Souvislosti, které všude nenajdete

Jsme ovládáni, zotročováni a programováni tím nejmocnějším nástrojem – strachem (1. část)

(1. část)

STRACH je základním nástrojem "elit" v zotročování lidstva. Neustále nás pomocí medií válcuje, bere nám energii a snižuje naše vibrace. Tuto manipulaci bohužel mnozí z nás ještě nedokázali diagnostikovat a rozpoznat. STRACH je ale všude kolem nás, všudypřítomný a neustále podsouvaný. Otravuje naše podvědomí a byl na nás nasazen, aby nám drze tváří v tvář bral radost ze života a ze všeho krásného. Vytváří tu nejmocnější past, která cíleně mnohým zabraňuje využívat své šance v životě. Žijeme v realitě, kde se strach stal primární silou Temna, které prostřednictvím něho ovlivňuje naše rozhodování. STRACH je jedna z nejtěžších překážek, se kterou se musíme utkat, překonat ji a filosoficky se s ní vypořádat, jestliže chceme uniknout zotročení.

Zdá se, že naprogramovaní, rodiče, učitelé a mediální kolaboranti se nás naučili bát všeho. Máme strach ze smrti, z těžké choroby, ze ztráty zaměstnání, z Boha, ze sousedů, z okradení, z autonehody, z neúspěchu, z autorit, ze zatčení, udušení, utopení, z toho co tomu řeknou lidi nebo třeba z Covidu. Někteří se bojí tak moc, že ztratí schopnost logického myšlení, intuice i "selského uvažování" a zapomenou se radovat ze života a také si ho vážit.

Strategie strachu je velmi úspěšně užívána globálními manipulátory a jimi ovládnutými médii ke kontrole mas a brání slabochům, nevědomým a tragicky zmanipulovaným jedincům vybočit z řady. Politici, banky, pojišťovny a zejména farmaceutický Rockefellerův průmysl nesmírně úspěšně používají STRACH jako součást svých marketingových kampaní a zotročovacích praktik. "Co když budete mít nehodu, jak to zaplatíte? Máte dost pojištění na ošetření v nemocnici? Našetřili jste dost na váš důchod? Co když se nakazíte Covidem, musíte se nechat vakcinovat. Nechoďte tam, nedělejte to. Podřiďte se. Nasaďte si roušku. Berte přece ty léky! Nechte se preventivně očkovat či ozařovat."

Vymývání mozků poslušných, ustrašených, nevědomých "lidských koleček", "muglů" a "goyimů" je nekonečné. Strach je masívně a nekompromisně vkládán do našeho podvědomí a neustále je nám vnucován všemi možnými prostředky. Je oživován pečlivě připravenými každodenními zprávami v rozhlase na všech kanálech (ó jak příznačný název), v televizi (ve vysílání pro telata) které sice nemají žádnou faktickou hodnotu, ale zato v sobě nesou obrovský náboj manipulace a zastrašování. Tak se na nás hrne v pravidelných časových intervalech nepřetržitý tok informačních splašků o válce, násilí, terorizmu, vraždách, nemocech, chudobě, hladu, finančních krizích, nedostatku paliv, plynu, potravin, obrovském suchu, globálním oteplování, ozónové díře či finanční nejistotě ad. Jistě jsou již připraveny zprávy o velkém nebezpečí z pádu asteroidu, o obrovském masivním oteplování a o invazi zlých mimozemšťanů...

Jsme ovládáni, zotročováni a programováni tím nejmocnějším nástrojem – strachem (1. část)

12.09.2022

Rychlá navigace: