Souvislosti, které všude nenajdete

Jezuité – 8. Po vraždě Lincolna byly jím zavedené dolarovky zrušeny a byla ihned přijata měna centrální banky

(Článek 213)

Jezuité vytvořili řadu umělých krizí a pak obvinili americkou vládu z nekompetentnosti a amatérismu. Pak tvrdili, že musí tuto "odbornou" agendu přenechat skutečným odborníkům, aby oni mohli pomoci Americe. Sebevědomě tvrdili: "Nechte to na lidech, kteří umí vydělávat peníze a privatizujme americkou ekonomiku, zdroje, sociální zabezpečení a vše ostatní. Nechejme na nich také vydávání americké měny." Celá řada bohatých a vlivných Američanů ale s tímto plánem nesouhlasilo a tak Jezuité použili teror. Nalákali všechny bohaté a vlivné osobnosti, kteří nesouhlasili s jejich plánem na "malou výletní plavbu" – velmi prestižní akci s obrovskou komerční propagací, na plavbu TITANIKEM. Zajímavé je, že několik dní před plavbou byl sepsán příběh o luxusní lodi s názvem TITAN, která se vydala na svou první plavbu, na které se potopila… Ta utajená skupina nám musí vždy dopředu sdělit, co se stane a naši nečinnost považují karmicky za tichý souhlas toho, co pak udělají.

Na Titaniku se plavil asi tucet různých multimilionářů. Oslovili je různí jezuité, kteří je přesvědčovali o tom, jak je důležité, aby právě oni nechyběli na této veliké a prestižní akci. Pozvali všechny, kteří oponovali projektu federální rezervy a měli v této věci rozhodující slovo. Vlivní organizátoři této konspirace nalákali ostatní na plavbu také tím, že tvrdili, že se této plavby také zúčastní, ale nakonec na poslední chvíli na palubu nenastoupili. Nejvýraznějším příkladem byl bankéř J. P. Morgan. Předvedli působivé divadlo pro Astora a jeho kolegy. Nechtěli, aby si povšimli, že se jezuitská skupina plavby nezúčastní. Jakmile se odpůrci FEDU na Titaniku utopili, byl ihned schválen zákon o FEDU a dani z příjmu. Tyto zákony ale nebyly přijaty správně, protože všichni zainteresovaní byli zastrašeni zaslaným vzkazem: "Váš život pro nás nic neznamená, nás nikdo nezastaví, a pokud neuděláte to, co vám říkáme, zabijeme vás, až to nebudete čekat." Tehdy byly tyto zákony protlačeny přes kongres, protože tam nikdo takřka nebyl. Skoro všichni byli pryč. Od té doby klesla hodnota dolaru o 96 až 98%. Hlavním cílem této skupiny bylo vždy vytvoření "Nového světového řádu" a absolutní kontroly moci na planetě. Neustále snižovali kolektivní vědomí lidstva a chtěli, aby všichni mezi sebou neustále bojovali a oslabovali se. Ten kdo by v této bitvě nakonec zvítězil, by jim pak za odměnu mohl sloužit. Vždy financovali obě válčící strany, dodávali jim zbraně a ještě k tomu nenápadně živili konflikt.

Zlovolné činy Jezuitů jsou pro obyčejné, láskyplné lidi zcela nepochopitelné. Oni ale dělají jen to, jak jsou naprogramovaní. To jak se chovají, co dělají je jejich přirozenost. Jejich zdeformované vědomí věří, že dělají vše správně, "zachraňují lidstvo", zakládají univerzity, případně pořádají filantropické akce, kde ukazují svou "dobrou stránku". Tak jsou schopni udržovat svoji skupinu pohromadě. Za posledních 400 let úspěšně vybudovali největší světovou síť škol a univerzit. Tyto prominentní univerzity vyškolily mnoho absolventů infikovaných jejich zvrácenou ideologií. Takto byli Jezuité schopni přetvářet myšlení mnoha generací a produkovali vůdce, kteří byli nakloněni Římsko katolické církvi a jejímu dogmatickému programu. Je děsné si uvědomit, že existuje tato temná, organizovaná sekta, která používá černou magii, a která do velké míry uspěla ve většině toho, co chtěla. Oni sice mají pod kontrolou finanční systém a média, která jim dělají propagandu, ale obrovská spousta lidí se dnes probouzí, veškerá pravda, tak dlouho utajovaná se dostává ven a my jsme svědky zrodu nového kosmického věku a nového člověka.

Jezuité – 8. Po vraždě Lincolna byly jím zavedené dolarovky zrušeny a byla ihned přijata měna centrální banky

18.02.2019

Rychlá navigace: