Souvislosti, které všude nenajdete

Historická upřesnění od insidera Corey Gooda – 5. část

(Článek 281)

Nacistické odtržené skupiny, tajné společnosti, jejich mimozemští spojenci a některé skupiny ze starodávných odtržených civilizací, které ve druhé světové válce porazily síly Osy, potřebovaly obrovský průmyslový stroj USA. Tyto skupiny měly vědecké poznatky a technologie, ale chtěly dosáhnout svých cílů a dostat se i mimo Sluneční soustavu za účelem rozsáhlé kolonizace, zakládání průmyslových zařízení a infrastruktury pro těžbu nerostů. Proto vytvořily něco, čeho je dnes většinou dosahováno prostřednictvím skupiny ICC. Když přinutily USA, aby s nimi podepsaly dohodu a vytvořily s nimi tajný kosmický program, měly již umístěny operativce v armádě, zpravodajství, letectvu i v korporátním světě. Již před první světovou válkou měly v rukou svět financí a bank prostřednictvím různých společností. Všechny tyto skupiny byly propojeny a spolupracovaly s dalšími skupinami, které jsou zastřešeny Ilumináty či "Deep State". Armáda USA věděla o tom, že nacisté přistávali v Evropě ve svých exotických plavidlech a exoticky oblečení oslovovali lidi a představovali se jim jako benevolentní mimozemšťané ze vzdálených hvězdných soustav a že přišli, aby pomáhali lidstvu (dnes už víme, kde se ten trik naučili).

Poté, co byla podepsána dohoda, byly zahájeny tajné kosmické programy. Věci se rychle vymkly kontrole a nacistická odtržená skupina vyhrála závod s Američany tím, že se infiltrovala na americkou stranu a převzala ji. Brzy měla tato skupina pod kontrolou každý aspekt USA - počínaje finančním systémem, vojenskoprůmyslovým komplexem a konče všemi třemi sekcemi samotné vlády. Někteří lidé tomu možná stěží uvěří, nicméně, čím dál tím vice lidí si začíná uvědomovat, co americká vláda za posledních 70let napáchala. Stále více lidí si začíná uvědomovat, co se v USA stalo a v co se Spojené státy americké proměnily.

Tehdy již byli nacističtí operativci z projektu "Paperclip" dobře umístěni v armádě, korporátním průmyslu, zpravodajských službách a v zavedených tajných i veřejných kosmických programech a snadno vklouzli do mocnějších a vlivných pozic na vrcholu obrovského průmyslového komplexu USA, kde vytvářeli v kosmu to, co se později stalo Mezigalaktickým korporátním konglomerátem (ICC). Také se zapojili do zakládání jiných utajených kosmických programů. Nepřišli ani o základnu na Měsíci, protože se infiltrovali do skupin, které ji stále rozšiřovaly, až se stala masivním komplexem, jakým je nyní. Také úspěšně zavedli mechaniku cestování portály přes "kosmický web", prostřednictvím torzních polí a skalární energie.

"Nacistické okultní společnosti" infiltrovaly každou korporaci, zabývající se vyspělými technologiemi a všechny mocenské pozice uvnitř současného "odtrženého programu". Od té doby jsou zapojeni do všech západních kosmických programů a projektů. Jejich údernou silou se stala "Temná flotila" a její personál byl nazýván "útočnou jednotkou či kosmickými nacisty" kvůli tomu, jak se choval, oblékal, dle symbolů, jaké nosil a také dle tvaru jejich plavidel. Jsou to velmi temné osobnosti. Nacisté pomáhali drakoniánům, většinou mimo Sluneční soustavu a podporovali jejich bojové a ofenzivní aktivity proti nepřátelům jejich impéria - "Drakoniánské spojené federace". Díly tomu získali přístup k některým technologiím, rušícím gravitaci, ale ne k technologiím pro let do hlubokého vesmíru.

Tam, kde by jim zabralo 45 minut až několik hodin, aby se dostali na Měsíc, dokážou nyní vyspělá plavidla tajných kosmických programů vyzvednout posádku z povrchu Země, požádat "Měsíční operační velitelství" (LOC) o povolení vstupu a pak přistát na Měsíci. To vše stihnou během 5-ti minut. Technologie, k nimž mají přístup operační programy z nižší úrovně, jsou trochu méně vyspělé. Stále ještě v panelech používají dráty místo neuronových řídících panelů pro piloty a používají kinetické zbraně, jako jsou elektromagnetická děla a supersonické chytré rakety a také naváděcí zařízení. Jsou podobná těm, jaké používají bojové stíhačky a bombardéry, jako např. F-35. Mají kosmická letadla, schopna vystartovat z tajné vojenské základny a opustit atmosféru, aniž by potřebovala přídavné motory. Mohou libovolně vzlétnout, opustit atmosféru a zase se vrátit zpět, ale nejsou tak dobře manévrovatelné a nemají takovou úroveň, jako vyspělejší tajné kosmické programy, které patří současné odtržené civilizaci.

Historická upřesnění od insidera Corey Gooda – 5. část

Podrobnější informace k tématu naleznete na webových stránkách https://www.matrix-2001.cz

07.05.2019

Rychlá navigace: