Souvislosti, které všude nenajdete

Jakým způsobem Archonti ovládají lidstvo – 1. část

(Článek 112)

Podíváte-li se kolem sebe alespoň trochu pozorněji, není možné, abyste neviděli, že tady něco nehraje. Je nám vnucováno stále více lží a polopravd s údajnou absolutní platností a přitom jsou tato tvrzení na hony vzdálena od pravdy. Tímto jsme sváděni z cesty za pochopením a poznáním do hlubokého nevědomí. Tato praktika není jen výsadou zatuchlých společenských systémů, které jsou založeny na dogmatických náboženských ideologiích, aby udržely své ovečky v poslušnosti, ve slepé víře v jejich manipulativní dogmata a tudíž v hluboké nevědomosti. Podobně se ke svým občanům chovaly totalitní a fašistické společnosti, které si nevědomost vynucovaly silou, nekompromisními vyhláškami, nařízeními a zákony. Také komunistický režim "přesvědčoval" celou "národní frontu", že pravda je lež a černé je bílé, ale to jak se chová údajně demokratický, tržní západní systém svým přístupem k "voličům" přesahuje svým objemem a intenzitou všechny dosavadní manipulace s lidskou rasou.
Udržování nevědomosti a ztráta orientace. Mainstreamoví pracovníci všech sdělovacích prostředků chrlí každodenně na posluchače s nebývalou intenzitou tvrdě cenzurou prověřené a globálním systémem vytvořené "zprávy", pomocí nichž vymývají mozky a přeprogramovávají mysl těm, kteří se ještě bláhově domnívají, že se v těchto médiích dozví pravdu nebo aktuální informace. Všechny zprávy jen sledují a podporují dlouhodobý archontský cíl - totální ovládnutí lidstva a celé planety.
Bezbřehá byrokracie. Jednou z metod jak zastavit lidstvo na evoluční cestě do vysokofrekvenčního světa je zmrazit jeho kreativitu a aktivitu zavedením sítě nesmyslných vyhlášek, omezení, standardů, norem, jejichž důsledkem je dav dokola běžících, uštvaných jedinců, kterým je takto odčerpávána jejich energie, ničena jejich kreativita, úsilí a touha po pokroku. Každodenními důkazy jsou praktiky Evropské Unie, která byrokraticky sešněrovává, zatěžuje a prodražuje všechny i ty absolutně nepodstatné lidské aktivity.
Naprostá nekompetentnost. Řídící procesy Archonti kontrolují již dlouho a po celé planetě. Postupně infiltrují všechny důležité politické strany pomocí štědrých finančních darů (peníze pro ně už dávno nejsou žádný problém, když si je sami tisknou). Na kandidátky jsou do klíčových pozic potom pečlivě vybíráni nekompetentní, zmanipulovaní, vydíratelní, závislí nebo lehce ovladatelní politici, kteří jsou pomocí korupce a vysokých platů připraveni naplňovat archontí protilidskou agendu. Stačí se jen trochu porozhlédnout a hned uvidíte, zda politici slouží lidem nebo agendě, která lidi stále více omezuje, sešněrovává a ožebračuje a je příčinou, že veškerá moc a majetek, včetně přírodních zdrojů, které by nikdy neměly být součástí kšeftování, se hromadí v rukách Archonty ovládané elity.
Vytváření chaosu. Přes nekompetentní a zkorumpované politiky je jen krůček k dalšímu archontímu cíli – vytváření všeprostupujícího chaosu, bezkoncepčnosti a tím přivést lidstvo do prostředí dezorientace a vnitřního rozkladu. Záměrnému vytváření chaosu např. pomáhá účelově nekoordinované "budování" dopravní infrastruktury, nepochopitelné průtahy při stavbě, koncentrace oprav a staveb několika silnic na jednom místě, způsobující kolaps v dopravě. Pozdržení čerpání peněz z fondů a jejich náhlé uvolnění v jednom krátkém časovém úseku opět způsobuje kumulaci staveb, následné kolony a destabilizuje a chaotizuje celou společnost.

Jakým způsobem Archonti ovládají lidstvo – 1. část

27.10.2018

Rychlá navigace: