Souvislosti, které všude nenajdete

Je nám dlouhodobě zamlčována pravda o úspěšné léčbě rakoviny – Léčení rakoviny pomocí terapie Dr. Johanny Budwig 4

(12. díl)

Lněné semínko je složeno ze 42 % tuků a 28 % vlákniny, je vynikajícím zdrojem omega­3 mastné kyseliny, lignanů a vlákniny. Všechny tyto tři složky jsou důležité a společně přispívají k zachování zdraví a jsou velmi důležité při léčbě zhoubných onemocnění. Omega-3 jsou klíčem k využití dalších mastných kyselin v těle.

Směs Dr. Budwigové:

  • 1–2 hrnky cottage cheese, tvarohu, kefíru, jogurtu
  • 2–5 polévkových lžic lněného oleje (panenský, za studena lisovaný)
  • 1–3 polévkové lžíce čerstvě rozemletých lněných semínek (meleme jen krátce a do 10 minut se musí zpracovat)
  • Dostatek vody, aby směs byla jemná, špetka kajenského pepře, troška česneku, červeného pepře, případně šampaňského vína)

Doporučovaný poměr je jeden díl oleje na tři díly sýra. V případě, že použijete jogurt nebo kefír, bude potřeba zvětšit jeho množství až na trojnásobek (poměr pak bude až 1 : 9). Pro dosažení krémovější směsi je možné přidávat i mléko. Při léčení je vhodné začít první týden či 10 dnů s poměrem 1 : 1 a pak další týden nebo 10 dnů 1 : 2 a po stejné době dávku ustálit na 1 : 3. V případě kefíru a jogurtu 1 : 3, 1 : 6 a dávku ustálit na 1 : 9. Od počátku užívání směsi buďte přiměřeně na sluníčku, ne moc na přímém, ale spíš pod stromem.

Další vhodné doplňky kúry s lněným semínkem

Při jakékoliv dietě je nevyhnutné nezapomínat na dostatečný, ne však nucený příjem tekutin, jakými jsou – voda, urologické/ledvinové čaje (list břízy bělokoré, přeslička rolní, zlatobýl obyčejný, kopřiva, rdesno ptačí), zelený čaj – vše neslazeno nebo jen minimálně medem. Při rozpadu rakovinových buněk se uvolňují toxické látky, které je třeba odvést z těla ven. Proto je žádoucí užívat současně vylisovanou šťávu z červené řepy (3 řepy, 2 karotky, 1 celer, 1 brambor menší velikosti, 1 petržel).
Průběh a výsledek kúry podpoříme úplným vyloučením cukru, živočišných tuků, omezením příjmu masa na minimum a zároveň stravováním se dle zásad dělené stravy, která trávení odlehčí a je nápomocna dalším léčebným a protirakovinovým procesům.

Doporučení pro konzumaci lněných semínek

Pokud užíváte potravinové doplňky, doporučuje se konzumovat lněná semínka v jinou dobu, aby nebylo ovlivňováno jejich vstřebávání – 1 hodinu před a 2 hodiny po užití. Lněný olej se rychle zkazí za přístupu kyslíku, tepla a světla. Žluklý olej je zdraví škodlivý, a proto musí být pečlivě vyrobený olej v neprůsvitných nádobách a skladovaný v lednici po dobu, než se spotřebuje.

Je nám dlouhodobě zamlčována pravda o úspěšné léčbě rakoviny – Léčení rakoviny pomocí terapie Dr. Johanny Budwig 4

03.08.2020

Rychlá navigace: