Souvislosti, které všude nenajdete

"Duchovní" fantomová Já

(Článek 228)

Existují skrytá "fantomová Já", taková, která se skrývají sama před sebou a zároveň se snaží skrýt i před světem. Scéna New Age je plná duchovních fantomů, kteří sice stále hovoří o lásce a světle a jak jsme "všichni Jedno", a přitom se chovají jako vzorový fantom se vším všudy. Samozřejmě, že všichni nejsou takoví. Bojkotují některé informace, které odhalení přináší, protože se bojí, že přijdou o svoji "důvěryhodnost". To je ale duchovnost co? Musíte se už smát, abyste neplakali. To jsou ti, co vedou krásné sebeklamné řeči o "lásce a světle", boji za pravdu, ale když se lidé dostanou do vážného sporu se "Systémem", snaží se co nejrychleji zmizet. Mnozí z nich říkají lidem, aby se "zbavili strachu" a přitom sami nemají odvahy, co by se za nehet vešlo. Často lžou, manipulují, zneužívají a přitom celou dobu tvrdí, že by se lidé měli vzájemně milovat a být k sobě upřímní. Duchovní fantomové jsou tak pohlcení tímto archontským programem a svým sebeklamem, že dokážou ukrýt část, která koná před tou, která mluví. S bohorovným klidem vám oznámí, že je velká škoda, že jste sešli z duchovní cesty a mají samozřejmě na mysli svoji verzi duchovní cesty (nedělat nic co by se jim nehodilo a vyhnout se všemu kontroverznímu a tomu, čím by si "zašpinili" ruce. Tedy vyhnout se přímé konfrontaci s realitou zmanipulovanou Archonty, ale hlavně s tím nic nedělat). Tito lidé velmi často trpí nedostatkem pokory a sebereflexe. Duchovní "fantomová Já" patří k těm nejvíce naprogramovaným ze všech, protože jedna jejich část brojí proti archontskému programu a ta druhá podle něho žije a slouží mu. Trpí kognitivní disonancí, což znamená, že současně vyznávají vzájemně si odporující a jinak neslučitelné názory a přesvědčení. Jejich "duchovnost" se navenek projevuje slovy, ale nevychází z jejich spojení s Nekonečným vědomím. Jejich přítomnost je nám všem varováním, že nás mohou fantomové programy ovládat a že sebeklam je základním prvkem fantomového programování. Topí se v rozhořčení a nenávisti, zatímco kážou o lásce a světle. Provozují webové stránky, na kterých hlásají, že se lidé musí "probudit". Skutečně by velmi pomohlo, kdyby začali sami u sebe. Duchovní fantom promlouvá z pozice pravé hemisféry, ale konají z pozice hemisféry levé. Násilí se vyskytuje v mnoha podobách, není to jenom surové chování a fyzické útoky.

Musíme si uvědomit, že násilí v sobě také zahrnuje napodobování, přizpůsobování a poslušnost. Vyskytuje se hlavně u těch, kteří předstírají, že jsou někým, kým nejsou. Duchovního fantoma poznáte podle toho, že je posedlý sám sebou. "Já, já, já", to je jeho vizitka. Dalším příkladem duchovního fantomu jsou ti, kteří vyžadují svobodu slova, ale když druzí říkají něco, co se jim nelíbí, okamžitě volají po jejich umlčení. Sionističtí fantomoví extrémisté by moc rádi umlčeli veškerou opozici a přitom mají plnou pusu řečí, jak důležité je mít svobodu projevu. Tento protimluv je zcela zřejmý všem, kteří mají alespoň minimální napojení na rozšířené vědomí, ale fantomový software je naprogramovaný tak, aby toto pochopení vyblokoval. Toto je další verze archontského programu "já, já, já", do nás vloženého. Svoboda projevu je pro mě, protože to co říkám je přece správné a pravdivé, ale pro tebe ne, protože ty se naprosto evidentně mýlíš, protože totiž říkáš něco jiného nežli já.

U "fantomových Já" a archontských kolektivních programů existují různé podprogramy jak polapit vědomí do krabice nevědomí. Je to role levičáka, pravičáka, zeleného, křesťana, muslima, liberála, aj., ale ovládací program je pořád stejný a základní chování a reakce takto zmanipulovaných a ovládnutých jedinců budou pořád stejné. Taková radikální "fantomová Já" si myslí, že protestují proti "Systému", a přitom Systém jejich činnost skrytě podporuje, protože jsou pro něj nezbytná a zásadně důležitá. Systém lidstvo rozděluje. Skrývá svou centralizovanou moc za iluzi rozmanitosti, aby mohl lidi zotročit a pak jim despoticky vládl.

Duchovní fantomová Já

05.03.2019

Rychlá navigace: