Souvislosti, které všude nenajdete

Kdo je kdo (10. díl): Trampovy další kroky

(10. díl)

Pak byla "přinucena" Teresa May ve Velké Británii, aby rezignovala, a aby tak umožnila Borisovi Johnsonovi převzít roli Trumpova zastánce. Bylo kolem toho mnoho křiku a "pláče", ale pak ji Trump ukázal "zprávu" z NSA, že Benátčané plánovali, že půjde "z kola ven". Už byl na ni skutečně připraven atentát. Trump jí ukázal všechny podrobnosti, co o tom zjistily tajné služby, kde a kdy měla být zasažena. Takže svým tlakem na její demisi ji v podstatě zachránil život. Účelem jejího vyloučení bylo také dostat do hry Borise Johnsona. Boris Johnson je silná postava. Vypadá, že je velmi zlý, ale také jen hraje svoji roli. U slavného Trumpova výletu do Buckinghamského paláce panuje spousta dohadů, jestli tam byla pravá královna, která tam toho dne byla, protože má více "těl dvojníků". Trampovo chování bylo každopádně neuvěřitelné. Chodil rychle po paláci, Camilla Parkerová byla podrážděna Trumpovou ignorací protokolu. Královna mu nestačila a ani Charles s ním nedokázal držet krok. Pak přešel k Charlesově soukromé gardě a začal s ní střílet vítr. Dalším výstřelkem dokumentující převrat v Buckinghamském paláci bylo pořízení fotografie, na které se Trump uvelebil v koženém křesle Winstona Churchilla, kde vypadal jako "Velký šéf".
Odtud jel Trump do Norska a potkal se zde s Putinem. Na této jejich schůzce, když byli oba na pódiu, tak Putin držel fotbalový míč, který je symbolem molekuly adrenochromu, která vypadá jako fotbalový míč. Putin ho předal Donaldu Trumpovi a řekl: "Míč je teď na vaší straně pane presidente. Jsme ve vašem týmu a jen chceme, abyste věděl, že pro vás nyní pracujeme."
To vše není špatný výsledek za prvních 3 a půl roku Trampova volebního období. Docela výrazná a kvalitní stopa. I přes všechny Trumpovy úspěchy setrvávají mnohé adrenochromické hrůzy ještě v temných hlubinách a zdaleka nejsou všechny odhaleny, jejich stín se vznáší všude nad planetou a všechny děsivé informace teprve netrpělivě čekají, až se vynoří na povrch z pekelného podzemí a budou oficiálně zveřejněny. Mechanismus pro to, aby se toto všechno mohlo sdělit masám, bude pravděpodobně vyžadovat nouzové převzetí světového informačního kanálu, kde bude světová veřejnost informována nepřetržitě o GITMO, Guantanamo Bay a o Vojenských tribunálech, kde všichni tito obvinění lidé, kteří ještě zůstali naživu, budou souzeni a pod tíhou nezpochybnitelných důkazů, odsouzeni. To je velká věc, jak se všechno postupně vyvíjí, protože tito satanističtí pedofilové nemají smysluplnou a reálnou obranu. Všichni tito zločinci, ještě alespoň trochu reálně uvažující, se pokusili spojit svou obranu a zmírnění trestu se svou kapitulací a spoluprací na potírání světového zla. Všem, kterým byla na pohřbu starého "Timberwolfa" (utraceného starého vlčáka Bushe) doručena písemná obžaloba v obálce, strachem jejich tvář zpopelavěla.
Ve druhé světové válce byly miliony obětí, ale dnes jsme "údajně" v době "míru" a také jsou milióny obětí. Těmi hlavními oběťmi jsou ale děti, a až se vynoří všechna ta děsivá čísla a veškerá hrůzná pravda, tak vás bude velmi bolet žaludek. Toto, co nyní probíhá je další světová válka a je to vůbec ta nejhorší válka, jaká kdy byla. Nezdá se to, není příliš vidět, je skrytá, manipulativně utajená, ale je to tak! Vše se děje před očima omámené veřejnosti, která o ní ví jen velmi málo. Zachraňují se nevinné děti a určitě stojí za to "pozastavit" na chvíli svět, aby tak mohlo být učiněno a děti zachráněny.
To, že to nemá Trump zejména v USA lehké, je zcela jasné a jen hlupák si může myslet, že ho všichni tito satanští přisluhovači budou ihned na slovo poslouchat. Pokud jsou ještě v jednotlivých státech ve vysokých funkcích, třeba jako guvernéři za demokratickou stranu a ovládají finančně, silově i politicky mnoho lidí, tak mají stále obrovskou moc. Trump prokázal, zejména ve veřejných diskusích s nimi, že dokáže být velmi tvrdý a zároveň ukázal svůj důvtip i pohotovost. Zkompromitoval veřejně Nancy Pelosi, Gavina Newsoma i guvernéra Jerry Browna. Trump si také vynutil veřejný souboj a diskusi s guvernérem státu New York Andrew Mark Cuomo a v jednom z "výstřelů" tohoto televizního souboje byl Cuomo nucen stáhnout si sako a odhalit celou přední část hrudníku. Ahoj guvernére, proč máš na sobě piercing bradavek? Pointou tohoto příběhu jsou záběry, které měl Trump nachystané na Cuoma. Guvernér se na nich zúčastňoval "párty", kde došlo k mučení a vraždě dětí a Cuomo byl na ní celý "korálkový" v ceremoniální barvě a s velkými prsteny na bradavkách. Svůj nekompromisní postoj k této otázce Trump dokázal, když mu veřejně řekl: "Guvernére, jsi hrdý na ty bradavky, když je ukazuješ a když zabíjíš děti?"

Kdo je kdo (10. díl): Trampovy další kroky

02.09.2020

Rychlá navigace: