Souvislosti, které všude nenajdete

Kdo je kdo (9. díl): Trampovy další kroky

(9. díl)

Jakmile byl "sestřelen" John McCain, osoba stojící za ISIS, byla zaznamenaná značná absence teroristických útoků spojených s ISIS. Když John McCain ještě žil, trávil spoustu času na Středním východě, a když byl John McCain "nečestně" propuštěn z armády a jeho život ukončen střelou do týlu hlavy s jeho následným "nečestným" pohřbem s pomačkanou státní vlajkou, tak se zdálo, jakoby ISIS zmizel, protože to byl McCain, který navigoval ty zmanipulované idioty, aby dělali všechny ty věci, které dělali. ISIS byl jeho úkol, a proto bylo tolik terorismu na Středním východě.
Poté Trump odejel do Indie a přiměl indickou vládu, aby pro jeho plán také pracovala. Potom byla na řadě Střední Amerika. Trump začal svou misi v Mexiku. Andres Manual Lopez Obrador (AMLO), mexický prezident byl odporně urputný. Nechtěl se vzdát "jezení dětí" a ani se nechtěl zpočátku vzdát své moci a podřídit se Trumpovi. Z Mexico City odešel Trump do všech středoamerických zemí a všichni se nakonec podepsali pod jeho plán. Na těchto setkáních všichni tito různí vůdci a nakonec i včetně AMLO, sepjali ruce k sobě, zápěstí dohromady, jako by byli svázáni společným úkolem.
Dále následovala Brazílie. Trump získal pro svůj plán Bolsonara a oznámil mu, že mají tuto veřejnou schůzku, protože od této chvíle bude pro něj pracovat. A hned poté, co Trump odejel, byl jedním z prvních činů, které Bolsonaro vykonal, že ten "krásný božský muž" Faria, ten, který provozoval jedno z největších "výrobních zařízení" na adrenochrom a obchodování s dětmi na světě, absolutní monstrum a Oprahův nejlepší kamarád, byl zatčen krátce poté, co Trump opustil Brazílii.
Pak Trump odejel do Argentiny, která byla dlouho bezpečným přístavem pro těžké zločince, jelikož leží daleko a trochu mimo světové dějství. I Obama, jako mnoho jiných zkompromitovaných politiků, plánoval svůj bezpečný útěk do této země, pokud by se události nevyvíjeli v jeho prospěch. V Argentině strávil Trump spoustu času, stejně jako mnoho dalších lidí z jeho týmu. Jednal s argentinským prezidentem Mauricio Macri (2015–2019), který je velmi zkorumpovanou osobou. Trump byl vůči tomuto chlapovi velmi neuctivý. Trumpovo chování vůči němu bylo až brutální a zacházel s ním jako se spodinou Země, jakou je. Samozřejmě, že i on kapituloval. Tisk kritizuje jednání Trumpa, že nedodržuje protokol, ale on tímto svým postojem ukazuje světu, jak pohrdá těmito zločinci, nepřetvařuje se kvůli nějakému protokolu a v podstatě jim říká přímo: "Jsi spodina Země, víme, kdo jsi, a proto už teď jen poslouchej a dělej, co ti řekneme..."
A pak na summitu G7 v Kanadě se sešel s velikým pedofilem a adrenochromanem Justinem Trudeau. Byla tam také Angela Merkelová, kterou tam chtěl Trump také mít, protože v Bruselu nehrála příliš významnou roli. Na této schůzce také dostal všechny, kam potřeboval, ale zejména cenná byla kapitulace kanadského Justina Trudeau a německé Angely Merkelové. Oba většinu času setkání G7 strávili se sepjatýma rukama, jako by byli v poutech. Trump je zde systematicky a sugestivně "sestřeloval". Ale jeden z těch, které Trump považoval za absolutně nejhorší, byl francouzský president Makron, který je známý jako Rothschildův "zplozenec" a také jako hrozný adrenochroman. Trump z něho na veřejnosti, před tiskem a médii udělal klauna a přivedl i jeho ke kapitulaci.

Kdo je kdo (9. díl): Trampovy další kroky

01.09.2020

Rychlá navigace: