Souvislosti, které všude nenajdete

Je nám dlouhodobě zamlčována pravda o úspěšné léčbě rakoviny – Archonti brání evoluci lidstva – Dr. Tullio Simoncini 2

(7. díl)

Tullio Simoncini objevil převratný způsob léčby rakoviny, který chtěl lidstvu nepřátelský Systém tak jako tisíce jiných převratných vynálezů uložit na nejhlubší místo zapomnění. Naštěstí se ale Tullio nenechal zastrašit a poté, co byl propuštěn z vězení, pokračoval ve své práci a jeho speciální a stále potlačovaná metoda slaví přes obrovský odpor "farmaceutické zločinecké kliky" velké úspěchy. V některých případech trvá léčebná procedura několik měsíců a v jiných případech (například v případě rakoviny prsu) několik týdnů. Simoncini často radí lidem i po telefonu nebo e-mailem. Je velmi vstřícný ke každé žádosti. Zde je internetová stránka Dr. Tullia Simoncini: www.curenaturalicancro.com. Zde je možné lékaře osobně písemně kontaktovat se svou žádostí. Tullio Simoncini se stal velkou hrozbou pro farmaceutické gangstery. Jeho proviněním byla pouze ta skutečnost, že začal úspěšně léčit lidi v poslední fázi rakoviny, a že si uvědomil, že za zhoubnými nádory stojí rozvoj houbovité metamorfované plísně zvané "kandida" (Jedná se o kvasinkový typ houby, která má parazitní povahu, žije i v těle zdravých osob, ale kvalitní imunitní systém udržuje tohoto parazita v šachu. Ovšem pokud je organismus dlouhodobě oslaben, zakyselen a zakoven, tak se začne houba šířit po celém těle a vyvolává a způsobuje zhoubné nádory a určitý typ rakoviny.).

Simoncini se rozhodl vzdát všech informací, které do něj vtloukala oficiální a despoticky prosazovaná zdravotnická nauka. Musel "zapomenout" vše, co doposud věděl o rakovině, a začal provádět svůj nezávislý výzkum. Postupně zjistil, že všechny nádory se projevují stejně bez ohledu na to, v jakém orgánu nebo tkáni se nádor vytvoří. Všechny zhoubné novotvary měly bílou barvu a Simoncini začal přemýšlet, co by to mohlo znamenat. A pak přišel na houbu "Candida" a pochopil, že: "To, co tradiční medicína považuje za nekontrolovatelné dělení buněk, je vlastně proces, kterým se organismus brání před rozvojem kandidózy?"

a) Houba "Candida", která je za normálních okolností kontrolovaná silným imunitním systémem, se počíná množit v oslabeném těle a vytvářet mohutné kolonie.

b) V tom okamžiku se imunitní systém snaží všemi prostředky zabránit dalšímu šíření tohoto parazita, ale sám nemá dostatek sil. Proto imunitní systém spustí proces extrémně rychlého množení buněk a tím se snaží vybudovat ochrannou bariéru proti vetřelci. Tradiční medicína tento stav nazývá rakovinou.

Je nám tvrzeno, že proces šíření metastáz v těle je způsoben roznesením maligních buněk do orgánů a tkání. Ovšem Simoncini uvádí, že metastázy jsou způsobeny houbou Candida. Houba ničí buňky normálně fungujícího imunitního systému, který je klíčem buněčné regenerace. Bohužel každým rokem se počet pacientů s rakovinou zvyšuje. Ve skutečnosti jde o velmi dobře naplánovanou neviditelnou válku globálního systému proti naší imunitě. Náš imunitní systém je cíleně oslabován chlorem, fluorem a dalšími látkami v pitné vodě, nevhodným stravováním, různorodými přidanými jedovatými látkami do potravin, pesticidy a herbicidy, očkováním, elektromagnetickou a mikrovlnou technologií, léky nebo stresem moderního života a působením chemtrails. Nelze zapomínat také na to, že děti do dvou let věku svého života mnohdy přijmou ve "vyspělých zemích" až 25 různých druhů očkování, ale v této době se právě buduje jejich imunitní systém. Plán globálního prediktora podporuje eugeniku Billa Gatese a spol. a je prostý – snížit počet lidí v lidské populaci prostřednictvím oslabeného imunitního systému člověka, aby lidstvo bylo lépe kontrolovatelné a ovladatelné.

Je nám dlouhodobě zamlčována pravda o úspěšné léčbě rakoviny – Archonti brání evoluci lidstva – Dr. Tullio Simoncini 2

29.07.2020

Rychlá navigace: