Souvislosti, které všude nenajdete

Macaulay Culkin: "Myslím, že Hollywood shoří ještě za mého života"

Herec, který hrál Froda v Pánu prstenů, řekl, že Hollywood zachvátily případy sexuálního zneužívání podobné skandálu Jimmyho Savila v Británii. Uvedl, že ho jeho matka ochránila před zneužíváním, když se stal hercem ve věku osmi let, ale jiní mladí herci byli "zneužíváni". I bývalí dětští herci – včetně čtyřiačtyřicetiletého herce z filmu The Goonies – Coreyho Feldmana tvrdili, že když byli teenagery, tak byli "obklopeni" pedofily. Tento problém je v Hollywoodu endemický už dlouho a konečně se dostává na světlo světa. Pracují zde velmi zlí lidé, které chrání jejich vlivní přátelé. Macaulay Culkin také uvedl, že satanističtí hollywoodští manažeři nosí boty z mrtvých dětí a v rozhlasovém rozhovoru otevřeně popsal, jak se ho jeden hollywoodský manažer pokoušel ve věku 11 let napojit na crack a jak se chlubil, že jeho kožené boty šité na míru jsou vyrobeny z kůže mrtvé dětské hvězdy Heather O'Rourkeové.

Macauley Culkin v rozhovoru pro francouzské rádio tvrdil, že se z tohoto průmyslu dostal živý jen proto, že byl "inteligentní, podezřívavý chlapec" a "stal se příliš slavným na to, aby ho zabili... na rozdíl od celé řady jiných dětí v tomto průmyslu". O výbušných tvrzeních Culkina informovala francouzská média včetně novin Les Echos. Všechny tyto informace však byly rychle vymazány, do hodiny poté, co se objevily na internetu. Noviny Les Echos neodpověděly na otázky, proč byl článek vymazán do hodiny po zveřejnění a zda na ně nebyl vyvíjen nátlak. Během onoho rozhovoru Culkin tvrdil, že děti v zábavním průmyslu se velmi brzy naučí rozpoznávat, kdo je chce zneužít a kdo má ještě temnější úmysly a vysvětlil, že někteří hollywoodští manažeři nosí "kožené trofeje". Na otázku, co toto slovní spojení znamená, Culkin řekl: "Nosí boty, pásky a peněženky vyrobené z kůže dětí, které byly rituálně zavražděny. Kožené výrobky vyrobené z lidské kůže mají velmi neobvyklý vzhled. Už v mladém věku jsem se naučil tyto predátory identifikovat", řekl sedmatřicetiletý Culkin. "Když jsem se s tímto setkal poprvé, bylo mi 11 let. Natáčel jsem v New Yorku film 'Sám doma 2'", řekl Culkin. "Zavedli mě do zadní místnosti, kde byl nějaký chlapík v obleku. Byl to typ mocného manažera. Snažil se, abych se uvolnil a pak mi začal vyprávět o povaze tohoto odvětví a chtěl, abych vyřadil své rodiče. Chtěl se stát mým opatrovníkem. Řekl, že ze mě udělá největší teenagerskou hvězdu v historii, že budu mít všechno, ale musím se zbavit rodičů." Řekl jsem mu: "Kámo, je mi 11 let!" A on na to: "Teď jsi už muž." Macaulay Culkin pak vysvětlil, že ten muž začal své záměry objasňovat: "Řekl mi, že jsem velmi pěkný. Myslím, že jsem stihl říct 'děkuji' a začal jsem přemýšlet o tom, jak bych se odtud mohl rychle dostat. On sáhl do kufříku, vytáhl dýmku s crackem, položil si ji na kolena, vytáhl obrovský zapalovač a nadále na mě hleděl s velkou sexuální touhou. Jen jsem se na něj díval. Poklepával si dýmkou o rozkrok a usmíval se. Vyběhl jsem z místnosti, ale narazil jsem rovnou na někoho, kdo byl před místností. Ten mě chytil za ruku a hodil mě zpátky dovnitř. Ten muž si zapálil dýmku a vyfoukl mi kouř do tváře. Pak mi řekl, abych se podíval na jeho boty, a že jsou vyrobeny z kůže dětí, které on a jeho přátelé zavraždili. Řekl, že kůže vyrobená z lidské kůže je ta nejkvalitnější kůže, jakou člověk zná."

Macaulay Culkin uvedl, že hollywoodský manažer mu pak naznačil, odkud pochází kůže na jeho lakovaných botách. "Zeptal se mě, jestli znám Heather O'Rourkeovou. Ano, vzpomněl jsem si na ni. Vyrůstal jsem na jejím filmu Poltergeist. Byla velmi roztomilá. Pak jsem mu ty boty pozvracel." Heather O'Rourkeová byla americká dětská herečka, kterou objevil režisér Steven Spielberg, když navštívila studia MGM a později ji obsadil do role Carol Anne Freelingové v hororu Poltergeist. Po několika letech strávených v hollywoodském systému Heather O'Rourkeová v roce 1988 náhle a nečekaně zemřela ve věku 12 let, údajně na "infarkt a septický šok" způsobený "nesprávně diagnostikovanou střevní stenózou". "Řekněme, že jsem se po zážitcích z natáčení filmu Sám doma 2 dostal do úzkých. Teď je mi 37 let a stále všechno zpracovávám, všechny věci, které jsem viděl..."
"Myslím, že Hollywood shoří ještě za mého života."

Macaulay Culkin: 'Myslím, že Hollywood shoří ještě za mého života'

14.04.2022

Rychlá navigace: