Souvislosti, které všude nenajdete

Historická upřesnění od insidera Corey Gooda – 3. část

(Článek 279)

Jednou ze starodávných enkláv jsou Nordici. Podobají se řeckým bohům, mají vysoké atletické postavy, modré oči a světlé vlasy. V minulosti mezi sebou tvrdě válčili. Populacím na povrchu se představovali jako "Bohové". Jakmile jsme dosáhli určité technické úrovně, tak se nám začali představovat jako mimozemšťané. V minulosti probíhaly neúprosné bitvy o vládu na Zemi. Byly doby, kdy byli Draco vyhnáni a časy, kdy zase oni vyhnali ostatní mimozemšťany. Tato planeta za poslední statisíce let pamatuje velmi divokou historii. Je komické, že vše probíhalo bez toho, aby si lidstvo plně uvědomovalo co se kolem něho ve skutečnosti děje. Bylo bráno jako hloupé, nedospělé dítě, které nemá mluvit do toho, co dělají dospělí. Přes obrovské rozpory a boj o vliv a moc na planetě se bojující strany vzácně shodly na tom, že budou "naivní" lidstvo udržovat v hluboké nevědomosti, aby ho jedna, druhá nebo obě strany zaráz mohly ovládat, manipulovat a využívat pro své cíle.

Německé tajné společnosti začaly létat do vesmíru a setkávaly se s různými nepřátelskými mimozemšťany. Spolčili se sice s negativním, ale zato nejsilnějším hráčem na vesmírném hřišti, s bytostmi Draco. Koncem II. světové války, pozvali Agharťhané některé Němce do podzemních měst a ukázali jim jejich úžasnou technologii a starověké zříceniny pod ledem Antarktidy. Struktura pod povrchem Země se podobá včelí plástvě medu z úlu. Konvenční věda tvrdí, že čím hlouběji, tím větší teplota, ale to platí jen pro určité oblasti a hloubky. Pak se začne teplota zase obracet a snižovat. Tlak a teplota se začnou snižovat, tak jak se zvyšovala. Agharťhané s nimi tehdy uzavřeli dohodu a poskytli jim podzemní území v Antarktidě a v Jižní Americe, kde Němci začali budovat své první podzemní základny. Tyto základny začali usilovně stavět už několik let před koncem války, protože už tušili, že válka pro ně nedopadne dobře. Byly to zbytky nacistů, které se skládaly většinou z tajných společností, které vytvořily tuto "odtrženou civilizaci", jež držela v utajení nejvyspělejší technologie, dokonce i před nejvyššími vojenskými a politickými vůdci. Ta místa v Antarktidě byly ruiny nějaké starověké civilizace, které byly v termálních oblastech obývány jistými skupinami, protože termální teplo vytvářelo oblasti podobné lávovým kavernám a dómům pod ledovci. V podzemí a pod ledovcem se nacházel městský komplex, který byl již dříve obydlen a v několika lokalitách i vybaven. Nacisté obnovili tuto oblast, která byla na povrchu poškozena. Termální podzemní energie pod ledem, kaverny přístupné za pomoci ponorek, to vše bylo dokonale vhodné pro to, aby to zde v průběhu celé druhé světové války vše v tajnosti vybudovali. Po léta byli v kontaktu s civilisty z různých zemí a z důvodů utajení jim tvrdili, že jsou mimozemšťané.

Německo bylo v té době obrovským průmyslovým gigantem Evropy a největším konkurentem rozvíjející Ameriky. Tato rivalita vedla k vypuknutí 1. a 2. Světové války. Po II. světové válce muselo Německo zaplatit obrovské reparace za způsobené škody a bylo zcela zničené, což vedlo k bankrotu ekonomiky. Zdálo se, že je na dně. V té době již ale Německo opustila odtržená německá civilizace a ta začala vytvářet enklávy na Antarktidě, v Jižní Americe a Brazílii. Začala se velmi intenzívně rozvíjet a svým raketovým vzestupem zanechala za sebou všechny obyčejné lidi. Existoval v ní již řídící aparát, který fungoval nezávisle na oficiálním nacistickém velení.

Při operaci Paperclip bylo do USA převedeno mnoho německých vědců a technologií, které byly v té době technologicky už 20 až 30 let před americkými. Jak se svým přínosem začaly osvědčovat, zvětšovaly Američanům moc a vydělávaly jim velké peníze. Americká společnost těmto "odborníkům" naivně věřila. V roce 1947 americká rozvědka ale zjistila existenci německých enkláv v Antarktidě a v Jižní Americe. Američané poslali do Antarktidy vojenskou flotilu pod vedením admirála Byrda (letadlové lodě, ponorky, prostě vše nejlepší co v té době Amerika měla). Narazili však na tuhý odpor vyspělé technologie. Z vody a pevniny vylétala supermoderní letadla a sestřelovala americká letadla a způsobovala velké škody. Američané byli snadným terčem. Byly proti nim použity energetické zbraně a vojenské technologie, o kterých neměli ani ponětí. Nacistické odtržené civilizaci pomohla v jejich bitvě s admirálem Byrdem "Drakoniánská federace", a také skupiny, které nacisty vedly k tomu, aby věřili, že jsou mimozemšťané (jsou zmiňováni jako Ariáni či Árijci, někdy Nordikové), ale ve skutečnosti se jednalo o starou lidskou odtrženou civilizaci, která vyvinula kosmický program (zvaný Stříbrná flotila) a postavila velké základny pod Himalájí a v několika dalších oblastech (největší je v Tibetu a systém nazvali Agartha). Americká flotila se musela vrátit zpět. Admirál podal hlášení (palubní deník admirála Byrda je dodnes pod nejvyšším utajením). Některé jeho komentáře, ale unikly na veřejnost:

"V další válce budeme napadeni letadly, které se dostanou z jednoho pólu na druhý za několik minut..."

Historická upřesnění od insidera Corey Gooda – 3. část

Podrobnější informace k tématu naleznete na webových stránkách https://www.matrix-2001.cz

05.05.2019

Rychlá navigace: