Souvislosti, které všude nenajdete

Hercula Soshi – pozitivní transformace

(Článek 98)

I přes děsivou realitu, kterou jsem při bádání odhalila, jsem také zjistila, že se současně odehrává pozitivní posun. Poté, co byli "zloduchové" po desetiletí, století ba dokonce po tisíciletí hájeni, nyní jsou konečně před širší veřejností odhalováni. Žijeme v historických časech a jedná se o "největší tmu před svítáním". Musíme to mít na paměti.

V rámci celého světa směřujeme k masivní pozitivní transformaci. Větší části lidstva, která neví o válce, zuřící za oponou, se zdá, že se jejich svět hroutí, protože staré a zlé sociální a politické struktury se rozpadají. Lidé se instinktivně bojí změny a to hlavně tehdy, když nevědí, jak to dopadne. Nejenom že dojde ve všech oblastech našeho života k dramatickým změnám, ale dojde také pro mnoho lidí k těžce přijatelným a nepředstavitelným odhalením v rámci právě probíhajícího procesu "plného odhalení".

Rychle se blížíme k nové realitě, úplně ve stylu science-fiction, anebo, jak to označuje Corey Goode (informátor, který pracoval dvacet let v tajném kosmickém programu) do "společnosti startrekovského typu". V tajných kosmických programech jsou již používány technologie (jako replikátory, vyrábějící jídlo jako v televizním seriálu Star Trek) anebo v hlubokých podzemních vojenských základnách jsou používané stroje na cestování v čase, prostorové portály, čistá energie a neuvěřitelně vyspělé lékařské technologie. Tato odhalení nás budou šokovat a rychle změní náš svět. Je velmi důležité, abychom si byli těchto témat vědomi, a abychom se tak mohli na šok v budoucnosti připravit. Je to celosvětová revoluce a posun paradigmatu v informacích a technologiích. Lidé na celém světě si nyní budou postupně brát zpátky vládu nad sebou a nad naším kolektivním osudem.

Také si myslím, že mainstreamová média nasazují Donaldu Trumpovi "psí hlavu", protože bojuje proti archontské Kabale a odhaluje ji. Nedávno se v USA zintenzivnilo zatýkáni pedofilů (od ledna 2017 to bylo cca 3000 případů). Trumpova politika je "vysušit bažinu" od pedofilů a obchodování s lidmi, sahající až na horní příčky politiky všude na světě. Také dochází k "měkkému odhalení", včetně k odhalení o tajných speciálních operacích, kdy byli cvičeni a financováni ISIL, teroristické útoky, které byly odhaleny jako útoky pod falešnou vlajkou, jako ten ve Francii, které zinscenovala vláda.

Lidé na celém světě se masově probouzejí, požadují návrat svých občanských práv, chtějí znát pravdu. Vezměte si případ Edwarda Snowdena, který odhalil rozsáhlé sledování ze strany USA po celém světě a musel utéct do Ruska, anebo Setha Riche - který byl zdrojem informací pro Wikileaks a republikánský senátor Steve Scalise, který se aktivně snažil zastavit pedofilii, kdy byl muž, který na něj vystřelil, na místě zabit. Lidé si stále více uvědomují přítomnost ohlupujících lží, žádají pravdu a oficiálním příběhům už nevěří.

Hercula Soshi - pozitivní transformace

13.10.2018

Rychlá navigace: