Souvislosti, které všude nenajdete

Elektromagnetismus prostupuje celým vesmírem

(Článek 60)

Vesmír je plný elektřiny a elektromagnetických polí, od nanodrobečků až po obrovské kusy "vesmíru". Jeho základním pracovním prostředím je plazma, o které mainstreamová věda shodně říká, že je to dokonalý nosič elektřiny. Plazma se nazývá čtvrtý stav hmoty a tvoří 99,999% pozorovatelného vesmíru. Když plazma v určitém elektrickém stavu potká plazmu v jiném elektrickém stavu, vzniká mezi nimi bariéra - Langmuirův obal, pojmenovaný po laureátovi Nobelovy ceny – Irvingu Langmuirovi (1881 – 1957), který tento jev objevil.

Elektrický náboj planetárních těles se liší od širšího vesmíru a tím vzniká tato bariéra. Irving Langmuir vytvořil název plazma, když zpozoroval, že přenáší elektrické síly stejně, jako to dělá krevní plazma, která transportuje červené a bílé krvinky. Uvědomil si, že plazma má evidentně stejnou schopnost jako život sám, totiž organizovat sebe sama v reakci na elektrické změny. To je logické, pokud víte, že plazma je součástí vědomého kvantového počítačového systému. Elektromagnetismus prostupuje celým vesmírem. Ne gravitace, ale právě elektromagnetismus drží vesmír pohromadě a řídí pohyby a oběžné dráhy planet, což provádí zakódovaná informace. Výzkum elektrického vesmíru ukazuje, že elektromagnetismus je asi tisíc trilionkrát, trilionkrát, trilionkrát silnější než gravitace.

Vesmírem procházejí elektrické proudy v podobě vláken nejrůznějších velikostí a síly. Nazývají se Birkelandovi proudy po norském vědci Olafovi Birkelandovi (1867 – 1917), který je objevil. Když plazmou prochází elektřina, vlákna kolem sebe rotují a elektromagnetická pole pak udržují mezi nimi vzdálenost a nápadně se to podobá struktuře DNA. Lidské mozky, srdce a těla pracují s elektřinou a elektromagnetismem podobně.

Mainstream nám tvrdí, že slunce je jaderný reaktor a že přijde okamžik, kdy vyhoří, ale tomuto konceptu odporuje široký výzkum. Je to proto, že téměř celé slunce je tvořeno z 99% plazmou a zpracovává elektřinu ze své atmosféry a ne zevnitř sebe sama. Všude kolem nás je neomezené množství energie, ale systém nám tyto informace tají, protože nás drží na uzdě prostřednictvím účtů za energii.

Více informací na: www.bezleku.cz
Kniha: Osvoboďte zakletou princeznu, svoji duši

Elektromagnetismus prostupuje celým vesmírem

05.09.2018

Rychlá navigace: