Souvislosti, které všude nenajdete

Kdo je kdo (16. díl)

ONI měli dlouhodobý plán: zcela převzít absolutní kontrolu nad planetou a ten byl donedávna nesmírně úspěšný, protože velmi pečlivě skrývali své manipulace s lidmi i to, že je ovládali jako loutky na provázcích. Dlouho také zatajovali svoji identitu a tak se postupem času stali tito "reprezentanti Temnoty" bohatými, mocnými a těžko dotknutelnými vládci. Vše jim procházelo po vééélmi dlouhou dobu, ale teď se jim jejich plán zadrhl a dostal se na spirálu se sestupnou tendencí, která klesá stále rychleji a rychleji, v návaznosti na to, jak dynamicky se lidé probouzí. Navíc se spirála geometricky zrychluje i tím, jak se lidé přestávají bát říkat pravdu a hrát s nimi tu jejich matrixovou hru. Velmi nepříjemné pro tyto elity ale je, že už nejsou anonymní a lidé už ví, kdo je kdo a co kdo způsobil. Jejich plány se postupně hroutí jako domeček z karet. Až příliš mnoho lidí už dnes zná pravdu a to je důležitý předpoklad pro to, aby nemohlo dojít k zastavení procesu osvobozování lidstva od Temnoty a satanistického zla.
Novodobí Ilumináti jsou známí jako sadistický, satanský kult, který je vedený nejbohatšími a nejmocnějšími lidmi na planetě. Jejich řady jsou plné deviantů, sadistů, homosexuálů a pedofilů a svojí zvrácenou agendou infikovali vlády, vrcholné politiky, zákonodárství, soudnictví, silové složky, ale i hudbu, výtvarné umění a veškerou kulturu. Výsledkem této temné infiltrace je mimo jiné bouřlivý rozvoj úpadkové, povrchní a komerční kultury, která je ještě nehorázně vydávaná za skvost, bezproblémové schvalování protilidských zákonů, zavádění genderových nesmyslů, podpora přesídlování uprchlíků do Evropy a ničení národního odkazu, tradičních hodnot a neskutečné ožebračování "obyčejných" lidí.
Klíčové posty v celé světové společenské struktuře byly vždy obsazovány přívrženci "cabal" a ti pak skrytě dohlíželi na to, aby tato řízená devastace lidstva a demolice celé skutečné duchovnosti neustále probíhaly pod rouškou nejrůznějších náboženství a společenských ideologií.
Kritéria výběru politických lídrů "vygenerovala" vždy tu skupinu "politiků", která splňovala jeden nebo více z atributů, které "cabal" umožňovaly jednoznačnou dominanci nad vybranými kandidáty. Velmi vítaní byli aspiranti, kteří byli pedofilní, měli satanské sklony nebo byla zaručena jejich dobrá ovladatelnost prostřednictvím jejich snadné zkorumpovanosti, morální nedostatečnosti, alkoholové či drogové náruživosti, ješitnosti, naivity, snadné podřídivosti a zejména odborné neschopnosti. Proto také tolik ministrů šéfuje rezortům, kterým naprosto nerozumí, aby jejich "nápověda" neměla moc práce s přesvědčováním. Dobrým typem pro vrcholné funkce tedy byli absolventi Sorosových institutů, pracovníci neziskovek a herci, kteří často splňovali i několik těchto kritérií.
ONI infiltrovali všechny státy, náboženství a politické strany, díky svému neomezenému přístupu k finančním prostředkům. Byli příčinou neustálé devalvace světové měny, protože si jednoduše nekontrolovaně a bez jakéhokoliv omezení tiskli dolary nebo si je dokonce vytvářeli elektronicky, na rozdíl od své konkurence, která všechny peníze musela nějak vydělat a ještě zdanit. Takto získané prostředky použili na ovládnutí hospodářského sektoru a na zkorumpování veškeré politické i byrokratické sféry. Tak došlo k tomu, že se v jejich rukách zkoncentrovala obrovská a zdánlivě nepřemožitelná moc. Celá společnost byla ještě morálně umrtvována záměrně vytvářeným chaosem, skrytou tolerancí drog i jiné kriminality. "Lidská" opozice se za těchto okolností jen velmi těžce konsolidovala a duchovně napřimovala, protože vše skutečně lidské, duchovní, harmonické a přírodní bylo nemilosrdně ničeno a pronásledováno. Lidstvu byla naložena na záda obrovská zátěž v podobě každodenního boje o prosté ekonomické přežití jejich rodin a jejich čas byl ještě ukracován nejrůznějšími byrokratickými povinnostmi a komplikovanými agendami, často záměrně nesrozumitelnými. Tak byl lidský prostor stále více zamořován skrytou šikanou, negací a cíleně byl destruován nepřehlednou a skrytě dozorovanou justicí. Tato anarchie a chaos je nám dokonce i ještě dnes prezentován jako "vytoužená svoboda" či "vyspělá demokracie". Ovšem tato demokracie je stejně demokratická, jako ta, ve které se dva vlci a jedna ovce demokraticky usnesou na tom, co bude dnes k večeři.

Kdo je kdo (16. díl)

08.09.2020

Rychlá navigace: