Souvislosti, které všude nenajdete

Milióny "hvězdných semínek" si už dnes začíná uvědomovat, že zde mají určité poslání

(Článek 274)

Většina frakcí patřících k "Solar Warden" je již nějakou dobu zapojena do "stínové občanské války" s jinými globalistickými skupinami. "Náhodou" se objevují před kamerami při živém vysílání NASA a také způsobují "další" incidenty, aby lidem umožnili vidět jejich utajované technologie. Snaží se narušit existující přísný rozvrh toho, "kde a kdy mají být" v různých částech naší Sluneční soustavy, aby se zabránilo tomu, že by satelity různých národů a korporací náhodně zachytily telemetrii utajované technologie.

Skupina "Solar Warden" v osmdesátých a devadesátých letech minulého století prokázala ochotu jít do bitvy "Davida proti Goliášovi", což bylo velmi statečné a ukázalo to, kdo, kam patří. Opustili součinnost s mimozemskými bytostmi více negativně orientovanými a spojili se s některými pozitivnějšími mimozemskými bytostmi a se starou skupinou, starodávnou pozemskou odtrženou civilizací, jenž učinila některé změny pozitivním směrem. Skupina "Solar Warden" je považovala za "hodné", ale "Aliance sfér" jim řekla, že oni mají své vlastní agendy, a i když chtějí lidstvu pomoci, slouží hlavně sobě. Skupiny, ovládané "globálně-mocenským systémem" byly mnohem početnější a byly lépe i více vyzbrojeny. Byla to od nich neuvěřitelná ukázka chrabrosti a služby druhým, že se odhodlali jít do této bitvy.

Námořnictvu, letectvu a armádním složkám jiných národů bylo vždy tvrzeno, že jsou na vrcholu zpravodajského žebříčku a že opravdu existuje určité množství mimozemšťanů, ale vše, co v kosmu pozorují, jsou jen vyspělá plavidla USA. Takže pokud by se s některým z nich setkali, hádali by se s vámi do krve, že vše, co lítá ve vesmíru, jsou tajné vládní projekty. Těm, co neví, že nějací mimozemšťané existují, bylo zase řečeno: "Vy jste na vrcholu zpravodajského žebříčku a žádní mimozemšťané neexistují". Všichni vždy poslušně věřili tomu, co jim bylo říkáno. Takto zmanipulovaní lidé se s vámi pak budou hádat až do omrzení o tom, že žádní mimozemšťané neexistují! Je to jedna z nejvíce rozdrobených a rozčleněných utajených skutečností na planetě, více, než by si většina badatelů vůbec mohla myslet!

Skupiny globálně-mocenského programu vyhledávaly duchovně vyspělé děti, aby je přivedly do programů MILAB. Hledaly tzv. "hvězdná semínka", jež měla větší duchovní potenciál, než má běžná populace, a které se pak tyto skupiny snažily pokřivit a použít je pro cíle "temné strany". Mnohé z těchto "hvězdných semínek" si už dnes ale začínají uvědomovat, v jaké době žijí, že jsou zde z nějakého duchovního důvodu, a že zde mají určité poslání. Personál SSP se skládá částečně z takovýchto lidí, kteří byli přivedeni do tajných programů ještě v dětském věku, a kteří pak byli později "zlanařeni" do SSP, syndikátů tajných pozemských vlád a jejich podprogramů. Většina lidí, co sloužili v těchto různých bezpečnostních a vojenských silách, nepocházela, ani nebyla spojena s žádnou z vojenských složek, jaké jsou tady běžné na Zemi. Byli členy programů MILAB (Military abductio - vojenské únosy, do kterých byli lidé nabíráni už ve věku 6 let). Pomocí "tréninku" narůstalo jejich "nadání" až u nich došlo k výraznému zvýšení psychologických a psychotronických schopností. Později byli nahnáni do podprogramů, kde byly u nich rozvíjeny ty schopnosti, o kterých tyto skupiny věděly, že budou v budoucnu nejlepší pro jejich cíle a potřeby. Ti, o nichž se předpokládalo, že z armádních složek odejdou, byli zase cvičeni a vedeni k tomu, aby mohli pro ně plnit jiné úkoly. Tito "absolventi" MILABu s vojenským výcvikem byli rozstrkáni do různých částí SSP, tajných pozemských vlád, do jejich syndikátů a také byli začleněni do speciálních vojenských jednotek v USA, Británii, Kanadě a Austrálii.

Po kontaktu Corey Gooda s bytostmi Blue Avians, se Corey mimo jiné dozvěděl, že skupiny globálně-mocenského systému měly obrovské obavy z toho, že by se "hvězdná semínka" zapojila do hnutí proti nim. Proto nasadili do "boje" své "chytré" programy a mentálně ovládané lidi, aby pro tyto globální mocenské skupiny vyhledali co nejvíce takových dětí. Pak na ně cíleně působili, aby jim vytvořili hluboká traumata a tak je svedli z cesty ohledně jakékoliv mise, kterou by mohly na této planetě a v této časové linii uskutečňovat.

Milióny hvězdných semínek si už dnes začíná uvědomovat, že zde mají určité poslání

29.04.2019

Rychlá navigace: