Souvislosti, které všude nenajdete

Jezuité – 7. Církev je armáda, církev je vzdělávací systém, církev je zástěrka kontrolního systému

(Článek 212)

Všechna náboženství jsou prostředkem kontroly nad lidstvem a nejsou třeba při vší úctě k věřícím lidem. Je to velmi stará hra, která se s lidstvem hraje tisíce let. Jezuité kontrolovali armády, vlády, soudy, a pokud řekli, že je někdo vinen bez ohledu na pravdu, tak byl vinen. Vše co bylo důležité, bylo kontrolované Jezuity.

Od 11. září Jezuité zesílili svoje nenávistné chování vůči nám lidem. Jezuité ve válkách podporovali obě válčící strany. Měli z toho finanční prospěch a zároveň posilovali své mocenské postavení. Tím, že šířili strach, nenávist, bolest a utrpení, vyráběli pro své spirituální temné vládce negativní energii, kterou se oni živí. Také Amerika byla v jezuitském obklíčení už od počátku. Jejich cílem zde bylo vytvořit americkou centrální banku, kterou by pak kontrolovali. Když se podíváte na původní americké peníze, byla na nich pyramida bez vrcholu už od 18. století. Státní pečeť USA s orlem na vrcholu trojúhelníku vytvořil Charles Thompson už v roce 1789. Podobné symboly jsou nám neustále ukazovány a oni na nás skutečně silně působí, manipulují námi a pomáhají nás udržovat v "Matrixu". Jezuité jsou opravdovými mistry manipulace lidí v různých dobách a prostředích.

Proti tomu se ale můžeme bránit silou svého probuzeného vědomí, protože nám "Vesmír" umožňuje svobodnou volbu. Pouze musíme přestat dávat tichý souhlas k našemu zotročování "temným bytostem", který je spojen s naším pasivním přístupem. Nesmíme již dál odevzdaně trpět všechny ty lži a manipulace, které jsou kolem nás a do kterých nás jako do zámotku z pavučin zamotávají Archonti prostřednictvím svých přisluhovačů ve fyzickém těle. Svou nečinností bohužel spirituálně legalizujeme jejich protilidskou činnost. Na naší planetě se rozvinul děsivý organizovaný zločin ve formě organizované sekty pod hlavičkou Vatikánu. Toto náboženství nemá nic společného s původním mírumilovným křesťanstvím, ale je založeno na víře svých vrcholných členů o své genetické výjimečnosti. Využívají veškerou krutost a sociopatické podvody k získání ještě větší moci, která na ně působí jako ta nejsilnější droga. Po celém světě cíleně vytváří nesnášenlivost, konflikty, teroristické akce a války. Nepohrdnou ničím, čím by mohli lidstvo proti sobě poštvat, co jim vytváří zisk a co vyprodukuje strach a negativní energie pro jejich spirituální spojence. Snaží se neustále všechny rozdělovat a odvádět od lidské sounáležitosti a spolupráce. Jsou si moc dobře vědomi toho, že propojené lidské kolektivní vědomí, lidská spolupráce a solidarita způsobí konec jejich světovlády. Proto lidem nutí neustálý boj a konfrontaci, proto vychvalují konkurenční boj jako zdroj evoluce, proto vytváří falešné problémy a neustálé války. Vytváří neustálé konspirační manipulace, jen aby lidstvo co nejvíce zaměstnali, otupili a zdecimovali a tak ho udrželi v podřízené pozici. V každé zemi Jezuité neustále organizují stovky konspiračních a demoralizačních plánů, krátkodobých 1, 5, 10 letých ale i dlouhodobých 50, 100 letých. Díky utajeným moderním technologiím, které mají již dlouho dispozici a svému částečně mimozemskému genetickému základu jsou schopni udržet velmi dlouhou kontinuitu těchto plánů.

Díky studii švýcarského vědce Jamese Glatifeldera dnes víme, že 80% všech peněz, které se dnes vydělávají ve světě, proudí do provázaného holdingu 147 propojených korporací. 2/3 z nich jsou finanční instituce a banky, které jsou tajně bankami Federálního rezervního fondu. Už prezident Lincoln chtěl porazit centrální banku, která si chtěla účtovat 24 – 36 % daň za naše peníze. Lincoln to odmítl a začal tisknout novou americkou měnu s názvem "dolarovky". Proto byl takřka ihned odstraněn jedním z Jezuitů...

Jezuité – 7. Církev je armáda, církev je vzdělávací systém, církev je zástěrka kontrolního systému

11.02.2019

Rychlá navigace: