Souvislosti, které všude nenajdete

Archontské elity nám zamlčují pravdu, od úspěšné léčby rakoviny, až po užívání volné energie (24. díl)

(24. díl)

Po několika letech výzkumu se biochemikovi Dr. Ernestu T. Krebsovi mladšímu podařilo izolovat nový vitamín, který označil B17. Dal mu název Laetril, který velmi dobře popsal v knize Svět bez rakoviny americký spisovatel a producent dokumentárních filmů G. Edward Griffin. Griffin předkládá fakta, výsledky pozorování a závěry odborníků. Popisuje, že klíč ke zdraví je ukryt v přírodě. Představme si organizmus jako dům, v němž je mnoho zavřených dveří. Každé jsou opatřeny složitým zámkem, který se odemyká svazkem klíčů. Jako takové klíče slouží v našem těle životně důležité látky. Pokud je máme k dispozici, tak odemknou zámek u všech pomyslných dveří, pak vše co tělo potřebuje může volně proudit a neustále obnovovat jeho funkce. Ztráta jediného klíče způsobí, že se dveře neotevřou. Co pak nastane? Chaos, který se pak šíří dál. Překlad Griffinovy knihy "Svět bez rakoviny" se zaměřuje na jeden z důležitých klíčů – vitamín B 17. "Kniha Svět bez rakoviny" je k sehnání také u nás...
Tuto "vitaminovou teorii" potvrdily mnohé kultury světa, kterým můžeme jejich vitalitu jenom závidět. K těm šťastným patří obyvatelé žijící v odlehlých zákoutích Himaláje v malém království zvaném Hunza. Leží mezi západním Pákistánem, Indií a Čínou. Zdraví, dlouhověkost a vitalita – to vše je jejich přirozené bohatství. Hunzové svoji stravu obohacují jádry z meruněk, která jsou jedním z nejbohatším zdrojů vitaminu B17. Lisují z nich velmi výživný olej, který užívají vnitřně i zevně. Hunzové také jedí hodně zeleniny, pohanku, proso, semínka vojtěšky, naklíčené luštěniny a různé drobné plody. Přísun vitaminu B17, který se stal cílem pozornosti doktora Krebse, mají tedy na denním pořádku. Do tohoto odlehlého zákoutí se dostal i lékařský tým a v roce 1922 a o tomto dlouhověkém a zdravém fenoménu přinesl článek uznávaný britský chirurg Robert McCarrison. Všechny poznatky se postupně propojily a vzniklé nitky vedly k dalším skupinám velmi zdravých obyvatel, které žijí odříznuté od okolního světa a konzumují jídlo chudé na sacharidy, bohaté na rostlinné proteiny, minerály a vitaminy a zvláště na vitamin B17.
Vitamín B17 (laetril nebo nitrilosid) je jedním z nově objevených vitaminů. Označení nitrilosid se vztahuje k velké skupině ve vodě rozpustných, v podstatě netoxických nasládlých sloučenin, které se nacházejí ve více než 800 rostlinách, z nichž většina je jedlá. Nejběžnějším nitrilosidem je amygdalin, který je toxickou sloučeninou. Působením žaludeční kyseliny se z amygdalinu uvolňuje kyanogénní látka. Této sloučenině se připisují protirakovinné resp. léčebné účinky. Amygdalin je obsažen v jádrech meruněk, mandlí a jiných peckovin a jeho polosyntetický derivát se nazývá laetril a je nazýván jako kyanogenní glykosid.
Pro laetril je charakteristické, že působením enzymů beta-glukosidázy se rozkládá na molekuly cukru, benzaldehydu a kyanovodíku. V roce 1920 s ním začal experimentovat Ernest Krebs a v roce 1952 jeho syn Dr. Ernest Krebs nazval jeho očištěnou formu – laetrile a léčil ním řadu pacientů s rakovinou.
A jaký je předpokládaný princip účinku?
Vitamin B17 se ve skutečnosti skládá ze dvou molekul glukózy, jedné molekuly kyanidu a jedné molekuly benzaldehydu. Molekuly kyanidu a benzaldehydu působí běžně jako velmi prudké jedy, ale v této synergii jsou neškodné. Rakovinné buňky využívají glukózu jako primární zdroj energie. Obsahují enzym betaglukosidázu, který uvolní z amygdalinu glukózu a zároveň i molekuly kyanidu a benzaldehydu. Ty rakovinovou buňku usmrtí. Zdravé buňky enzym betaglukosidázu neobsahují (případně jen velmi malé množství), ale naopak obsahují enzym rhodenázu, který promění vitamín na neškodnou látku. Rakovina je také metabolické onemocnění, zapříčiněné nedostatkem jedné nebo více nutričních látek. Proto také funguje intravenózní léčba vitamínem C, která selektivně ničí pouze rakovinné buňky a zdravé nechá. Doktor Krebs ve své terapii Laetrile (B17) také používá například i vitamín B15 tj. kyselinu pangamovou. Úspěšnost léčby vitaminem B17 na základě souhrnu výsledků práce lékařských kapacit je následující:

  • Úspěšnost metabolické léčby Laetrilem v případě neléčitelných metastáz v terminální fázi je 15 %. Pro porovnání se úspěšnost klasických druhů léčby ve stejném případě rovná 0,03 %.
  • Úspěšnost metabolické léčby Laetrilem v případě raného stadia rakoviny je 85 %. Pro porovnání, úspěšnost klasických druhů léčby se v tomto případě pohybuje mezi 1,5 až 18 % podle druhů nádorového onemocnění.
  • Úspěšnost Laetrilu jako prevence proti všem typům rakovinových onemocnění je 99,98 %. Dvě setiny procenta tvoří lidé, kteří byli dlouhodobě ve styku se silně rakovinotvornými látkami nebo radiací.
Archontské elity nám zamlčují pravdu, od úspěšné léčby rakoviny, až po užívání volné energie (24. díl)

18.06.2022

Rychlá navigace: