Souvislosti, které všude nenajdete

Archontské elity nám zamlčují pravdu, od úspěšné léčby rakoviny, až po užívání volné energie (30. díl)

(30. díl)

Zbožné přání a slepá důvěra naivních lidí v to, že lékaři slouží lidem, nezmění nic na tom, že farmaceutický průmysl je prostě a jen průmysl. Lékaři, výrobci léků a vakcín, nemocnice a další zúčastnění vydělávají obrovské peníze vždy, když se onkologický pacient podvolí standardní léčbě. Ta obvykle zahrnuje vstřikování chemoterapeutických jedů do těla, pálení ionizující radiací nebo odřezávání částí těl, případně nějakou barbarskou kombinaci všech tří dohromady.
Je možné, že někteří lidé budou s tímto pohledem na konvenční léčbu silně nesouhlasit. Nejčastěji to budou samotní onkologičtí pacienti, případně rodinní příslušníci, kteří viděli své milované umírat a samozřejmě celá skupina těch, kteří na tomto utrpení a defakto zabíjení lidí velmi dobře profitují. Faktem ale zůstává, že tyto domnělé léčebné metody jsou velmi devastující. Jisté je, že všichni ti, kteří se na takové léčbě podílejí, ať už vědomě či nevědomě, výrobně či organizačně si velmi zahrávají s fatálními důsledky svého počínání a musí v budoucnosti počítat s tvrdým trestem, ať už na fyzické či duchovní úrovni...
Chemoterapie je jednou z nejspornějších a eticky nejproblémovějších oblastí konvenční medicíny. Mnoho přírodně orientovaných lékařů ze svých zkušeností tvrdí, že chemoterapie snižuje šanci na přežití a případné úspěšné využití netoxické terapie, protože výrazně snižuje imunitu pacienta, zhoršuje zdravé prostředí v těle a dokonce sama obsahuje karcinogenní látky. Nejde zde o léčbu, která odstraňuje příčinu vzniku choroby a je naprosto zřejmé, a to pochopí i malé dítě, že rakovina není způsobena nedostatkem karcinogenů v těle, ale jejich nadbytkem. Tudíž nemůže být odstraňována přísunem dalších jedů. To poslední, co člověk v době tohoto závažného onemocnění skutečně potřebuje, je, že si nechá oslabovat imunitní systém, ať už mu lékaři budou povídat k podávání tohoto jedovatého koktejlu jakoukoliv vymyšlenou "odbornou" pohádku či srdcervoucí příběh. Proto by měl každý vážně nemocný člověk velmi bedlivě zvažovat způsob léčby, kterému se podrobí, protože pouze on má odpovědnost za svůj život a má právo se svobodně rozhodovat, zda půjde cestou přirozené přírodní léčby nebo projde archontským farmaceutickým peklem.

Archontské elity nám zamlčují pravdu, od úspěšné léčby rakoviny, až po užívání volné energie (30. díl)

24.06.2022

Rychlá navigace: