Souvislosti, které všude nenajdete

Archontské elity nám zamlčují pravdu, od úspěšné léčby rakoviny, až po užívání volné energie (7. díl)

(7. díl)

Tullio Simoncini objevil převratný způsob léčby rakoviny, který chtěl Systém tak jako tisíce jiných převratných vynálezů uložit hluboko do bezedného šuplíku zapomnění. Naštěstí se ale nenechal zastrašit a poté, co byl propuštěn z vězení, pokračoval ve své práci a jeho speciální stále potlačovaná metoda slaví velké úspěchy. V některých případech trvá léčebná procedura několik měsíců a v jiných případech (například v případě rakoviny prsu) několik týdnů. Simoncini často radí lidem i po telefonu nebo e-mailem. Je velmi vstřícný ke každé žádosti. Zde je internetová stránka Dr. Tullia Simoncini: www.curenaturalicancro.com. Tady je možné lékaře osobně písemně kontaktovat se svou žádostí. Tullio Simoncini se stal velkou hrozbou pro farmaceutické loby, protože začal úspěšně léčit lidi v poslední fázi rakoviny. Jeho proviněním byla skutečnost, že si uvědomil, že za zhoubnými nádory stojí rozvoj houbovité plísně zvané "candida" (Jedná se o kvasinkový typ houby, která má parazitní povahu, žije i v těle zdravých osob, ale kvalitní imunitní systém udržuje tohoto parazita v šachu. Ovšem pokud je organismus dlouhodobě oslaben a zakyselen, začne se houba šířit po celém těle a začne způsobovat zhoubné nádory.).

Simoncini se rozhodl vzdát všeho, co doposud věděl o rakovině, a začal svůj nezávislý výzkum. Postupně zjistil, že všechny nádory se projevují stejně bez ohledu na to, v jakém orgánu nebo tkáni se nádor tvoří. Všechny zhoubné novotvary měly bílou barvu. Simoncini začal přemýšlet, co by to mohlo znamenat. A pak přišel na houbu Candida a pochopil že: "To, co tradiční medicína považuje za nekontrolovatelné dělení buněk, je proces, kterým se organismus vlastně chrání proti rozvoji kandidózy?" Je nám tvrzeno, že proces šíření metastáz v těle je způsoben roznesením maligních buněk do orgánů a tkání. Ovšem Simoncini uvádí, že metastázy jsou způsobeny houbou Candida. Houba ničí buňky normálně fungujícího imunitního systému, který je klíčem buněčné regenerace. Bohužel každým rokem se počet pacientů s rakovinou zvyšuje. Ve skutečnosti jde o velmi dobře naplánovanou neviditelnou válku globálního systému proti našemu imunitnímu systému. Náš imunitní systém je cíleně oslabován chlorem, fluorem a dalšími látkami v pitné vodě, nevhodnými přidanými látkami v potravinách, pesticidy a herbicidy, očkováním, elektromagnetickou a mikrovlnou technologií, léky, stresy moderního života a působením chemtrails. Nelze zapomínat také na to, že děti do dvou let věku svého života jsou nuceny přijmout až 25 různých druhů očkování a to v době, kdy se buduje jejich imunitní systém. Pokud tedy nemocnému nestačí ke kolapsu rozvrácený imunitní systém, tak dílo zkázy dokoná chemoterapie nebo radioterapie. Většina moderních "léků" na rakovinu je postavena na postulátu, že se u pacienta podaří rakovinové buňky zabít dříve než ty zdravé. Ve skutečnosti se má ovšem situace podstatně jinak. Toxické látky během chemoterapie zabíjejí buňky imunitního systému, ale plíseň candida se šíří dále. Zbytky imunitního systému nejsou schopny ovládat buňky candidy. Houba se šíří do dalších a dalších orgánů a tkání a rakovina se šíří tělem. Ti, kteří se zdají být po operaci nebo chemoterapii zachráněni, jsou ve skutečnosti čekajícími na smrt. Imunitní systém je zničen. Takže recidiva je jen otázkou času.

Skrytý plán globálního vládnoucího systému je prostý – snížit počet lidí v lidské populaci prostřednictvím oslabeného imunitního systému člověka. Hlavním archontím cílem ale je rozložit jednotu lidstva, potlačit přirozenou lidskost jako je sounáležitost, soucit a vnuknout mu myšlenku, že na planetě je hodně lidí a tudíž je nutné, aby se k sobě lidé navzájem chovali jako dravci a přijali jejich tezi, že může přežít pouze ten nejsilnější a nejbezohlednější. Tato agenda přináší na nižší úrovni "banksterům" a vysoce postaveným politickým, farmaceutickým a zbrojním přisluhovačům velké zisky. Ale na té nejvyšší úrovni je naplňován skutečný a hlavní cíl, cíl Archontů, což je neustálá výroba nízkovibrační energie, energie utrpení, strachu a zla.

Archontské elity nám zamlčují pravdu, od úspěšné léčby rakoviny, až po užívání volné energie (7. díl)

01.06.2022

Rychlá navigace: