeho léku na osteoporózu a revma. Nikdo vám ale už neřekne, že kyselina boritá byla dříve bohatě užívána jako konzervační činidlo v potravinách, protože efektivně zabraňuje vzniku plísní a protože tím lidé dostávali do těla potřebný bór a nedostávali osteoporózu, revma nebo artritidu, tak světové zdravotnické orgány, které mají tak "velký zájem" na zdraví lidské populace a na tom, aby se nikomu nestalo "něco nezdravého", zařídily zákaz používání kyseliny borité v potravinách.

Archontské elity nám zamlčují pravdu, od úspěšné léčby rakoviny, až po užívání volné energie (13. díl)

07.06.2022

Rychlá navigace: