Souvislosti, které všude nenajdete

Existuje plno důkazů, že ten, kdo ovládá planetu Země, je nelidský. Také titulní fotografie Rothschildových dodává důvěryhodnost myšlence, že to nejsou až tak úplně lidé. (2. část)

(2. část)

Některé asijské tajné společnosti také potvrzují, že mají vztah s mimozemšťany. Když se mnou šéf MI6 diskutoval o setkání se zástupcem rodiny asijských draků, řekl: "Když chcete mluvit s Čínou, je to tak vysoko, jak to jen jde." Setkání zorganizovala rodina bývalého posledního čínského císaře. Tato skupina si také pěstovala spojení s mimozemšťany. Říkali, že pokud se lidstvo nespojí, lidé se dostanou pod velmi přísný a kontrolovaný režim. Vypadá to, že přesně tohle se poslední dobou pokoušeli v Číně zavést prostřednictvím svých super lockdownů.

Další asijská skupina, známá jako Červený hákový kříž, mě vzala do jednoho ze svých chrámů, kde měli oltáře z ryzího zlata pokryté zahraničními nápisy. Říkala, že s nimi byl v kontaktu generál Douglas MacArthur. Tato skupina tvrdila, že má přístup k portálu na hoře Tsukuba, posvátné japonské hoře.

Další informace o mimozemšťanech přišla od krásné ženy, kterou mi poslal obchodník se zbraněmi Adnan Khashoggi. Tvrdila, že humanoidní mimozemšťané, kteří odpovídají starodávným popisům Annunaki, operovali její lůno. Poukázala také na Švýcarsko jako na místo vládnoucích entit na této planetě. Stojí za povšimnutí, že mnoho japonských gangsterů mi také sdělilo, že mají osobní zkušenosti s operacemi tvorů typu Annunaki.

Další skupina, na kterou jsem narazil, byla skupina tajného vesmírného programu Antarktida. Osoba, se kterou jsem se sešel, byl příbuzný admirála Richarda Byrda, který se zúčastnil antarktického průzkumu. Tento člověk měl fotografie, jak si v průběhu let potřásal rukou s různými americkými prezidenty. Tento zdroj trval na tom, že na obou pólech planety existují portály vedoucí do jiných dimenzí. Poskytl ilustrace a fotografie jako "důkaz". Díky smlouvě o Antarktidě je Antarktida zcela mimo jurisdikci pozemských vlád. Proto tam mnoho tajných korporací a velkomocných oligarchů dělá výzkum, který by byl jinde zakázán. Ohledně portálů mohu říct, že všechny pokusy o návštěvu těchto památek byly vždy zmařeny.

Další členové skupiny tajného vesmírného programu mi poskytli důkazy o tom, že mnoho vůdců a celebrit na Západě ovládají "mimozemští parazity". S tímto hodnocením souhlasilo také mnoho dalších zdrojů ve zpravodajském světě.

Existuje plno důkazů, že ten, kdo ovládá planetu Země, je nelidský. Také titulní fotografie Rothschildových dodává důvěryhodnost myšlence, že to nejsou až tak úplně lidé. (2. část)

10.09.2022

Rychlá navigace: