Souvislosti, které všude nenajdete

Insider Corey Good o základnách na Měsíci

(Článek 282)

Už od třicátých let minulého století se několikrát pokusila odtržená civilizace vytvořit na Měsíci základnu, ale nedařilo se jim to. Našli tam starou budovu, kterou evidentně postavily mnohem větší bytosti než lidé. Snažili se jí doplnit betonem, dostatečně ji opravit a použít ji jako dočasnou základnu, zatímco se budovala podzemní základna, která měla na povrchu jenom pár viditelných struktur a která dostala tvar svastiky. Tato základna byla budována začátkem padesátých let, kdy došlo k průlomu jednání a k dohodě s Američany, což jim umožnilo přístup k financím této průmyslové velmoci. Použili její průmyslovou moc a finanční potenciál pro své účely (brzy se stali vojenskoprůmyslovým komplexem) a její pracovníci postavili na Měsíci obrovskou základnu, která sahala mnoho úrovní do podzemí a měla tvar "zvonu". Kolem bývalých staveb na povrchu pak postavili stavby, které se později staly tím, co dnes nazýváme Měsíčním operačním velitelstvím - LOC. Mnoho zasvěcenců potvrzuje, že naše sluneční soustava už byla plně industrializována. Měsíční velitelství LOC bylo postupně vestavěno do kráterů a často do skály tak, že s prostředím zcela splývá. Pracoval jsem také tady v jednom z utajených programů, ale měl jsem přístup jen do horní úrovně základny.

Na zadní straně Měsíce, na 10té hodině je základna "temné flotily". Při dlouhodobém pozorování je vidět, jak z této oblasti přilétají a odlétají vesmírné lodě. Řada lidí, včetně amatérských pátračů, to zaznamenalo a natočilo. I na přední straně Měsíce jsou vstupy na měsíční základny a jsou zde oblasti, které patří mimozemským skupinám. Tyto oblasti jsou zakryté hologramem, aby nebyly identifikovatelné, ale většina z nich je na odvrácené straně Měsíce, abychom neviděli to, co vidět nemáme.

Existuje mnoho programů civilních, vojenských i vládních, které o sobě vůbec neví. Jsou utajeny a představitelé těchto programů si myslí, že jsou na vrcholu pyramidy vědění a pokroku, ale není tomu tak. Mise Apollo na Měsíc byla jednou z nich. Tento model utajování a manipulace používají mocní na všech možných úrovních. Lidé v programech by se spolu doslova poprali, pokud by někdo chtěl zpochybnit jejich pozici a vědomosti o projektech ve sluneční soustavě. Lež má mnoho úrovní a velmi dobře jí slouží nepřehlednost a utajení. Lidem na různých úrovních je říkáno, že jsou na vrcholu poznání a že jsou výjimeční. Autoři těchto manipulací a iluzí pak mohou prostřednictvím nich utápět v projektech obrovské peníze. Měsíční LOC je klíčovou spojnicí mezi Zemí a okolním Vesmírem. Na LOC jsou malé obytné buňky 2 až 4 lůžka, úzké chodby, širší stěny obložené třešňovým dřevem a na podlaze jsou barevné čáry. Každá barva pak určuje všem možnost pohybu a přístupnost. Běžná agenda probíhá ve vrchní sféře a ve spodních patrech se provádějí lékařské výzkumy a genetické experimenty.

Pravda je roztříštěna do mnoha částí a málokdo dokáže sestavit celkový obraz skutečnosti. Každý vedoucí pracovník je globálním systémem ubezpečován, že je součástí vrcholu poznání a že dělá on tu nejdůležitější práci. Je to součást jejich motivace a manipulace. Vedoucím pracovníkům je vytvářena iluze, že ostatní oddělení pracují pod nimi. I v misi Apollo všichni věřili, že používají nejmodernější technologie, které máme, protože jim byly předávány falešné informace. Navíc tento projekt sloužil jako pračka na černé peníze a na odvedení pozornosti od tajných kosmických programů. Měsíc funguje podobně jako Švýcarsko, jako mimozemská neutrální zóna. Je rozdělen mezi různé mimozemské civilizace, které spolu v minulosti tisíce let bojovali. Některé jsou vůči sobě nepřátelské, ale tady na Měsíci mají vedle sebe zařízení, které jsou od sebe vzdálená jen několik kilometrů a už několik tisíc let zde žijí v míru. Panuje zde dlouhodobá mimozemská diplomatická dohoda a tuto dohodu neporuší ani ti nejhorší z nich. V okolí se nachází řada trosek z bitev a válek z dob starověku. Tyto mimozemské civilizace se ale z minulosti poučily a dnes důsledně zachovávají diplomatický mír. Mnohé mimozemské skupiny mají zde své LOC, které jsou pro ně velmi důležité.

Insider Corey Good o základnách na Měsíci

Podrobnější informace k tématu naleznete na webových stránkách https://www.matrix-2001.cz

08.05.2019

Rychlá navigace: