Souvislosti, které všude nenajdete

Podle Fulforda (8. díl)

(8. díl)

Přibližně v té době (2004 – 2006) se na mě obrátil také Kaoru Nakamura, bratranec císaře Hirohita, a předal mi videonahrávku, na níž byly důkazy, že 11. září byl inside job (práce zevnitř, Američanů). Tehdy jsem si pomyslel, že to je ta "antisemitská" konspirační teorie, o které jsem četl v New York Times. Když jsem se však nakonec nechal přesvědčit, abych se podíval na všechny, bylo zcela zřejmé, že události 11. září bylo spiknutí. Jako vystudovaný novinář jsem začal tehdy sledovat stopu důkazů až k jejich zdroji. Zkrátka a dobře, vyšetřování mě přes Heizo Takenaku a jeho spojku Henryho Kissingera dovedlo přímo k Davidu Rockefellerovi. Když Rockefeller přijel do Japonska propagovat japonský překlad své autobiografie, podařilo se mi s ním udělat rozhovor. Zřejmě si tehdy myslel, že to zařídili jeho lidé, aby propagovali jeho knihu. Po rozhovoru s Rockefellerem se objevila celá plejáda tajných společností a skupin. Gnostičtí ilumináti za mnou poslali Sašu Zarika alias Alexandra Romanova. Zarik řekl, že ho naverboval bývalý šachový šampion Bobby Fischer. Tato skupina rekrutuje 6 000 vlivných lidí z každé generace, kteří nepatří ke starobylé vládnoucí pokrevní elitě. Řekl, že jejich skupina je zodpovědná za americkou, francouzskou a ruskou revoluci. Společným rysem těchto revolucí byl útok na pokrevní aristokracii. Jejich vliv se projevuje zejména v meritokratických organizacích, jako je americká armáda, a mezi miliardáři. Můžeme se domnívat, že lidé jako Elon Musk a Jeff Bezos jsou jejich členy. Gnostičtí ilumináti mi řekli, že tentokrát uspořádají světovou revoluci.

Pak mě prostřednictvím Lea Zagamiho oslovili zednáři z lóže P2. Řekli mi, že posledních 26 tisíc let vládnou planetě na základě spiknutí, které jim daly mimozemské bytosti. Tento plán byl kalibrován podle pohybů Měsíce a planet. Zagami řekl, že plán vypršel v roce 2012, ale po tomto datu se vládci rozhodli, že se budou sami přizpůsobovat, aby se udrželi u moci. Tato skupina tvrdí, že ovládá Vatikán, mafii a světový komunismus. Řekli, že se zbaví premiéra Silvia Berlusconiho a papeže Ratzingera a to také udělali.

P2 uzavřela dohodu s asijskými tajnými společnostmi. Slíbili, že v roce 2008 dosadí ve Spojených státech k moci černého komunistu výměnou za jejich pokračující financování z Asie. To vedlo k dohodě o použití 700 tun asijského zlata k vytvoření dluhopisů krytých zlatem v hodnotě 750 000 tun. To umožnilo vytvoření 23 bilionů dolarů, které udržely americkou korporátní vládu nad vodou až do roku 2020, kdy prostředky došly.

P2 také stojí za útokem na Japonsko ve Fukušimě 11. března 2011. Ten byl využit k tomu, aby Japonsko donutilo odevzdat 7 bilionů dolarů, které vydělalo od druhé světové války. V průběhu dalších let se objevil na scéně celý dlouhý seznam dalších skupin, včetně: Dračí rodiny, japonského spolku Třínohých vran. Mossad, CIA, NSA, ruská FSB, MI6, Rudá svastika, různé čínské tajné spolky, Rudý drak (komunistická Čína), Modrý drak (starobylý středostavovský cech vrahů) tajné vesmírné síly USA atd. Ve všech případech jsem se skutečně osobně setkal s představiteli těchto skupin, kteří mi poskytli jasné důkazy, že jsou skutečné a mocné. Tyto skupiny nyní vytvořily Alianci s cílem osvobodit planetu Zemi a iniciovat novou "kambrickou explozi". Skupina známá jako chazarská mafie, která chce zabít 90 % lidstva a zotročit zbytek, nyní bojuje proti ní o své přežití. ChM se tedy nyní stále zoufale snaží uskutečnit svůj plán na zabití 90 % lidstva pomocí událostí, jako je pandemie (plandemie), očkovací kampaň, uměle vyvolaná potravinová krize, válka na Ukrajině atd. Aliance se zase brání tím, že loví agenty ChM a organizuje mezinárodní bojkot Spojených států a dalších zemí, které jsou stále pod vládou ChM...

Podle Fulforda (8. díl)

08.09.2022

Rychlá navigace: