Souvislosti, které všude nenajdete

Jezuité – 6. Předvídavé varování generála Shermana

(Článek 211)

Rád bych připomenul definici Jezuity podle Websterova slovníku: návrhář, intrikář. Jezuité jsou zde, aby osnovali plány a pokud by to bylo možné, aby nám odebrali naše vznešené dědictví naší občanské a náboženské svobody. Pravidla Jezuitského řádu ospravedlňují krádež, nemorálnost, lhaní, falešná svědectví, sebevraždu i vraždu rodičů a jiných příbuzných. Nejhorších zločinů v historii spáchaných proti jednotlivcům a národům se dopustili Jezuité. Kdekoliv se nacházejí Jezuité, tam mají po ruce pochodeň, aby pálili, meč, aby zabíjeli, inkvizici, aby mučili. Oni jsou nepřátelé Biblicky věřících a křesťanství. Jezuité žijí jen pro dobývání, bohatství a slávu.

V 16. století začala moc Vatikánu upadat a tak byli Jezuité umístěni pro veřejnost neviditelnou, temnou, mocnou silou do Vatikánu, aby ho normalizovali. Jezuité jsou pokračovatelé mimozemských linií, lidstvu nepřátelských a byli pečlivě připravováni pro své mocenské poslání. Jezuiti vysoce postavení mají 25% mimozemské DNA což je mnohem více než má běžná populace. Mluvíme tady o obřích bytostech s bílou kůží – preadamitech. Jezuité nejsou biologickými produkty přirozeného evolučního vývoje na Zemi.

Od roku 1540 se Jezuité rozšířili jako virus do všech koutů světa a trvalo přibližně 50 let, než si lidé uvědomili, s kým mají čest a poznali zlovolné chování a činy Jezuitů. Nakonec pochopili, že Jezuité nereprezentují skutečné křesťanství a křesťanské hodnoty, ale jde jim jen o moc, bohatství a kontrolu lidstva. To samozřejmě Jezuité před obyčejnými křesťany skrývali a schovávali svou pravou tvář za svoji předstíranou zbožnost a "křesťanskou náboženskou horlivost". Italská mafie si také nevyvěsila nad svoji firmu ceduli s nápisem – COSA NOSTRA "zloději a vrazi".

Jezuité, vystupující také pod jménem Tovaryšstvo Ježíšovo, se stali temnou ozbrojenou armádou a milicí Římsko katolické církve. V roce 1540 byli schváleni papežem Pavlem III s úkolem: porazit protestantismus a nastolit tvrdou papežskou světovládu. Aby dosáhli tohoto monumentálního úkolu, používají nejrůznější i ty nejtemnější prostředky. Rozsáhlé manipulace, metody lživého vzdělávání a výchovy, protilidské sociální programy, vydírání, nátlak, infiltrace a veškeré špatnosti, které jsou vůbec možné zplodit. Není třeba připomínat, že s tímto programem brzy dosáhli svého. Katolickým národům i světským panovníkům netrvalo dlouho, než byly zhnuseni terorem a neustálým vměšováním Jezuitů do jejich národních záležitostí. Byli tak rozzuřeni proti Jezuitům, že požadovali od Římsko katolické církve, aby je jednou provždy zrušila. Vyvinuli obrovský tlak na papeže Klementa XIV, a když papež podepsal dekret rušící Jezuitský řád, řekl: Právě jsem si podepsal rozsudek smrti... Do devíti měsíců byl mrtev...

S rozvojem knihtisku se lidé začali dovídat o nenávistném jednání Jezuitů vůči lidem. Lidé by nikdy netušili skutečnou pravdu nebýt statečných informátorů, kteří riskovali své životy a předali své zkušenosti s Jezuity prostřednictvím knih a zprostředkovali pravdu o Jezuitech. Lidská populace byla tehdy nevzdělaná a většina "učitelů" na vesnicích byli bohužel Jezuité a tak kontrolovali jakýkoliv proud informací. Tak vznikala stále silnější církev, mocensky propletená se státem...

Jezuité – 6. Předvídavé varování generála Shermana

11.02.2019

Rychlá navigace: