Souvislosti, které všude nenajdete

Dlouhodobě je nám zamlčována pravda o úspěšné léčbě rakoviny – Royal Raymond Rife jeden z největších utajených géniů lidstva 3

(3. díl)

Rife byl jako vědec posedlý svou prací. Pracoval po mnoho let a někdy i 48 hodin bez přestání, než objevil frekvence, které ničily původce například oparů, dětské obrny, míšní meningitidy, tetanu, chřipky a mnoha dalších choroboplodných mikroorganismů.
V roce 1934 universita v jižní Kalifornii jmenovala zvláštní výzkumný lékařský výbor, který měl sledovat skupinu šestnácti pacientů smrtelně nemocných rakovinou, kterým již tehdejší medicína nedokázala pomoci. Léčba byla prováděna v krajské nemocnici v Pasadeně v Kalifornii. Tým zahrnoval skupinu lékařů a patologů a jejich úkolem bylo zkoumat pacienty a prověřit, zda zůstanou naživu při použití Rifeho přístroje alespoň po dobu 90 dní. Rife je léčil svou frekvenční naprosto neinvazní metodou a...
Po uplynutí 90 dní učinil výbor takovýto závěr: celých 86,5 % pacientů bylo zcela a úplně vyléčeno, zbývajících 13,5 % pacientů se také plně vyléčilo v průběhu dalších 4 týdnů. To znamenalo, že celkový úspěch Rifeho léčebné technologie byl 100 %!!!
Tento "pokus" byl pečlivě zdokumentován a dopodrobna popsán. Celá léčba spočívala v tom, že pacienti se dostavili třikrát týdně do místnosti, kde byl umístěn Rifeho generátor frekvencí s plazmovou trubicí. Každý pacient byl při jedné návštěvě vystaven tříminutovému působení tohoto generátoru. Naprosto nic necítili, žádné bolesti, žádné vedlejší účinky pouze 3 minuty neslyšitelné frekvence 1 x za 3 dny.
To bylo celé léčení, žádné pilulky či roztoky, které jsou vznešeně nazývány chemoterapií.
Dne 20. listopadu 1931 byl pořádán v Pasanedě na majetku Dr. Milbanka Johnsona banket na počest Royala Raymonda Rifeho. Banketu se zůčastnilo 44 nejrespektovanějších lékařských autorit té doby a oslavoval se konec všech nemocí a rakoviny na planetě Zemi. Zde je seznam lékařských autorit, které se tehdy banketu zůčastnili.
Dr. Arthur I. Kendall Dr. S. Fosdick Jones
Dr. V. L. Andrews Dr. Milbank Johnson
Dr. F. C. E. Mattison Dr. Joseph Heitger
Dr. E. W. Butt Dr. A. S. Heyt
Dr. R. W. Hammack Dr. C. D. Maner
Dr. Sanwel J. Tattison Dr. J. BrandoBruner
Dr. Harold Witherbee Dr. B. O. Raulston
Dr. Albert Ruddack Dr. Richard Winter
Dr. Walter V. Breem Dr. C. E. Zobell
Dr. James B. Couche Dr. K. F. Meyer
Dr. E. C. Rosenow, Sr. Dr. E. F. F. Copp
Dr. C. M. Hyland Dr. Alvin G. Foord
Dr. Rufus B. Von Klein Scmidt Dr. Wayland Morrison
Dr. E. M. Hal Dr. C. W. Bonynge
Dr. E. W. Lanson Dr. A. H. Zeiler
Dr. Ellis Jones Dr. Allen B. Kanaval
Dr. D. George Dr. O. O. Witherbee
Dr. Linford Lee Dr. George Kress
Dr. M. Aubrey Davidson Dr. W. H. Sooins
Dr. B. Winter Gonin Dr. O. C. Grunner
Dr. Arthur W. Yale Dr. E. L. Walker
Dr. Royal Lee Dr. Lee Deforest

Ale již v roce 1939 většina z těchto doktorů a vědců popírala, že by se někdy s Rifem setkala. Co se to stalo, že tolik brilantních lidí, začalo mít paměťovou vadu? Vypadá to, že se zprávy o Rifeho zázracích se smrtelně nemocnými pacienty, dostali do špatných uší! Co by se stalo, kdyby byl objeven lék na všechny nemoci? Byl by to konec farmaceutického průmyslu!

Je nám dlouhodobě zamlčována pravda o úspěšné léčbě rakoviny – Royal Raymond Rife jeden z největších utajených géniů lidstva 3

13.11.2023

Rychlá navigace: