Souvislosti, které všude nenajdete

Archontské elity nám zamlčují pravdu, od úspěšné léčby rakoviny, až po užívání volné energie (15. díl)

(15. díl)

Reich objevil léčivé účinky orgonové energie a rakovinové buňky pod jejím vlivem mizely. Přístroji, kterými léčil, dosahoval úžasných výsledků a je jasné i zcela logické, proč farmaceutická lobby a FDA proti němu tak tvrdě vystupovala.
Už koncem 30tých let vyvinul Reich přístroj, kterým dokázal velmi pozitivně ovlivňovat zdraví, byl schopen velmi účinně a rychle uzdravovat onkologické pacienty k velké nelibosti FDA a farmaceutické mafie. Vytvořil léčebné přístroje – orgonové skříně, které vytvářely léčivý orgon a také zjistil, že největším generátorem orgonu v našem prostředí, je slunce. Zjistil, že kovy přitahují orgonovou energii z okolního prostředí, ale jak ji přitáhnou, tak ji začnou odpuzovat. Orgon stíní PVC, plast a zejména hliník. Orgonové skříně proto vyplnil střídavě kovy a organickým materiálem. Tak docházelo ke vstřebávání a odrážení orgonu, což vytvářelo vertex, který generoval uvnitř skříně hodně orgonu, více, jak kdekoliv jinde v přírodě.
Byly zdokumentovány úžasné a ohromující výsledky v léčbě jeho pacientů. Veliké bolesti u nich mizely téměř okamžitě a mnoho pacientů, které lékaři poslali domů umřít, se zde spontánně vyléčila z rakoviny. W. Reich také prováděl pokusy s rostlinami. Ty v orgonové krabici rostly mnohem rychleji. Jeho výzkum se stal prokázanou vědou. V jeho šlépějích sice kráčí řada vědců a tato věda se znovu obnovuje, ale oficiálně o ní neuslyšíte, protože ohrožuje archontský globální systém a celý farmaceutický průmysl. Reich byl neustále šikanován, prošetřován a nejrůzněji prošetřován a nakonec byl uvržen do vězení, kde zemřel na "selhání srdce" ve věku 61 let.
Wilhelm Reich byl napaden vládou a jeho knihy byly stahovány z veřejného života a spáleny, doslova jako za doby nejhorší náboženské inkvizice. Tak moc se archontský protilidský systém bál Wilhelma Reicha. Vláda vytvořila komando, které jezdilo po univerzitách a veřejných organizacích a jeho knihy byly zabavovány a páleny jako ve středověku. Až do 80tých let minulého století jsme se o orgonu nemohli nikde dočíst, protože žádné knihy oficiálně neexistovaly. Nemohli jste o orgonu ani mluvit, ani psát, zmiňovat ho ani ho praktikovat ve formě nějaké terapie. Reich zjistil, že Vesmír je vědomý, živý a také energie, která ho vytváří je vědomá a živá. Energie orgonu je všudypřítomná, ale na různých místech má různou koncentraci. Orgon je také mediem pro elektromagnetické jevy v těle i ve vesmíru. Je zdrojem elektromagnetizmu a gravitace, je neustále v pohybu a tvoří stále dokonalejší jednotky, které jsou ohniskem kreativní aktivity. Biony jsou pak prvotní semínka života. Hmota vzniká z bezhmotné orgonové energie, která je zodpovědná za projevy života.
Část výzkumu Reicha odhaluje to, že tam kde je vlhkost a stromy, vznikají mikroorganizmy, probiotika a my do sebe vdechujeme tuto formu energetické a biologické potravy. Tam, kde je pouze mrtvý orgon, vzniká chaotické lidské myšlení a vytváří se patogeny nemoci. Naše vědomí pak vytváří toxické mikroorganizmy. Svým myšlením vytváříme život, více než si uvědomujeme. A proč se vytváří někde toxické mikroorganizmy? Příroda má imunitní systém a Země se tak brání proti nedostatku lásky.

Archontské elity nám zamlčují pravdu, od úspěšné léčby rakoviny, až po užívání volné energie (15. díl)

09.06.2022

Rychlá navigace: