Souvislosti, které všude nenajdete

Historická upřesnění od insidera Corey Gooda – 2. část

(Článek 278)

Němci učinili mnoho samostatných objevů jen tím, že spojili vědu se spiritualitou. Začali stavět velmi zajímavé, antigravitační létací stroje se rtuťovým vírem na základě starověkých textů a informací. Zjistili, že velké množství elektřiny mění rtuť na zlato, což byl pro ně zpočátku technologický problém. Potřebovali totiž kov, který by při vysokých teplotách a otáčkách zůstal tekutý a dokázal vést dlouhou dobu elektřinu, aniž by transmutoval. Později začali používat jiný kov, protože plavidla se rtutí byla nestabilní a často havarovala. Také první plavidlo, které postavili, používalo rtuťové turbíny a elektrogravitační stroje byly vyvinuty za pomoci starodávné lidské enklávy z podzemních měst. Nacisté a mnoho lidí, kteří jsou s nimi v kontaktu, dodnes věří, že jsou to mimozemšťané, protože se za ně dříve vydávali, zatímco jsou to pozemšťané ze starých odtržených civilizací, které mají rozsáhlé kosmické programy, velké základny v podzemí, na Měsíci, v celé Sluneční soustavě a dokonce i v jiných slunečních soustavách. Některé skupiny falešně přesvědčovaly lidi, že jsou mimozemskými skupinami, které jsou zde proto, aby jim pomáhaly. Tito lidé patřili k mimořádně starým civilizacím, které kdysi žily na povrchu Země. Někdy vypadali trochu odlišně jako my, ale přece jen byli našimi genetickými předky. Mnoho lidí z "Kabaly" se pak jejich příběhy učili nazpaměť, podobně jako se někteří lidé učí náboženský text. Některé skupiny je dnes chtějí za to odhalit. Já ale nechci dělat rozbroje ani je příliš kritizovat, protože by to byl odklon od hlavního poselství Blue Avians, které mi předali, abychom se stali milujícími, odpouštějícími a hlavně se zaměřili na rozvoj svého vědomí a zvyšování svých vibrací.

Když Němci dosáhli určité technologické úrovně, pomohli jim v dalším technickém rozvoji bytosti "Draco" i "Agharťané". V té době, když vytvořili antigravitační plavidlo, už s nimi měli diplomatické vztahy. Část informovaných Němců začala vytvářet odtrženou společnost od německé diktatury, začala se vymezovat a utajovat. K hlavnímu zlomu u nich došlo koncem třicátých let, kdy tyto tajné společnosti založily své vlastní malé odtržené civilizace, které se držely stranou od neměcké válečné mašinerie a od vedení země. Vril, Thule, Společnost Černého slunce a všechny ostatní byly zapojeny do několika paralelních programů s cílem vyvinout nové vyspělé technologie.

Němci uzavřeli dohodu s Draco, kteří mají pod kontrolou velkou část odvrácené strany Měsíce a díky tomu mohli Němci na něm postavit svoji základnu, na území Draco. Pak začali stavět své vlastní měsíční základny a kolonie, ale nebylo to pro ně vůbec jednoduché. Objevili starověké budovy a stavby a přišli na to, jak v nich vytvořit atmosférický tlak a jak je užívat. Po Měsíci se soustředili na pás asteroidů. Objevili zde také to, že zde už dříve probíhala těžba a zjistili, že asteroidy byly původně velkou planetou. V některých asteroidech našli pozůstatky starověkých stavitelů. V pásu asteroidů se těžilo mnoho tisíců let. Viděli zde velké těžební díry i plochy pro přistávání lodí. Když Němci postavili základnu na Měsíci, používali ji jako záchytný bod. Měsíc je umělá stavba. Jsou na něm desítky až stovky metrů regiolitu a rozdrcené hmoty meteoritů. Pro přepravu materiálů používali portály. V době, mezi první a druhou světovou válkou, už docházelo k pokusům vyslat jejich první prototypy antigravitačních plavidel přes přírodní portály. Tento jejich pokus ale skončil stejně neslavně, podobně jako "filadelfský experiment", který Američané provedli o léta později. Ještě ale chvíli trvalo, než plně pochopili fyziku portálů. Je toho hodně, co je potřeba vědět a znát, co se týče cestování portály a pro výpočet cesty musel být vyvinut zcela nový model fyziky a matematiky. Bez pomoci jak mimozemských skupin, tak i falešných starobylých odtržených civilizací, tvářících se jako mimozemšťané, by německé skupiny musely vybudovat tyto modely od začátku sami a tvrdě zaplatit za všechny chyby, kterých by se dopustily. Organický život při cestování portálem v té době byl poškozován. Až později s pomocí jiných mimozemských skupin byl vytvořen bezpečný portálový způsob cestování i pro živé bytosti (50.tá léta). Němci na tomto poli se svými mimozemskými spojenci vykonali mnoho práce a díky tomu jsme zjistili jak správně a bezpečně cestovat portály. Zpočátku mapovali okolí planet, zkoumali krajinu a shromažďovali data o jejich geografii. Informace z této doby jsou velmi technické a pochází z uchované papírové dokumentace, kterou vytvářeli pomocí psacích strojů. V té době totiž neměli vyspělý technologický počítačový systém a neměli jinou možnost, jak tyto informace zapisovat.

Historická upřesnění od insidera Corey Gooda – 2. část

Podrobnější informace k tématu naleznete na webových stránkách https://www.matrix-2001.cz

03.05.2019

Rychlá navigace: