Souvislosti, které všude nenajdete

Archontské elity nám zamlčují pravdu, od úspěšné léčby rakoviny, až po užívání volné energie (6. díl)

(6. díl)

Dalším z široké škály potlačených objevů, vynálezů a převratných technologií je práce a výzkum Dr. Tullio Simonciniho v oblasti onkologie, který zjistil, že rakovina je v podstatě plísňové onemocnění. Tullio začal hledat účinné fungicidní léky a nakonec zjistil, že se plíseň nedokáže adaptovat na přítomnost hydrogenuhličitanu sodného, který je hlavní složkou jedlé sody. Houba se nedokáže přizpůsobit alkalickému prostředí, které aktivuje jmenovaná látka a pak postupně většina nádorů usychá.
Simoncini proto začal svým pacientům vpravovat hydrogenuhličitan sodný do vyživovací žíly vedoucí k nádoru nebo přímo do nádoru prostřednictvím nástroje, který se podobal endoskopu. Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. V roce 1983 Dr. Simoncini začal léčit touto metodou italskou ženu, která se jmenovala Gennaro Sangemano. Lékaři ji prognózovali smrt během několika měsíců. Trpěla pokročilou rakovinou plic. V rukách Simonciniho se však v pozoruhodně krátké době uzdravila. Množství následných testů pak po její léčbě nepotvrdilo další přítomnost rakoviny.
Lékař byl velmi posílen tímto úspěchem a tak začal tuto metodu praktikovat i na ostatní pacienty a opět s velkým úspěchem. Byl tím vším nadšen a s velkou radostí a očekáváním se rozhodl přednést své závěry italskému ministerstvu zdravotnictví a věřil, že budou urychleně zahájeny oficiální klinické studie. Jaké však bylo jeho překvapení, když italské ministerstvo zdravotnictví nejen že neschválilo požadované klinické testování, ale zároveň ho zažalovalo a připravilo o jeho lékařskou licenci za to, že neléčil pacienty oficiálně schváleným postupem.
A tady jsme se dostali opět k podstatě věci. My, lidé, se prostě musíme nechat "léčit" (spíše postupně ničit) pouze metodami, které schvaluje globální mocenský systém, ovládaný skrytě Archonty. V opačném případě se každý vystavuje nebezpečí perzekuce ze strany novodobé mocenské inkvizice. Tak je nenápadně naplňována skrytá agenda postupné degenerace a likvidace lidstva, kterému jsou znepřístupňovány výsledky jeho tvůrčí činnosti v medicíně, potlačována a velmi omezena jeho svobodná volba (což je základní vesmírný postulát). Toto se ale může dít jen za servilní spolupráce přihlouplých a naivních "lékařů" a všech zmanipulovaných lidí tvrdě kontrovaných a ovládaných komerčními médii.
Masmédia, vlastněná samozřejmě opět jedním a tím samým mocenským systémem, zahájila proti Simoncinimu nevybíravou kampaň a byl hrubě zesměšňován. Nebylo dne, aby nebyl vláčen v tisku. Vše vyvrcholilo vykonstruovaným případem zabití nějaké pacientky a důsledkem všeho bylo, že tento talentovaný doktor byl odsouzen ke třem letům vězení. Souběžně vydaly zdravotnické instituce prohlášení, že způsob léčby rakoviny prostřednictvím roztoku hydrogenuhličitanu sodného je "bláznivý" a "nebezpečný" a to v době, kdy miliony pacientů pořád umírali bolestivou smrtí při "léčbě" "osvědčenou" a "bezpečnou" chemoterapií.

Archontské elity nám zamlčují pravdu, od úspěšné léčby rakoviny, až po užívání volné energie (6. díl)

31.05.2022

Rychlá navigace: