Souvislosti, které všude nenajdete

Insider Corey Good promluvil – 2. část

(Článek 291)

Pro normálně uvažujícího člověka se to asi bude zdát hodně neuvěřitelné, ale již ve věku 12-ti let byl Corey Good zařazen do programu empatické podpory v rámci pozemské delegace při jednání s mimozemským faktorem. Co to v praxi znamenalo? Corey začal navštěvovat konference a měl za úkol intuitivně odhalovat skrytá nebezpečí nebo podvody.

Později, po několika letech práce na jedné z vojenských marťanských základen byl Corey přesunut na jedno z výzkumných plavidel, jež sloužila pod vlajkou "tajných kosmických programů". Corey nás informoval o tom, že služba na výzkumném plavidle byla o mnoho klidnější, než u vojenské flotily ("Dark Fleet").

Corey obdržel velmi sofistikovaný výcvik v mnoha vysoce specializovaných oblastech. V této době strávil také obrovské množství hodin samostudiem na "skleněných tabletech" mimozemského původu. Navíc byl v kontaktu s mnoha jinými vědeckými pracovníky, se kterými sloužil na stejném kosmickém plavidle. Corey sdílel svůj životní prostor s dalšími 18-ti až 24 jedinci. Podmínky byly poměrně sparťánského charakteru. Lůžka byla zabudována do stěn a osobní mikroprostory byly odděleny jen jakýmisi přepážkami. Voda byla recyklována prostřednictvím pokročilé mimozemské technologie v rámci samostatného uzavřeného replikačního systému. Jídlo na palubě bylo vyráběno pomocí "replikátorů". Na palubě byly k dispozici poměrně velké hydroponní plochy, které byly určeny pro pěstování čerstvé zeleniny. Posádka byla zřetelně rozdělena barvou kombinéz podle toho, kdo, v jaké oblasti a kde pracoval. Kosmická plavidla, která sloužila jako vědecká pracoviště, byla poměrně robustního charakteru. Pasažérům to pěšky z jedné strany na druhou trvalo nějakých třicet až čtyřicet minut. Kosmické plavidlo, na kterém sloužil Corey Good bylo vybaveno devíti palubami. Každá oblast disponovala vlastním barevným označením a číselným kódem.

Corey Good měl funkci tzv. "intuitivního empata". To samo o sobě určovalo i rámec jeho pracovního zapojení. Jeho schopnosti byly uplatňovány hned v několika programech najednou. Jeden z nich byl zaměřen na výslech zadržených mimozemců. Corey s nimi komunikoval telepaticky, přičemž se snažil detekovat lživé informace, resp. rozpor mezi tím, co daná entita sdělovala a co si myslela. Corey Good byl rovněž povinen poskytovat své služby ve třech vzdálených koloniích, kam byl pravidelně dopravován kosmickými dopravními prostředky. Poté, co byl vysazen v kolonii, neměl prakticky žádnou možnost komunikovat s nikým dalším. Na každém kroku ho následovala ozbrojená ostraha.

Operační programy z nižší úrovně mají přístup k některým technologiím, rušícím gravitaci, ale ne k technologiím pro let do hlubokého vesmíru. Tam, kde by jim trvalo 45 minut až několik hodin, aby se dostali na Měsíc, dokážou vyspělá plavidla tajných kosmických programů vyzvednout posádku z povrchu Země, požádat "Měsíční operační velitelství" (LOC) o povolení vstupu a přistát na Měsíci a to všechno během 5ti minut...

Insider Corey Good promluvil – 2. část

Podrobnější informace k tématu naleznete na webových stránkách https://www.matrix-2001.cz

19.05.2019

Rychlá navigace: