Souvislosti, které všude nenajdete

Jakým způsobem Archonti ovládají lidstvo – 4. část

(Článek 115)

Organizování destabilizace, terorismu a válek. Základním úkolem přisluhovačů Archontů je vytvářet jim potravu – nízkofrekvenční energii. Proto slyšíme tolik o mezinárodním napětí, terorismu, dopravních zácpách, chaosu, hladu, bídě, bezpráví, nevraživosti, nekulturnosti, surovosti, zhýralosti, drogové a jiné závislosti, nejrůznějších disharmoniích, depresi, psychickému nátlaku a zejména válkách, ve kterých vlastně hlavně nejde o území, moc a peníze, ale jde zejména o to, aby padlo co nejvíce lidí, nejlépe na obou stranách, aby vzniklo co největší utrpení a trvalo co nejdéle. Takový scénář je opravdová nízkofrekvenční hostina pro Archonty a gurmánský raut. Žádný "Člověk" válku nechce. Dobře ví, že s válkou je spojeno umírání na obou stranách, pokles životní úrovně lidí, často hlad, nedostatek a takový život přece nikdo "normální" nechce.
Války jsou těmito už "ne lidmi" připravovány dlouho dopředu a pro jejich vznik je často použit malicherný, smýšlený či neexistující důvod a protivník se vykreslí propagandou jako největší démon a zloduch. Toto je poslušnými médii lidem neustále podsouváno, aby pro vedení takových válek vzniklo v hlavách zmanipulovaných lidí ospravedlnění a oni neprotestovali.
Podpora pokleslého umění a morálky. Archontí svět je nelidský, studený, temný a ošklivost, zvrácenost a kýč jsou zde estetickou normou. Proto se všechno toto promítá postupně do naší reality. Všimněte si, jaké odpornosti se lidem vnucují jako umění, v hudbě, výtvarném umění či filmu, ale dnes i v architektuře a je jim tvrzeno, že právě toto je to pravé umění. Všimněte si, jakému umění jsou udělovány ceny, jaké kultuře jsou přiznány dotace. Zmatení lidé bez uměleckého názoru pak "pleskají" depresívním divadlům, bezduchým seriálům propagujícím nemorálnost všeho druhu, plytkým dětským pohádkám bez výchovného poselství a žádné moudrosti, odporným instalacím typu zavěšený pokálený záchod v prostoru či kontejner odpadků uprostřed galerie. Nejvyšší čas, aby opět nějaké čisté dítě, jako v pohádce "Císařovy nové šaty" jim konečně řeklo: "Vždyť ten císař je nahý". Archontím virem napadená ministerstva kultury, kulturní organizace, neziskovky, ale i dozorčí orgány jsou příčinou toho, že na kulturní spotřebitele je ze všech stran chrlen gejzír splašků složených s kýčovitých seriálů, filmů plných násilí, závislosti, zvrhlosti a bezduchosti, reklam, a skryté propagace archontích hodnot.
Podpora závislostí všeho druhu. Dalším archontím trikem je skrytá podpora všech závislostí. Drogy, alkohol, hazard, automaty, a mnohé další. Oficiálně je nám sice tvrzeno, jak společnost bojuje se všemi těmito nešvary, jak je podporovaná rodina, ale ve skutečnosti jsou tyto negativní praktiky tolerovány a dokonce i podporovány. Nebyl by žádný problém sebrat drogové dealery, o kterých každý ví, kde stojí každý den se svým zbožím. Nebyl by problém zrušit herny provozující automaty, které přináší tolik zla, utrpení i finanční kolaps mnoha rodinám. Stačila by jedna vyhláška či zákon, aby se města zbavila těchto zel, ale ovládaní politici jen mlží, temnotě ustupují, ale spíše by se dalo říci, že temnotu na pokyn neviditelné ruky vytvářejí.
Nahrazení byrokracie umělou inteligencí. Zintenzivněním otroctví lidské rasy bude plánované postupné nahrazování byrokracie umělou inteligencí. Zkuste se dohadovat a prosazovat váš názor či přesvědčení, když místo banky, policie, soudu, učitele či státní správy s vámi bude komunikovat protilidsky nastavený archontí program a dá vám pouze 3 možnosti výběru, z nichž ani jedna verze není pro vás přijatelná či pravdivá. A bez patřičného výběru z těchto možností či "odkliknutí" na počítači nebudete moci jít dále. Za těchto okolností budete totálně uvěznění ve lživé a odpudivé archontí počítačové simulaci a vaše svobodná volba bude zcela zmanipulována a zabita.

Jakým způsobem Archonti ovládají lidstvo – 4. část

30.10.2018

Rychlá navigace: