Souvislosti, které všude nenajdete

Kdo je kdo (8. díl): Trampův další krok

(8. díl)

V listopadu 2017 Tramp navštívil Vietnam a i zde ukázal, co má v prvé řadě na starosti. Vietnamci slíbili, že zastaví svou účast na zadávaných "dětských zakázkách" a na obchodování s lidmi a sexem. Kapitulovali, ale většina z nich se nevzdala bez boje. Chtělo to i velkou odvahu vstoupit do této "jámy lvové" na konci jeho "asijského turné".

V lednu 2018 se Trump zúčastnil velmi slavného setkání se všemi těmi mocnými a důležitými v Davosu ve Švýcarsku. Byl to docela velký problém a velmi nebezpečná situace. Tady mluvíme skutečně o těch největších a nejbezohlednějších, za kterými stojí ty nejmocnější mezinárodní korporace na světě, ti skutečně klíčoví hráči a ti nejhorší z nejhorších. I Soros se na tuto schůzku dostavil. Samozřejmě, že se tam neříkalo to, co se nám říká veřejně. Trump zvolil stejnou taktiku, která se už osvědčila. Přišel znovu pozdě. Seděl u samého středu stolu a byl všemi zcela obklopen. Všichni se tísnili kolem Trumpa, protože byl šéfem tohoto setkání. Trump rozložil svoje dokumenty a složky. Začal obálkami, velmi podobnými těm, jaké byly rozdávány při pohřbu George HW Bushe. Následující den, když všichni dorazili na schůzku, bylo mnoho z nich velmi ustaraných kvůli tomu, co našli uvnitř těchto obálek a co jim tam bylo sděleno. Připomíná to scénku z FANTOMASE, kdy všichni nesmírně bohatí dostali obálky, kde jim bylo sděleno, že od nynějška už budou stále platit za své právo na život. A druhý den na další schůzce poskytl Trump všem spoustu dalších informací o jejich zlých skutcích. Tato druhá schůzka proběhla velmi rychle a už "nebylo moc" o čem hovořit. To místo setkání pod švýcarským Davosem je samo o sobě velmi děsivé. Je to místo s rozsáhlými jeskyněmi a tunely pod okolními horami. Mohli Trampa zadržet a pak říci, že ho někdo unesl a nikdo neví, kdo to byl a kde nyní je. Přestože tam měl Tramp svůj "doprovod", tak v tom lednu 2018, to setkání ve Lvím doupěti v Davosu byla od Trumpa velká a nebezpečná hra. Všichni přítomní kapitulovali docela rychle jako vystrašení malí hlodavci. Trump to zahrál psychologicky velmi sugestivně a nekompromisně. První den dostali obálku a tak je donutil potit se přes noc a druhý den je dorazil složkami, které obsahovaly otřesné skutečnosti, na kterých se podíleli, ať už přímo či nepřímo. Nezbylo jim nic jiného, než rychle kapitulovat. Bez jejich kapitulace by Trump neodejel. A co jim bylo řečeno: "Už nebudete dále otravovat vodu, ale budete pracovat pro nás. A to, o co vás požádáme, abyste udělali, tak uděláte a pokud ne, tak každého z vás budeme brát k zodpovědnosti za vaše činy. Už nejste příslušníky žádného kolektivního spiknutí, které vás ochrání. Budeme si vás podávat individuálně. Jste prázdné osamělé ořechové skořápky a tím, že jste se podíleli na týrání, zneužívaní a zabíjení dětí, přišli jste o společenskou ochranu. Jste tady každý sám za sebe." To řekl Trump každému z nich. Všichni na této schůzce kapitulovali, a to je obrovské, protože zde byly osoby z největších společností, včetně George Sorose.

Prezident Donald Trump má odvážnou a důležitou roli při odhalování cabalistů jednoho po druhém z Hlubokého státu. "Temní" ale dělali a stále někteří ještě dělají vše pro to, aby tento proces zastavili a zabránili definitivnímu probuzení lidstva. Už se stali zoufalými, vytahují všechny způsoby, aby zabránili proměně v lepší svět pro nás pro všechny. "Cabala" lidství nenávidí, protože se lidství bojí. Vědí, jakou sílu a schopnosti má probuzený Člověk. Proto se všichni "temní" spojili, aby nás zotročovali, uvrhli do nevědomí a pomalu zabíjeli pomocí otrávených pilulek Big Pharma, prostřednictvím jejich takzvané "zdravotní péče"; toxické fluoridované vody; potravin s nezdravými látkami, nealkoholických nápojů s nebezpečnými cukry a sladidly; chemtrails, 5G zářením. Vymývají nám mozky podprahovými informacemi a neskutečnou záplavou reklam, vzdělávacími programy plných lží, bez utajených, důležitých informací, protože ONI nepotřebují skutečně vzdělané, citlivé, tvořivé a samostatně myslící občany, ale chtějí jen vojensky poslušné "roboty", "počítačové terminály", nevědomé zombi. Chtějí následovníky, ne vůdce. Nechtějí, abychom se na cokoliv ptali, proto se dnes musíme ptát naprosto na vše!

Kdo je kdo (7. díl): Trampův krok číslo 5

31.08.2020

Rychlá navigace: