Souvislosti, které všude nenajdete

Archontské elity nám zamlčují pravdu, od úspěšné léčby rakoviny, až po užívání volné energie (16. díl)

(16. díl)

Lidstvo bylo svými zotročovateli neustále směřováno k tomu, aby si arogantně myslelo, že může beztrestně udělat cokoliv, ale není tomu tak. Příroda a planeta Země – Gaya podporuje lásku, spolupráci, toleranci přirozenost, organický život a každá činnost, která je namířena proti vesmírným zákonům nakonec přinese patřičný následek. Příroda se přirozeně brání a v krajním případě biologický život zničí. Pokud budete ubližovat mnoha lidem, tak pak třeba zemřete při autonehodě. Kauzalita příčina a následek má mnoho "pracovníků", kteří neustále zařizují nejrůznější zdánlivě náhodné události, jako třeba říznutí se do prstu, ukopnutí si palce či autohavárii a všichni kolem vás jsou vaším zrcadlem. To, co probíhá kolem vás, se neděje náhodně. Když třeba onemocníte, potřebujete láskyplné jednání a uvědomíte si: "Bože co jsem to udělal..." V těžké nemoci začnete usilovat o uzdravení a přitom otevíráte své srdce.
Už v letech 1936 - 1939 se Reich zabýval tím, že se tvoří dobré energie ve formě probiotik a nebo špatné ve formě choroboplodných mikrobů a virů. Reich pak také prokázal tvorbu mikroorganizmu ve sterilním prostředí, kde byla jen voda, SO2 (a frekvence) a zpochybnil dosavadní vědecké teorie zkorumpovaných, nabubřených a zmanipulovaných vědců a ukázal absurditu jejich demagogických, oficiálně uznávaných teorií. Většina lidí podporována ortodoxní vědou se tomu, že mikrobi vznikají, spontánně "z neživé přírody" vysmívají a říkají, že je to něco nevědeckého, na čem si nějací pseudovědci budují svoje ego a udělali z nich konspirační teoretiky. Jeho teorie ale potvrzuje například to, že byl prokázán vznik plaktonu na oknech vesmírných stanic (voda+Schumanovy frekvence).
Pod mikroskopem Reich pozoroval sterilní oblasti, ve kterých se najednou spontánně objevil modrý záblesk. Z ničeho nic se pak objevili mikroorganizmy, které se začaly pohybovat. Zářily modrými světly a měli kulovitou formu. Reich jim začal říkat biony. Podle oficiální vědy je spontánní plození nemožné, protože vědu řídily archontské entity, které nechtěly, aby lidstvo mělo tyto klíčové informace a vědění. Tato skutečnost totiž v sobě nese obrovský "revoluční potenciál", má průlomový charakter a ihned sebou přináší celou řadu otázek a zcela jiných odpovědí, než na jaké jsme "zvyklí". Bourá představu o naší výjimečnosti ve vesmíru a ukazuje naopak fakt, že vesmír je plný mimozemského života.
Experimenty W. Reicha byly zopakovány v 90. letech díky práci Dr. Pachecoa. Použil nejčistší písek z pláže Venezuely, zahřál ho na 100°C a smíchal se sterilizovanou vodou. Tedy H2O+SiO2. Po 24 hodinách seškrabal povrch zkumavky a v tomto vzorku se tvořili mikroorganizmy.
Otec Charlese Darwina byl zednář 33. nejvyššího stupně a to mnohé vysvětluje... Tady někde jsou kořeny dravčí Darwinovy teorie a modelu přirozeného výběru, která nám říká, že nejlepším a nejvyvinutějším tvorem na planetě je ten, který je největší zabiják. Pokud budete součástí nějaké duchovní sekty, tak budete "vědu" směřovat k tomu, v co věříte, třeba k tomu, že Bůh je to..., že přežijí jen ti nejsilnější. Ostatně Charles Darwin těsně před smrtí svoji teorii sám zpochybnil a odvolal, ale o tom věda, řízená globálním prediktorem již nehovoří.
Nyní nastal čas se probudit a vrátit k identitě, která nás a celý Vesmír stvořila. Buďme mírumilovní a láskyplní. Ztišme se a naslouchejme... Životní síla je kolem nás, když cítíme inspiraci. Energie, která námi prostoupí, musí být zdravě vybita přes tvořivost a zdravou komunikaci. Jak toto proběhne, vytvoří se ve vašem těle probiotika a vše, co vaše tělo potřebuje, aby bylo zdravé a vitální. Tato energie pak ničí a rozkládá choroboplodné mikroby a bakterie, které by vás připravovali o zdraví a vitalitu. Kolem nás existuje obrovská pozitivní životní síla, kterou stačí jen objevit a správně využít.

Archontské elity nám zamlčují pravdu, od úspěšné léčby rakoviny, až po užívání volné energie (16. díl)

10.06.2022

Rychlá navigace: