Souvislosti, které všude nenajdete

Celebrity, které promluvily o satanistickém zneužívání dětí v Hollywoodu

Justin Bieber řekl stovkám lidí na biblické hodině v Los Angeles, že hollywoodské elity zabily jeho nenarozené dítě a zničily jeho vztah s matkou dítěte Selenou Gomezovou, aby ho potrestaly. Na shromáždění se podělil o to, co nazval nejhorším momentem v jeho životě a vysvětlil, proč musel odejít z hudebního průmyslu. Prohlásil, že se nikdy nevrátí do prohnilého hudebního průmyslu, dokud nebudou pedofilové a monstra na jeho vrcholu vyhnáni a vše nebude dezinfikováno bělidlem a slunečním Světlem.

"Měli obrovskou snahu mě zkorumpovat, protože jsem dosáhl úrovně, kterou už nemohli dál kontrolovat. Snažili se mě zničit alkoholem, a když to nezabralo, zkoušeli to všemi možnými drogami. Když ani to nezabralo, pokusili se mě zničit nabízenými ambicemi. Zpočátku mě to zajímalo.", přiznal Bieber, ale pak řekl dále: "Když jsem si uvědomil, jaká je cena vstupu do tohoto světa, musel jsem skončit. Selena a já jsme čekali dítě. Bylo na začátku a my jsme o tom nikomu neřekli. V té době se o mě ucházeli opravdu vlivní lidé, nejmocnější lidé v Hollywoodu."

Bieber popsal přísně tajný večírek, kterého se zúčastnili vedoucí představitelé nahrávacího průmyslu. Popsal, jak ho zavedli do zadní místnosti, kde seděla skupina mužů v maskách a popíjela ze sklenic červenou tekutinu. Ve středu místnosti sedělo se zkříženýma nohama mrtvé dítě, opřené o opěradlo židle. Vypadalo jako plod v pozdním stadiu a bylo zcela bez krve. Celá pokožka hlavy dítěte tam nebyla a jeho lebka byla obnažena až na povrch kostí. Části pravé strany jeho nevyvinuté malé tváře byly odtrženy. Po celém jeho drobném těle byly vidět stopy po kousnutí a modřiny. Přítomní měli na sobě zvířecí masky, seděli okolo a pili něco, co nazývali "červené víno". Nabídli mi trochu. Bylo zjevné, že jim velmi záleželo na tom, aby se zapojil.

"Doslova jsem zavrávoral, když se jeden z nich pochlubil, že dítě žilo osm hodin poté, co ho začali řezat a pouštět mu krev. Když popisoval bolest, kterou si dítě prošlo, zdálo se, že je se sebou velmi spokojený." Hrůzostrašná smrt, kterou Bieber popsal, se nazývá "vykrvácení", jinak známé jako úplné odčerpání krve z člověka. Tato praktika je populární mezi pijáky dětské krve, kteří konzumují tzv. "červené víno", aby se nadopovaly adrenalinem, mladými hormony a negativní energií, která se podle nich nachází v krvi umírajících dětí. Tyto nelidské zrůdy věří, že čím více dítě před svou smrtí trpí, tím "bohatší" bude jeho krev při hormonální sklizni. Dítě je často před porážkou fyzicky a sexuálně zneužíváno, aby se vytvořilo co největší trauma.

Bieber tehdy odmítl pít krev a vše se začalo pro něj ihned zhoršovat. "Vyhrožovali mi. Řekli, že vědí, že Selena je těhotná a ptali se mě, jestli chci, aby mé dítě skončilo jako to dítě uprostřed místnosti. To mě úplně dostalo a na dlouhou dobu jsem se 'ztratil'. Vyšel jsem ven.", řekl Bieber a bojoval se slzami. "Později zavraždili mé nenarozené dítě. Tito lidé a vzniklé trauma mě a Selenu... rozdělilo." Od této traumatické epizody uplynula léta a Bieber potvrdil fámu, že dvojice je opět spolu, Bieber dokonce naznačil, že se má stát mužem rodiny a slíbil, že ji bude chránit a stane se oporou rodiny: "Na mou rodinu nevztáhnou ruku, s tím mi pomoz Bůh", řekl. "Na světě působí opravdu špatné síly. Satan je skutečný, ale i Bůh je skutečný." řekl Bieber před odchodem z tribuny...

Celebrity, které promluvily o satanistickém zneužívání dětí v Hollywoodu

12.04.2022

Rychlá navigace: