Souvislosti, které všude nenajdete

Dlouhodobě je nám zamlčována pravda o úspěšné léčbě rakoviny – Royal Raymond Rife jeden z největších utajených géniů lidstva 2

(2. díl)

V roce 1930 byl Rife již tak daleko před svými kolegy, že nemohli pochopit, jak to vše vlastně dělá, a proto často cestovali za ním do jeho laboratoře v San Diegu, aby si prohlédli jeho mikroskop. Royal Rife poprvé identifikoval lidské rakovinové viry již v roce 1920. Rife udělal více než 20 000 neúspěšných pokusů s transformací normální buňky do buňky nádorové. Nakonec při pokusech uspěl a ozářený rakovinový vir prošel přes ultra jemný filtr a byl vstříknut do těla laboratorních zvířat. Ze stejné kultury potom Rife následně po sobě vytvořil 400 nádorů na laboratorních zvířatech. Vše bylo pečlivě zaznamenáno, nafoceno a nafilmováno. Rife pojmenoval rakovinný vir Cryptocides primordiales (BX).
Rife dostával velice málo ocenění za své monumentální objevy – byl nenáročný vědec, který se spíše věnoval svým objevům, než pověsti a slávě. Jeho odpor k lékařské politice (který si mohl dovolit, díky svým mecenášům) ho později zanechal v nevýhodě, když ho mocné síly napadly. Vlivem mocných sil za oponou a "lidí" kontrolujících farmaceutický průmysl, bylo vyřazeno jeho dílo z lékařských písemností, vyhledávačů, odborných studií lékařské školní nauky a proto není divu, že o něm dnes ví minimální počet lidí.
Mnoho lékařů a vědců od té doby potvrdilo objev rakovinového viru a jeho mnohotvárnou povahu. Rife pracoval společně s mnoha špičkovými vědci a lékaři té doby, kteří potvrdili nebo schválili jednotlivé oblasti jeho práce. Zde jsou některá jména špiškových odborníků té doby, kterří s úctou vzhlíželi k výsledkům práce Raymonda Rife: E. C. Rosenow (dlouholetý šéf bakteriologické kliniky v Mayo), Arthur Kendall (ředitel Northwestern Medical School), Dr. George Dock (mezinárodně uznávaný lékař), Alvin Foord (slavný patolog), Rufus Klein-Schmidt (prezident USC), R. T. Hamer (ředitel Paradise Valley Sanitarium), Dr. Milbank Johnson (ředitel AMA Southern Kalifornia), Whalen Kortison (hlavní lékař Santa Fe Railway), George Fischer (dětská nemocnice New York), Edward Kopps (Metabolic Clinic, La Jolla), Karl Meyer (Hooper Foundation, S.F.), M. Zite (Chicago University) a celá řada dalších vynikajících odborníků.
Rife se příliš nevěnoval odborným přednáškám a diskuzím a místo toho se soustředil na vylepšení své metody ničení virů. K zabití virů používal stejný princip jako na jejich zviditelnění. Tím principem byla rezonance. Zvětšoval sílu jejich přirozené frekvence, na které organismy rezonovali a účinkem této zvýšené rezonance se rozvibrovala membrána viru, bakterie či organismu, až došlo k jejich deformaci, prasknutí a rozkladu. Tato frekvence byla Rifem nazvána jako smrtelný oscilační poměr, nebo také "MOR" a při tomto procesu absolutně nedocházelo k žádnému poškození okolních tkání, ale pouze mikroorganismu, který na příslušné frekvenci rezonoval.
Tento princip může být demonstrován tak, že při použití určité frekvence, můžeme rozbít skleničku na víno. Je tomu tak proto, že sklenice rezonuje na určitém přesném kmitočtu. Vše ostatní má jinou frekvenci a proto je zničena pouze sklenice. Existují doslova stovky trilionů rezonančních frekvencí a každá molekula určitého druhu má svojí vlastní frekvenci.

Je nám dlouhodobě zamlčována pravda o úspěšné léčbě rakoviny – Royal Raymond Rife jeden z největších utajených géniů lidstva 2

10.11.2023

Rychlá navigace: