Souvislosti, které všude nenajdete

Mel Gibson: Hollywood "hoduje" na krvi dětí

Obvinění Justina Biebera se přidalo k velké vlně obvinění celebrit a hudebníků, které obnažily skutečnou povahu elit hudebního a zábavního průmyslu. Také Corey Feldman a Elijah Wood se vyjádřili k odhalení rozsáhlé pedofilie v srdci Hollywoodu. Podle Elijaha Wooda se ničí nevinné mladé životy, aby se uspokojili "lidé s parazitickými a velmi temnými zájmy", kteří "vás považují jen za svou kořist".  V rozhovoru pro Sunday Times Wood vypustil sérii bomb o pedofilech, kteří řídí tento průmysl, a poznamenal, že v Hollywoodu bylo všechno toto zlo široce organizováno.

Samozřejmě oficiální média mlčí. Pokud čtete Washington Post nebo sledujete CNN, tak podle nich pedofilie prakticky neexistuje a není žádným problémem a ti, kdo o ní mluví, jsou blázni, kteří šíří "falešné zprávy". S podobnými příběhy o totálně zkaženém hollywoodském systému však přichází stále více hvězd. V posledních měsících se také Nicole Kidman, Mel Gibson a Lindsay Lohan vyjádřili o pedofilii v Hollywoodu. Blízcí přátelé Chrise Cornella a Chestera Benningtona tvrdí, že nedávno zesnulá dvojice pracovala na odhalení pedofilní skupiny působící v srdci hudebního průmyslu a stálo je to život.

Mel Gibson prohlásil, že Hollywood je "doupě parazitů", kteří "hodují na krvi dětí a že hollywoodská studia jsou 'nasáknuta krví nevinných dětí'". Dále tvrdí, že konzumace "dětské krve je v Hollywoodu tak populární, že v podstatě funguje jako místní měna" a hollywoodské elity jsou skutečným "nepřítelem lidstva", který neustále jedná v rozporu se zájmy lidí a porušuje všechny Bohem daná tabu, které člověk zná, včetně nedotknutelnosti dětí. Toto veřejně sdělil Mel Gibson ve svém projevu v Londýně.

"V Hollywoodu je veřejným tajemstvím, že tito lidé mají své vlastní temné náboženské duchovní učení a své zavedené satanistické tradice. Uctívají 'posvátné texty', které jsou z hlediska normálních lidí zcela zvrácené a chorobné. A věřte, že nemohou být ve větším rozporu s tím, co představuje Amerika." Hollywood ho za tyto jeho názory zařadil na černou listinu. Ve svém projevu dále sdělil: "Nevím, jak vám to mám jemně popsat, ale... Hollywood je institucionalizovaná pedofilní organizace, která zde využívá a zneužívá děti. V normálních lidech je tvořivá, soucitná a milující síla, která nás vede životem. ONI ji však nemají. U nich je to přesně naopak." Podle Mela Gibsona, který strávil 30 let v hollywoodském systému a mimo něj, se elita tohoto průmyslu vyžívá v bolesti, traumatu a stresu, opájí se zneužíváním a utrpením.

"Každoročně se v Hollywoodu vystřídá obrovské množství dětí. Duchovní přesvědčení elit, dá-li se to tak nazvat, je vede k tomu, aby surově parazitovali na energii dětí. Opájejí se jí, hodují na ní a bohužel se jim to beztrestně daří, protože mají mezi mocnými velkou skrytou oporu." řekl režisér filmu Hacksaw Ridge. "Co tím myslím? Toto není nějaká umělecká abstrakce. Oni skutečně hodují na krvi dětí a jedí jejich maso. Dodává jim to životní sílu a o to větší pokud mučené dítě před smrtí tělesně a psychicky hodně trpělo. Hollywood je zalit krví nevinných dětí. Dlouho byly všechny odkazy na zdejší pedofilii a kanibalismus jen narážkové, ale nyní se už o tom hovoří otevřeně. Krev sexuálně zneužívaných dětí se považuje za vysoce cennou a oni si vyměňují, laskavosti, úplatky a nejvyšší měnou (nemáte ani ponětí) jsou miminka. Miminka jsou pro ně prémiovou značkou vysoce kvalitního kaviáru kokainového steaku." Toto není nic nového. Pokud si uděláte nějaký výzkum, zjistíte, že se jedná o zrůdný fenomén a najdete ho v zákulisí všech historických období neustále zneužívané, zotročené a ovládané lidské rasy, která byla ukolébána k nevědomosti, naivitě a nečinnosti. Je to temná, multidimenzionální okultní praxe, kterou tajné společnosti vždy používaly, včetně sociálního programování a kontroly mysli, kterou v naší éře pozvedl k zenitu také Hollywood v Americe.

Mel Gibson: Hollywood 'hoduje' na krvi dětí

13.04.2022

Rychlá navigace: