Souvislosti, které všude nenajdete

Měl jsem přístup k mnoha informacím, říká Corey Good

(Článek 276)

Měl jsem přístup k mnoha informacím o Trumanově a Eisenhowerově administrativě a jejich politice, která umožnila vytvoření "odtržené civilizace", kterou zde prostřednictvím vojensko-průmyslového komplexu nyní máme. Skupiny "Korporátního meziplanetárního koglomerátu" získaly dostatek moci k tomu, aby převzaly kontrolu nad korporátní vládou USA a časem i nad většinou agentur civilního zpravodajství a dokonce i nad Pentagonem. Ve flotile "Solar Warden" bylo mnoho různých tříd a velikostí plavidel a letounů. Byl jsem krátce na palubě jednoho takového přepravního plavidla, ale necestoval jsem v nich. V té době už měli více než osm přepravních plavidel doutníkového tvaru a některá byla dlouhá jednu míli (1 600 m). Já jsem byl přidělen k výzkumnému plavidlu menší velikosti, které mělo trojí trup.

Ti, kdo se ptají, zda se Roswell skutečně stal, anebo zda nás navštěvuje 4 nebo 48 skupin mimozemců, jsou sotva na úrovni dětské školky ohledně toho, co se ve skutečnosti děje. Manipulace s námi jsou tak rozsáhlé, všudypřítomné a vetkané do přediva našich každodenních životů více, než si myslíme a jsme si vůbec schopni uvědomit. V rámci tajné politiky USA, která je prováděna od počátku padesátých let, je zavedeno neustálé zesměšňování a popírání všech materiálů, spojených s UFO. Zpravodajským skupinám se povedlo infiltrovat do UFO skupin i do skupin bojujících za odhalení, což občas vede k určitým vnitřním rozporům nebo se díky tomu vůdcové těchto skupin ocitají v situacích, kdy jsou vydíráni nebo kompromitováni. Někdy stačí jenom zasít semínko negace, pochybnosti, manipulace a lidská povaha se už postará o ostatní. Je to velmi účinný program, jak badatelům a skupinám, bojujícím za "Odhalení" znepříjemnit život a oddálit celý proces úplného osvobození lidstva.

Nacistům v odtržené civilizaci, která postupně vznikala od 30.tých let minulého století, se povedlo po válce infiltrovat do systémů americké národní bezpečnosti tak, že podkopali nezávislost a integritu všech amerických a mezinárodních kosmických programů, jak civilních tak i vojenských. Utajená poválečná německá infrastruktura se nezačala rozvíjet pouze u jižního pólu, ale i na některých dalších místech našeho světa. Můžeme zmínit oblast Amazonie v Brazílii, samozřejmě i Argentinu (lokalita Barliloche), nebo Jižní Afriku. Samozřejmě, že mezi všemi těmito centry se vyvinula spolupráce a koordinace celé řady aktivit na vysoce sofistikované úrovni. Některé zdroje uvádí, že ve výše uvedených centrech bylo pokračováno v inženýrských aktivitách a praktické experimentaci antigravitační technologie (pokračování projektu "Bell"/"Zvon"). Ve válečném nacistickém průmyslu byla otrocká práce hodně využívána a zdá se, že to pokračuje i u organizací, které nacistická odtržená civilizace ovládla.

Nejmocnější a nejrozsáhlejší frakcí tajných kosmických programů je ICC. Jsou to nadnárodní korporace z celého světa, které kontrolují infrastrukturu tajného vesmírného programu. Tato infrastruktura ve vesmíru je obrovská. Patří do ní podzemní základny, vesmírné stanice, báňská zařízení a infrastruktury na Marsu, na různých měsících a různých tělesech v hlavním pásu asteroidů (tam, kde kdysi existovala Superzemě). Mají zde zařízení na dolování surovin a na jejich proměnu na použitelné materiály, z nichž vyrábí složité kovy anebo kompozitní materiály, o nichž se naší materiální vědě ještě ani nezdá. Produkují různé typy technologií, jakož i jednotlivé továrny na výrobu specifických technologických komponentů a ti, kdo v těchto zařízeních pracují, žijí v podpůrných koloniích či základnách a přesně ani neví, co vyrábí. Většina komponentů má několikero použití a jsou používány napříč projekty. Také na Zemi existují podobná zařízení, která svou činností na různých úrovních přispívají tajným kosmickým programům.

Měl jsem přístup k mnoha informacím, říká Corey Good

Podrobnější informace k tématu naleznete na webových stránkách https://www.matrix-2001.cz

01.05.2019

Rychlá navigace: