Souvislosti, které všude nenajdete

Existuje plno důkazů, že ten, kdo ovládá planetu Země, je nelidský. Také titulní fotografie Rothschildových dodává důvěryhodnost myšlence, že to nejsou až tak úplně lidé. (1. část)

(1. část)

Během mnoha let probíhajících zpráv informujících o boji o planetu Zemi celá řada zpravodajských agentur trvá na tom, že se musíme zbavit mimozemské kontroly. Pro mnohé neinformované a zaslepené to zní šíleně, ale existuje spousta důkazů, že na nejvyšší úrovni řízení planety je zapojeno něco mimozemského. Podívejte se na některé důkazy, se kterými se Fulford osobně setkal.
Témata ET se poprvé objevila poté, co mě asijská tajná společnost požádala o kontaktování západních tajných společností. První západní tajná společnost, která někoho poslala, aby se se mnou setkal, byli gnostičtí ilumináti. Jejich zástupce uvedl, že jejich organizace byla založena po zničení Atlantidy řeckým matematikem Pythagorasem. Tato skupina byla vytvořena, protože tvrdila, že entita, která způsobila zničení Atlantidy, byla velmi zlovolná, musí být zastavena a je třeba ji svrhnout. Tvrdí se, že 6000 nejlepších géniů z každé generace je vždy rekrutováno, aby se k nim přidali. Podle gnostických iluminátů dospěli k závěru, že největším nepřítelem je "zlá U.I, – umělá inteligence".

Další skupina, která někoho poslala, byli svobodní zednáři P2. Poslali Lea Zagamiho, který řekl, že jeho skupina jsou také ilumináti. Jejich příběhem bylo, že jsou následníky přeživších z civilizace, která byla zničena před 26 000 lety. Mimozemšťané jim předali plán na kontrolu historie, který byl kalibrován podle pohybu planet. Ten ale vypršel v roce 2012 a od té doby starověké vládnoucí kulty prosazují svoji agendu, aby si udrželi kontrolu.

Když jsem v roce 2009 navštívil lóži P2 v Itálii, potkal jsem mnoho členů. Tvrdili, že s "cizími bytostmi" jsou v kontaktu už tisíce let. Podle nich bytosti, o kterých nyní mluvíme jako o mimozemšťanech, oni znají jako anděly, ďábly a džiny. Aby tyto entity kontaktovali, provádí různé obřady. Ty nejmocnější a nejzlejší mohou být kontaktováni pouze pomocí obětí lidí nebo zvířat. Zagami a jeho kolegové mě pozvali do Švýcarska, abych se tam setkal s mimozemci, ke kterým se hlásili. To jsem ale odmítl, protože jsem v tom cítil zlý úmysl. Zagami pak řekl, že s nejvyšší postavenou osobou, se kterou mě může v Itálii seznámit je Vincenzo Mazzara, který tvrdí, že je spojen s entitou známou jako Černé slunce. V Mazarově verzi žije Černé slunce v černé díře uprostřed galaxie a komunikuje se svou skupinou pomocí gama paprsků. Když mě pak vzal do katedrály v Miláně na setkání s Černým sluncem, tak jsem měl obrovskou subjektivní zkušenost se zmizením katedrály. Zjistil jsem, že zírám do černé propasti. Najednou byla velká tma a zima a cítil jsem jak je vysávána moje vitalita a životní energie. Myslím, že jak existuje hmota, tak je i antihmota, a jak existuje život, je i antiživot. Co mají tyto reality společného, jsou informace. Tu noc jsem málem umřel. Dostal jsem záchvat kašle a bolesti na plících. Druhý den ráno, když se Mazzara nedostavil na naši smluvenou schůzku, tak jsem mu zavolal. Byl velmi překvapen a vyhrkl: "Ty ještě žiješ!" "Po tomhle zážitku jsem byl ještě celé dny nemocný jako pes a věřil jsem, že se neočekávalo, že budu žít, a že povím světu, co jsem zažil."

Existuje plno důkazů, že ten, kdo ovládá planetu Země, je nelidský. Také titulní fotografie Rothschildových dodává důvěryhodnost myšlence, že to nejsou až tak úplně lidé. (1. část)

09.09.2022

Rychlá navigace: