Souvislosti, které všude nenajdete

Hercula Soshi – geoinženýrství a depopulační agenda

(Článek 97)

Jsem nezávislá novinářka z Haify v Izraeli, kde jsem prožila dětství a vyrůstala ve třech různých zemích: v Rumunsku, Izraeli a na Pobřeží slonoviny, kam jsme se s otcem přestěhovali, když pracoval jako stavební inženýr pro společnost Sonitra. Jako většina lidí jsem věřila svým rodičům a dalším institucím, jako je vzdělávací systém, církev a vláda, ale již v raném věku jsem cítila, že jsou nám vnucovány určité životní postoje.

Asi před pěti lety jsem k svému úžasu zjistila, že existuje rozsáhlý program, zaměřený na snížení počtu lidí, k němuž patří i to, že nás "sprejují jako šváby". Jsou to chemtrails, které jsou všudypřítomné v mnoha zemích. Mnoho měsíců jsem si toho nevšímala, až jsem si jednoho dne uvědomila, že se nejedná o kondenzační stopy po letadlech, ale o něco zcela jiného. Začala jsem to fotografovat a sdílet na Facebooku a dostávala jsem překvapivé reakce a potvrzení tohoto jevu. Pak jsem tento "fenomén" začala usilovně zkoumat a nakonec jsem pochopila... Relevantní informace jsem hledala v Izraeli a nemohla jsem k tomuto najít žádné komentáře. Tak jsem napsala článek pro alternativní zpravodajskou stránku Shaula Cohena, "Israeli Patrioti", s názvem "Spojení mezi chemtrails a agendou 21". Jedná se o plán, navržený OSN a podepsaný 178 zeměmi v Rio de Janeiro v Brazílii na Summitu Země v roce 1992.

Tento program prosazuje "depopulaci" za použití všech prostředků, mimo jiné i chemtrails (i když tento termín není v plánu použit), což je rozstřikování těžkých kovů, patogenů a virů, prováděné neoznačenými vojenskými i komerčními letadly (obyčejné kondenzační stopy z letadel se rychle rozpustí, ale tyhle ne). Stačí se podívat na oblohu...

Našla jsem mnoho důkazů tohoto jevu, včetně velkého seznamu patentů pro geoinženýring, což je eufemizmus pro chemtrails, které vytvořily mnohé společnosti. Objevila jsem potvrzující svědectví dělníků, pracujících v těchto odvětvích a také informace od lidí, zaměstnaných ve zpravodajských agenturách, jako například informátor Ted Gunderson, agent FBI, který byl zavražděn. Můžete se podívat na výborný italský dokument s názvem "Chemtrails, tajná válka" nebo "Co proboha sprejují"? K dalším důkazům patří výsledky laboratorních testů vzorků vody v posprejovaných oblastech (v USA, Německu, Izraeli a jinde). Od té doby si mé články, které byly zveřejněny jak na nyní již nefungující stránce alternativního zpravodajství, "Israeli Patrioti" a na mém osobním blogu "cafe.themarker.com" na internetu, přečetlo přes 20 000 lidí.

Když jsem začala s tímto nezávislým pátráním, neměla jsem ani potuchy, jak mnoho strategií je používáno pro toto "konečné řešení", neboli genocidu lidstva. Chemtrails jsou jenom jedním trikem, další, jemnější prostředky jsou zacílené na to, aby nás postupně otravovaly, stresovaly, rozptylovaly, zlhostejnily, vybudily agresivitu, strach a obavy. Dalším zhoubným nástrojem používaným na kontrolu mysli mas, touto zrůdnou "klikou", jsou přísně kontrolovaná a programovaná mainstreamová média...

Hercula Soshi - geoinženýrství a depopulační agenda

12.10.2018

Rychlá navigace: