Souvislosti, které všude nenajdete

Kdo je kdo (15. díl)

(15. díl)

Historie lidstva nebyla náhodná série dějů, ale pečlivě naplánovaný sled událostí, které měly jasný cíl: přivlastnění si všech planetárních zdrojů, zotročení lidstva a jeho udržování v trvalé nedospělosti pomocí "pěstování" jeho cílené nevědomosti. Právě zamlčování pravdivých a klíčových informaci, vytvořilo současnou naivitu mnohých lidí a jejich neschopnost zodpovědného, samostatného rozhodování a z pohledu vědomých lidí dokonce i jejich částečnou nesvéprávnost. Většina lidí utrpěla touto celosvětově naordinovanou manipulací hlubokou anamnézu a přivedla je do stavu otrocké pokorné poslušnosti a do nikdy nekončícího celoživotního kolotoče, stále se opakující "debility", kterou často, ve stavu své hluboké nevědomosti, považují za skutečný život. Také dnes jsou lidé ohlupováni a je jim konfiskován zbytek svobody, který jim ještě zůstal, prostřednictvím karantény, zorganizované malým počtem privilegovaných jednotlivců, majících ve svých rukách stále ještě světovou moc. Celá covidová akce je provedena "cabal" v tak velkém měřítku, až se to zdá téměř nepochopitelné, stejně jako byly v minulosti organizovány světové války, regionální konflikty a ekonomické krize.
Temní architekti za oponou opět vytvořili po celém světě zmanipulovanou iluzi zvanou covid-19, úplně stejně, jako již dříve uměle vytvořili jiné iluze, jako jsou globální finance, bankovnictví, akciové trhy, očkování či léčba rakoviny chemoterapiemi a ozařováním. Toto vše jsou jen obyčejné pouťové "triky důvěry", kterými jsou lidé manipulováni k tomu, aby si tak vytvořili "skutečnost", kterou jim někdo cíleně a dlouho dopředu naplánoval, připravil a naprogramoval. Byly to globální elity za plentou, které tak udržovaly lidstvo uzavřené v mentálním koncentračním táboře jejich mysli. Když lidé věří masově, jakékoliv nelogičnosti, lži, či hlouposti, kterou jim 24 hodin servírují mainstreamová média, politici a autority, tak pokud neprohlédnou tyto manipulace, vytvoří si kolektivní iluzi, která je pak schopná všechny dokonce přesvědčit i o neexistenci fyzikálních zákonů. Pokud je tato manipulace prováděna globálně, tak naroste do velké mohutnosti a má charakter celoplanetárního atomového výbuchu, ale když lidé ztratí důvěru ke zdroji informací, tak toto kouzlo pomine a oni se lehce osvobodí. A pak i malé dítě zvolá to známé: "Vždyť císař je nahý".
Pouze média vytváří a zhmotňují nápad, teorii nebo podlou lež. A to se přesně děje i dnes v mainstreamových médiích na společenskou objednávku temných struktur, které je globálně řídí. A protože jsou zatím média celosvětově vlastněna stejnou klikou, dozvíte se vzácně shodné informace po celém světě o tom, jak covid-19 je nebezpečný, kolik se tento den nakazilo lidí, že určitě přijde druhá vlna nákazy a jak bude důležité se nechat vakcinovat a to nejlépe několikrát za rok. Úkol médií a zkorumpovaných politiků je evidentní, vystrašit co nejvíce lidí neexistujícím problémem, zahnat lidi opět do ohrady, jako vystrašené ovce. Proto je třeba ignorovat stále se měnící strategie boje s Covidem, pomocí nichž si "cabal" udržuje pozornost, šíří strach a pomocí takto vzniklé energie, kterou celoplanetární strach vytvoří, se snaží získat převahu na světovém energetickém kolbišti. Většina lidí s rozvinutou intuicí a lidí logicky uvažujících takové nepřátelské ataky jednoznačně nechá bez energetické odezvy, stejně, jak by to učinil zkušený hráč pokru. Prosím zachovejte klid v této hře "cabal". Buďte prosím stateční a uvědomte si, že zbabělec umírá tisíckrát.
Přesto zde máme plno nepoučitelných vystrašených lidí, kteří se po každé nové zprávě o znovuvzkříšení Covidu zabarikádují doma a navléknou si roušku i do vany. Co kdyby? To co kdyby je ale velmi smutný a tragický přístup všech těchto neurotických lidí, kteří se pak nechávají očkovat třeba i proti banálním onemocněním. Tito lidé vůbec nepochopili, že to takto nefunguje, a že se nemohou ochránit proti miliardám nejrůznějších virů a bakterií, které navíc neustále mutují a mění svůj "podpis". Jedinou opravdovou obranou proti jakékoliv nákaze je neustálé a všemožné posilování naší imunity. Jasným důkazem je snadné vyléčení "Covidu-19" u těch, kteří právě nebyli očkovaní a nemají tak oslabenou imunitu a věnují prevenci patřičnou pozornost. Pokud lidé tvrdí, že podstupují vakcinaci raději pro jistotu, protože neví jak to tedy je doopravdy, tak jim musím se smutkem ve svém srdci oznámit, že je to stejně zvrácené rozhodnutí, jakoby z důvodu neznalosti silničního provozu, "pro jistotu", jezdili na dálnici chvíli vpravo a chvíli vlevo...

Kdo je kdo (15. díl)

07.09.2020

Rychlá navigace: