Souvislosti, které všude nenajdete

Bible rozhodně není svatá kniha, která má za cíl rozšiřovat čisté křesťanství, lásku, soucit a poznání

(Článek 11)

Celý velebený biblický mýtus, na kterém stojí západní materialistický život a který dnes všichni zažíváme, je příběh:

O vítězném materialistickém světě, který postupně požírá svět duchovní a o vyrobeném neživém, umělém světě, který požírá svět přirozeně zrozený.

Až do 18. století nebylo možné objektivně posoudit vznik a podstatu křesťanství. Až překlady nejrůznějších textů, zejména ze sanskrtu, otevřely lidem oči. Ještě dnes jsme vězni židovsko-křesťanské, biblické tradice, která bohužel převrací původní poselství světla poznání do temných tónů a vychází z převrácených hodnot, kdy bílá je černá a černá je bílá, pravda je lež a lež pravdou, smrt je život a život je smrtí. Bible rozhodně není svatá kniha, která má za cíl rozšiřovat čisté křesťanství, lásku soucit a poznání, ale má sloužit k tomu, aby pomluvila védskou kulturu, buddhismus a převrátila původní poslání křesťanských hodnot ve prospěch materialistického židovství, které si přivlastňuje kulturu jednotlivých náboženství a převrací jednotlivá učení tak, aby vyhovovala jeho skrytému materialismu.

Na rozdíl od židovství, staré védské spisy říkají, že jsme zrozeni z nejčistšího světla, a jak se od něho vzdalujeme, tak hrubneme a pokud v tom budeme stále pokračovat, tak nakonec zkameníme. Základem této nauky je pochopení, že nejsme jenom těla, ale že vzdáním se hrubých vibrací nastartujeme obrácený proces, cestu ke světlu a ke své duchovní podstatě.

Více informací na: www.bezleku.cz
Kniha: Osvoboďte zakletou princeznu, svoji duši

Bible rozhodně není svatá kniha, která má za cíl rozšiřovat čisté křesťanství, lásku, soucit a poznání

07.08.2018

Rychlá navigace: