Souvislosti, které všude nenajdete

Benjamin Fulford – 11. ledna 2021: Chazarská mafie usiluje o kapitulaci v průběhu druhé americké revoluce

Události uplynulého a nadcházejících týdnů vstoupí do historie jako jedna z největších, ne-li největší revoluce v historii. Nemluvíme jen o pádu společnosti United States of America Corporation. Mluvíme o konci systému otroctví, který trvá tisíce let. Americká armáda je nyní oficiálně na válečné stezce. Několik amerických válečníků, jako jsou generálové Michael Flynn a Thomas McInterney, patří k mnoha, kteří poznamenali, že probíhá druhá americká revoluce.
Můžeme také hlásit ze zdrojů zednářů P3 a ruských zdrojů FSB, že chazarská mafie (konkrétně davoský lid a evropská temná šlechta) oslovila společnost bílého draka a její spojence, aby vyjednali kapitulaci.
Jak říká P3: "Deep State je v panice, chtějí vyjednávat a na nejvyšší úrovni již chápou, co se skutečně stalo, a bojí se."
Bude to nějakou dobu trvat, protože to bude vyžadovat komplexní výměnu dokumentů a skutečné osobní schůzky (nikoli prostřednictvím počítačových sítí). Pamatujte, že se jedná o skryté rodiny, které soukromě vlastní takové instituce jako OSN, MMF, BIS a Světová banka. Proto nelze očekávat, že uspořádání a přechod proběhne přes noc. Cokoli nahradí nynější stav, musí být demokratické, meritokratické a transparentní pro všechny.
Čím více ale Chazaři oddálí svou kapitulaci, tím je pravděpodobnější, že budou pověšeni na sloupech veřejného osvětlení, protože už nebudou mít příležitost mluvit s výborem pro pravdu a usmíření.
Mějte také na paměti, že americký prezident Donald Trump, ať už ho milujete nebo nenávidíte, je skutečnou politickou osobností zvolenou v USA. Jeho politický protivník Joe Biden (nyní častěji viditelný jako CG kompozit) představuje nevolenou skupinu, která se skrývá před zraky veřejnosti. Stejná tajná skupina zabila a nahradila čínského prezidenta Si Ťin-pchinga, ruského prezidenta Vladimira Putina, papeže Františka a královnu Alžbětu počítačovou grafikou a dvojitými herci. V poslední indikaci je papež František mrtvý, jeho osobní lékař zemřel minulý týden na "Covid 19". Pravděpodobně byl zabit, aby mu zabránil říct světu, že papež je mrtvý.
Nyní je Trump a americká armáda vše, co chrání lidstvo před zotročením skrytými, zlomyslnými silami. Obdrželi jsme četné protichůdné zprávy o tom, kde se Trump nachází, ale všichni se shodli, že on a jeho rodina jsou na vojenské základně někde v jižních Spojených státech. Ujišťujeme vás, že tyto skryté síly jsou skryté, protože je jich málo a jsou už slabé a spoléhají jen na úplatky, lži a vraždy, aby zůstaly u moci, protože jinak by byly okamžitě zabity v otevřeném a spravedlivém boji. To, co teď dělají americké vojenské síly, když bojují za záchranu své země je, že musí správně identifikovat své odvetné cíle.
Podívejme se blíže na to, co se stalo a eskalovalo pokračující válku. Byly to události ve Washingtonu 6. ledna, 2021. Členové Společnosti bílých draků, kteří byli na scéně ve Washingtonu DC, informovali o tom, co se toho dne skutečně stalo. Zdroj uvádí:
"Na běžném společném zasedání pro sčítání volebních hlasů může běžně veřejnost pozorovat vše z galerie. Je velmi nevhodné omezovat veřejnost v pozorování řízení. Veřejnosti byl znemožněn vstup kvůli falešné virové krizi. Nejen, že veřejnost neměla povoleno pozorovat v Galerii, ale většina členů Kongresu se nesměla účastnit ani v sále. Pouze 11 členům z každé strany bylo povoleno být fyzicky přítomno. Pokud je v sále přítomno ale z každé strany pouze 11 členů, pak by zasedání nemělo být usnášeníschopné a sčítání hlasů by nemohlo být oficiální."
Naše zdroje také říkají, že americké speciální síly vyslaly tým, který se konkrétně snažil najít kongresmany, ale neuspěl. Generál Thomas McInerney řekl, že speciální jednotky zadržely počítače patřící členům Kongresu, včetně mluvčí domu Nancy Pelosi a ty jsou naplněny usvědčujícím důkazem o krádeži voleb.
Vlastenci nyní musí identifikovat správné cíle. Vzhledem k tomu, že Facebook, Twitter ad. odstranily platformu zvoleného prezidenta, dopustily se velezrady. Za normálních okolností to znamená, že vedoucí pracovníci těchto společností by měli čelit smrti zastřelením. Nyní tedy musí být vyslány speciální jednotky do ústředí Google, Amazon, Facebook atd., aby zatkly a zastavily šíření hlubokých lží a dezinformací. Velké mediální společnosti samozřejmě musí být také obsazeny vojenskými silami. Netřeba dodávat, že politici a další, kteří prosazují krádež voleb, blokování voleb a podporují vakcinaci, budou zřejmými cíli vojenského zásahu.
Zdroje Pentagonu říkají: "Prezident Trump je posledním prezidentem americké korporace a místo toho se Trump 4. března stane prvním prezidentem Nové republiky. Co však američtí vlastenci a americká armáda musí pochopit je, že i když bude vyhlášena nová republika a vzdá se dluhů americké korporace, bude i nadále muset vyjednat novou dohodu se zbytkem světa, protože jsou v hlubokém bankrotu. Američané se mohou uklidnit tím, že i většina zbytku světa je v bankrotu. To znamená, že jsou nezbytná jednání o jubileu a řádný přechod k lepšímu systému řízení planety. Tato jednání probíhají, ale dostat se tam znamená, že musí zrychlit, jinak se dočkáme degenerace, chaosu, válčení a masového utrpení."

Fulfordovy zprávy je třeba přijmout s určitou rezervou. Zdá se, že sdílí informace přímo ze zdrojů v Pentagonu, CIA, Společnosti bílých draků atd. Prezentovaná data jsou někdy na povrchu rozporuplná.
Předpovědi a výroky, které Fulford dělá, jsou někdy velmi přesné, zatímco v jiných případech jsou zcela neopodstatněné. Nedívejme se na něho, jako na někoho, kdo "pronikl" do nějaké absolutní pravdy, ale bylo by produktivnější považovat jeho data za jednu možnou perspektivu toho, co se v současné době děje na Zemi.
To se samozřejmě vztahuje na všechny zdroje informací, tedy nejen na Fulforda. Stejně jako každý z nás je i on jen člověk a může dělat chyby. Ale to mu neubírá nic na práci, kterou udělal pro šíření povědomí a posunutí věcí vpřed do světlejší budoucnosti lidstva.
Rozlišování je proces porozumění tomu, co je, což v případě Fulforda znamená přijmout jeho zprávy, aniž bychom jim slepě věřili, a poté provést následný výzkum a kontrolu faktů, aby se zjistilo, co se vlastně stalo. Tímto způsobem se cvičíme a rozlišujeme v reálném čase.
Skutečnost, že tolik lidí i nadále čte jeho zprávy navzdory jejich senzační a divoké nepřesné povaze je, že zároveň jsou přesné, až "dojemné" což znamená, že lidé, od kterých dostává informace, ho pravděpodobně používají jako hlas, aby s vámi mohli mluvit, se čtenáři, kteří jsou na cestě probuzení. Slepá víra nebo tvrdé odmítání nebudou našimi spojenci, ale kritické myšlení a otevřenost.
Pokud Fulford slouží jako mluvčí různých skupin, které pracují na změně nynějšího status quo, můžeme jeho data dešifrovat, jako by se jednalo o formu probuzené propagandy a o informace, které chtějí někteří hráči odhalit masám. Jaký vliv to bude mít na váš osobní postoj je do značné míry jen na vás. Navrhuji vám však, abyste se aktivně podíleli na rozlišování a nepadli do pasti úplného přijetí nebo bezhlavému odmítnutí.

Benjamin Fulford – 11. ledna 2021: Chazarská mafie usiluje o kapitulaci v průběhu druhé americké revoluce

26.02.2021

Rychlá navigace: