Souvislosti, které všude nenajdete

Archontské elity nám zamlčují pravdu, od úspěšné léčby rakoviny, až po užívání volné energie (8. díl)

(8. díl)

Dalším lékařem, který se skutečně snažil pomáhat lidem a léčit je byl Max Gerson (1881-1959). Tento německý lékař v roce 1936 emigroval do USA. Napsal knihu, ve které popsal 50 konkrétních případů pacientů s rakovinou, kteří se vyléčili pomocí jím naordinované diety. Když měl manuskript pro knihu téměř hotov, začal se cítit velmi špatně. Potom odhalil svoji sekretářku při krádeži jeho dokumentace a při jejím předávání jednomu zmanipulovanému lékaři. Rekonstrukce rukopisu zabrala Dr. Gersonovi celý rok. Po dokončení knihy se Gerson opět cítil velmi nemocný. Testy prokázaly, že byl otráven arzenem a Gerson brzy zemřel. Kdyby Gerson zemřel hned po prvních příznacích otravy, byla by jeho léčebná metoda a celý výzkum ztraceny.

Max Gerson poznal, že rakovinu způsobuje především kumulace toxinů v lidském těle způsobované zakyselením organizmu a těch se nejlépe zbavíme přechodem na vegetariánskou stravu, která je velmi intenzivně obohacena z čerstvě připravených a tělo alkalizujících džusů, potravinových doplňků a léčebných klystýrů. Po jeho smrti pokračovala v propagaci jeho léčebné metody dcera Charlotte a její snaha nakonec vyústila v založení Gersonova institutu se dvěma klinikami.

Výzkum v oblasti tuberkulózy, kterému se Dr. Gerson věnoval, dal za vznik jeho přátelství s nositelem Nobelovy ceny za mír, MUDr. Albertem Schweitzerem. V roce 1930 byla na kliniku Dr. Gersona přijata manželka profesora Schweitzera, Helena, která trpěla již sedm let tuberkulózou. Absolvovala zde Gersonovu devítiměsíční léčbu. Gersonovou nutriční terapií se podařilo vyléčit dokonce i Schweitzerův diabetes (2. typu) v pokročilém stádiu. Schweitzer pak v průběhu let sledoval Gersonovy léčebné výsledky a byl svědkem úspěšného použití jeho léčby také při onemocnění srdce, selhání ledvin a nakonec i rakovině. Aby unikl vládě Adolfa Hitlera v Evropě, přestěhoval se Dr. Gerson se svou rodinou do Ameriky, kde se usídlili v New Yorku. V roce 1938 absolvoval Dr. Gerson atestace z medicíny a získal licenci k praktikování medicíny ve státě New York, USA. Po dobu 20 let až do své smrti léčil stovky pacientů s rakovinou, jejichž léčbu již lékaři po selhání všech konvenčních způsobů léčby vzdali.

V roce 1958, po třiceti letech klinických experimentů, publikoval Gerson práci "A Cancer Therapy: Results of 50 Cases" (Léčba rakoviny: Výsledky 50 případů). Tato medicínská monografie obsahuje podrobné informace o teoriích, léčbě a výsledcích, kterých se tomuto vynikajícímu lékaři podařilo dosáhnout. Většina běžných způsobů léčby a dokonce i některé alternativní postupy léčí pouze individuální příznaky, aniž by přitom braly v potaz základní příčinu choroby. Gersonova terapie je účinná u mnoha nejrůznějších onemocnění, protože obnovuje neuvěřitelnou samouzdravující schopnost organismu, aniž by obnášela poškozující vedlejší účinky. Neléčí pouze příznaky určité nemoci, nýbrž její základní příčiny: toxicitu, zakyselení a nutriční deficit.

Gersonova terapie posiluje vlastní imunitní systém organismu a další obrany při léčbě rakoviny, artritidy, diabetu a autoimunitních poruch a také řady jiných chronických potíží.

Dochází ke stimulaci metabolismu díky doplňování přirozeného hormonu štítné žlázy, draslíku a dalších doplňků a také tím, že se pacienti vyvarují příjmu těžkých živočišných tuků, nadměrného příjmu bílkovin, sodíku a jiných toxinů. Hojný příjem vysoce kvalitních živin, zvýšená dostupnost kyslíku, detoxikace a zlepšený metabolismus umožňují regeneraci buněk a tudíž celého organismu, uzdravení a prevenci budoucích nemocí. Klinické experimenty Dr. Gersona ukázaly, že kávové klystýry pomáhají játrům detoxikovat tkáně, krev a čerstvá šťáva ze syrových potravin představuje nejsnazší a nejúčinnější způsob, jak organismu dodat vysoce kvalitní výživu a co je nejdůležitější, dosáhnout těch nejrychlejších a nejlepších léčebných výsledků.

Archontské elity nám zamlčují pravdu, od úspěšné léčby rakoviny, až po užívání volné energie (8. díl)

02.06.2022

Rychlá navigace: