Souvislosti, které všude nenajdete

Grag Braden: Rozpouštění rakovinového nádoru pomocí emoční energie

(Článek 173)

Grag Braden je léčitel, spisovatel celé řady úspěšných knih a mezinárodně uznávaný průkopník propojování vědeckých názorů s duchovním přístupem. Jeho dílo, které bylo přeloženo do 17 jazyků a bylo vydáno v 33 zemích světa, nám dokazuje, že klíč k naší budoucnosti spočívá v moudrosti naší minulosti.

Když prožíváme v našem srdci nejrůznější pocity, vytváříme tím různé elektrické a magnetické vlny, které přesahují naše těla daleko do okolí (mnoho kilometrů) a pokud se propojí několik srdcí, vznikne silná energie, která je schopná měnit hmotu a okolnosti kolem nás a pokud se propojí mnoho srdcí, vytvoří se tak mocná energie, že může změnit celý svět. Nezasvěcení a nevědomí to mohou vnímat jako zázrak, ale jen do té doby než objeví za tímto procesem normální zákonitosti, které vědě unikaly nebo které nechtěla vidět. Jakmile věda příjme tyto skutečnosti, změní se nepochopitelný zázrak na běžnou biologickou technologii.

Filmová ukázka, na kterou se můžete podívat, byla natočena v nemedicínské nemocnici v Pekingu a ukazuje ženu, které byl diagnostikován rakovinový nádor v močové trubici o šířce 7 až 8 cm. O jejím zdravotním stavu západní doktoři prohlásili, že je nevyléčitelný a dále ji řekli, že ji nemohou už nijak pomoci. Ta žena odešla na kliniku v Číně, kde používají starodávné poznatky o frekvenční léčbě i novodobé informace z kvantové fyziky, aby se zde léčila. Na videu uvidíte, jak tři praktikující lidé se sjednocují ve svých srdcích a společně s pacientkou působí emočně na nádor a vytváří silný pocit, jakoby žena už byla vyléčená. Prostřednictvím sona a ultrazvuku můžete sami vidět, jak se nádor postupně zmenšuje, až je nakonec celý rozpuštěn. Nádor zmizí během pouhých tří minut.

Za osm roků toto léčitelské centrum vyléčilo tímto způsobem více jak 180 případů různých chorob. Věda by zatím musela tuto léčbu považovat za zázrak, protože nezná jazyk, kterým by hovořila k tomuto energetickému poli, jelikož nezná pojem celistvosti a vzájemné propojenosti. Jakmile to moderní medicína bude chtít pochopit, stane se tento zázrak běžným lékařským postupem.

Naše emoce a pocity mají obrovský vliv jednak na naše tělo, ale i na naše okolí. A to je přesně to, co naši zotročitelé nechtějí, abychom věděli, protože my lidé a celé lidstvo máme velikou vnitřní moc a díky našemu společnému kolektivnímu vědomí, lidským emocím a víře můžeme změnit celý fyzický svět.

Grag Braden: Rozpouštění rakovinového nádoru pomocí emoční energie

01.01.2019

Rychlá navigace: